Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



I na minus deset goli ekshibicionisti presreću Osječanke na parkiralištima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da nemoras lutat od jednog do drugog. Ovako bi znala, otisla, pogledala i sretna otisla kuci, jelda!? Very Happy

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Da nemoras lutat od jednog do drugog. Ovako bi znala, otisla, pogledala i sretna otisla kuci, jelda!? Very Happy

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Ne, nego da si pripremim grude i izvadim ih iz zamrzivača pa da ga gađam u strateško mjesto, kao što je netko već napisao... Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Dajemo publicitet "drkađiji" a to je baš ono što on želi (sindrom pomanjkanja roditeljske ljubavi u djetinjstvu valjda ili neko slično sranje)


aha znači kad se uvatim za pimpeka to će bit zato što me mama nije za ruku držala kad sam preko ceste išo

i ne znam šta ove drolje što su ga vidle imaju bit uplašene? pa lik drka, znači da je našo način da sredi situaciju. problem bi bio da ne drka.


Drkaš li i ti na javnom mjestu kad to smatraš normalnim ? Ako da, onda je sve 5 !

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Drkaš li i ti na javnom mjestu kad to smatraš normalnim ? Ako da, onda je sve 5 !

osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
Da nemoras lutat od jednog do drugog. Ovako bi znala, otisla, pogledala i sretna otisla kuci, jelda!? Very Happy

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Ne, nego da si pripremim grude i izvadim ih iz zamrzivača pa da ga gađam u strateško mjesto, kao što je netko već napisao... Laughing


Pih, kako dobro pripremljen odgovor. Da bi ga pogodila u stratesko mjesto moras gledati i ciljati, jel. I to ne na kratko, vec pazljivo, dugo i smireno. Dakle, ipak si i ti samo jedna od gledateljica. c c c c c Prave se vegetarijanke, a vole kobasu. Very Happy osijek031.com smile

Salim se naravno. Iako takvi likovi i nisu neka fora, meni nebi smetali. Cak bih se i nasmijao jer je vani poprilicno hladno pa vjerujem da i nema neki hvale vrijedan ekstremitet. Btw nedavno je na tv-u bila neka show biz emisija u kojoj je bio prilog o nekim osjecanima zaljubljenim u seksualni avanturizam. Meni to skroz ok. Nek se ljudi vesele. Ako mogu mokrit, kenjat, povracat, podrigivat, prdit, smrdit, kopat nos, psovat i urlat, ne vidim razlog zasto netko nebi smio navlacit kozicu ili sa svojim partnerom općit u javnosti. Moralisti, sakrijte se u japanku!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Pih, kako dobro pripremljen odgovor. Da bi ga pogodila u stratesko mjesto moras gledati i ciljati, jel. I to ne na kratko, vec pazljivo, dugo i smireno. Dakle, ipak si i ti samo jedna od gledateljica. c c c c c Prave se vegetarijanke, a vole kobasu. Very Happy osijek031.com smile

osijek031.com smile Dobar, dobar... osijek031.com smile A što one koje su ga vidjele, što ga nisu gađale, kad su mu se već toliko približile? Laughing Taman je i vani bilo snijega, paaa.... Laughing Očito samo vole gledat... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baobabe
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.01.2010. 12:00 
Naslov: Grrrr ! Re: I na minus deset goli ekshibicionisti presreću Osječanke na parkiralištima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma daj kakvih sam se sve bolesnika nagledala.... al prije par godina me lik usred radićeva, u pol bijelog dana, ljetno doba htio uvući kroz prozor. bilo to ovako... stao pored mene i kao me zove da me pita "gdje je neki odvj. ured?" i dođem do auta, a on bez hlača i gaća se nateže... ma daj reko :"idi u ku* nenormalni!" i lik me uhvati i počne uvlačiti u auto. na kraju sam ga do krvi ugrizla za ruku i on dao gas. ja zapisala tablice, tip auta, zvala policiju...našli ga al kao sam ja nešto krivo zapisala... auto i vlasnik su kao cijeli dan kod kuće, što je potvrdila i njegova supruga... na kraju ispali da je lik umirovljeni spec.policajac... eto. naša policija! Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: