Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na stajališta GPP-a uskoro stižu i kamere?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2010. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
Zdrale je napisao/la (Pogledaj post): › važno da na našoj stanici na ajugu 2 kod alastora stoji raspored od 209 godine iz šestog mjeseca...

a pogledaj raspored preko puta konzuma...onaj mali na stupu....lipanj 2008.g
to sam htio reći samo pišem na više prozora pa sam se mal zeznuo

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2010. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sva sreća da sam si našao na netu...

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2010. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la (Pogledaj post): › Zanimljiva investicija !? A kuka se kako se nema novaca !
Smješno !


po meni je ovo sasvim dobra investicija, nešto što bi svakako trebalo stajati na svakoj stanici. a za sustav s displeyom na stanicama koji se koristi u Zagrebu kao i u drugim europskim gradovima vjerojatno cemo se načekati... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2010. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

v_os je napisao/la: ›
Ne znam koje smo mi to vozne redove imali i po 5, a kamo li po "500" kn, kad se radi o isprintanom voznom redu, na običnom A4 papiru. Ne mora čak biti ni da ga vandali pokidaju, nego svatko tko pomisli "hm, ovo bi trebalo imati kod kuće" (a recimo nema pristup Internetu), lijepo odlijepi (pošto selotepom budu "pričvršćeni"). Također, ne znam čemu uvođenje tolikog broja skupocjenih kamera, kad je logičnije napraviti onakva kučišta kao što su npr. na Gajevom i nema šanse da vozni redovi ikada nestanu.


Sve dok i jedan "čoban" bude među nama, koji razmišlja na način da mu tako nešto treba kod kuće, a problem mu je to pokupiti/downlodati na za to predviđenom mjestu, te zbog sebe idiota zakine xy ljudi kojima bi to moglo dati neku informaciju, mi nećemo biti normalno društvo. Bez obzira u kakvom to obliku bilo (vidio sam da su to plastificirani papiri zakačeni na stup od stajališta) i na kakav način postavljeno, ima svoju svrhu i razlog zašto je tamo. Da su ljudi normalni (odnosno da nema "snažnih" pojedinaca koji svoje frustracije ispoljavaju na komadu papira) nebi bilo potrebe za kamerama, čeličnim ormarićima i trošenju našeg novca na takve projekte, već bi se novac mogao usmjeriti na puno potrebnije i pametnije stvari, a za vozne redove bi bio dovoljan i papir od 0,50 kn, jer i u takvom obliku ispunjava svoju svrhu. Naravno da je bolje, ljepše i kvalitetnije kada bi to bili LCD displeji sa kartama linija i najavom dolaska idućeg vozila, ali naša država još nije na toj razini, upravo zbog mentaliteta velike većine svojih stanovnika kojima takvo što zapravo i ne treba, jer će se ionako naći idiot kojemu bi smetalo što to tamo nešto svijetli i vjerovatno bi mislio kako je to izvrsna meta za praznu bocu piva koju je iskapio vračajući se iz noćnog izlaska gdje ga je neka cura "otkantala" ili mu je neki baja od 100 kila slučajno stao na nogu, a ovaj mu se onda nije usudio ništa reći nego je odlučio to sve raspraviti sa nekim tamo monitorom na nekom stajalištu, iako su ga vjerovatno njegovi roditelji platili od prireza na svojoj plaći!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.02.2010. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bacate novce [uklonjeno, upozorenje] koliko od tih novaca će zapravo ići za kamere ???

i šta ćete pokrivat kamerama od vjerovatno preko 1500kn, 5 stakala koja vrijede zajedno 1000kn ??

modernizirajte vozni park, modernizirajte stajališta, stavit iznad krov koji nije od prozirne plastike da se po ljeti može i stat pod to, a ne čekat toplotni udar pored stajališta, jer se ispod ni ne može stajat...

serem se na direktora gpp-a i cijelu tu upravu, fuj!

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2010. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Majstore, pa takve odluke ne donosi Gpp niti direktor Gpp-a, nego gradsko poglavarstvo (eventualno na prijedlog uprave Gpp-a) i to onda ne bude odluka jednog čovjeka nego skupine ljudi. Vlasnik Gpp-a je Grad Osijek i kako grad svira Gpp tako pleše...
Ulaganje sredstava u svu tu opremu, vozila i sl. neće imati nikakvog smisla dok se god njima ne budu koristili LJUDI, a ne stoka! Pri tome isključivo mislim na pojedince i neka se ne uvrijede ostali normalni ljudi koji koriste usluge Gpp-a ( i sam sam ih počeo sve češće koristiti zbog gužvi u prometu i naplate parkinga u gradu)!
Pogledajte samo unutrašnjost obnovljenih tramvaja, neki dan se vozim u jednom, a na svim stolicama pokidani (izglodani) rukohvati-pa to sigurno nisu oni u Gpp-u napravili-ne znam samo kada vandali uspiju to sve učiniti, a da ih netko ne vidi. Vide ih ljudi i to dobro, ali svi okreću glavu kao da ih se to ne tiće i prave se blesavi, a onda anonimno u ovakvim prilikama pišu kako nije u redu kada netko kida tamo neke vozne redove i šara po vozilima-mo'š misli velike mudrosti! "Šta 'ko je reko, zeko je reko!!!"-tako to kod nas funkcionira, a nitko se nebi osvrnuo oko sebe i poduzeo nešto da se to ne događa!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2010. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dajte kamere i u buseve i tramvaje. bar na ove linije sto su kriticne,gdje ima najvise sranja. dakle nocne.
Vjerovatno se sranja ne dogadjaju od 9 - 12 i od 15-19 kad nema bas previse ucenika u busevima. Vjerovatno se glavnina sranja dogadja po noci ili nesto kad se ide u skolu ili iz skole. dajte drota u bus do cepina ili na jug koji su i najduze linije i sigurno najvise ljudi ide njima. odsjec prste nekom ko unistava nase OSJECKE vrijednosti!
STRASAN mangup moras biti da razbijes validator ili otkines kantu za smece. stoka.
sta ce nam novi tramvaji kad sami okrecemo glavu kad vidimo nekog da to radi??

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2010. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
dajte kamere i u buseve i tramvaje. bar na ove linije sto su kriticne,gdje ima najvise sranja. dakle nocne.

Kamere imaš u onim novim Bijelim) busevima. Ne znam jesi li primjetio ili ne, ali eto...da znaš. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
centurion je napisao/la: ›
dajte kamere i u buseve i tramvaje. bar na ove linije sto su kriticne,gdje ima najvise sranja. dakle nocne.

Kamere imaš u onim novim Bijelim) busevima. Ne znam jesi li primjetio ili ne, ali eto...da znaš. Wink


to je u 12 buseva, a vozi ih jos 15ak, a tramvaja ima 20ak...Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2010. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
to je u 12 buseva, a vozi ih jos 15ak, a tramvaja ima 20ak...Wink

Barem u nekima imaju kamere. Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
to je u 12 buseva, a vozi ih jos 15ak, a tramvaja ima 20ak...Wink

Barem u nekima imaju kamere. Laughing


i sto ti to vrijedi? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2010. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
i sto ti to vrijedi? Wink

Praktički ništa, kao što vjerojatno ne bi ni vrijedilo da svi imaju kamere. Laughing Samo kažem da neki busevi imaju kamere...na osnovu posta @centuriona.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Simoza
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2010. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije to ništa u tramvaje su ugrađeni parking-senzori

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Simoza je napisao/la: ›
nije to ništa u tramvaje su ugrađeni parking-senzori


QuestionKome pakuješ? Question


Zadnja promjena: simo031; 08.02.2010. 6:17; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam jeste vidjeli nove vozne redove... ja sam piš'o od smijeha kada sam vidio... stavili papir u fascikl i s onim plastičnim sranjem ( trebalo bi šelnu predstavljati ) zakačili za stup... al najjače je od svega, na divaltovoj kod pekare arbanas na stanici, onoj prekoputa jel, jedan vozni red na jednom stupu, drugi na drugom i sada ti šetaj...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: