Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka policija traži svjedoke: Nepoznati muškarac izbo dvojicu mladića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2010. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Iako nije nemoguce, nekako sumnjam da je u 17.30 netko izletio iz grma i poceo bost random ljude po ulici.

Prečudno je sve to...da bi neki debil od 30-40 godina išao izbost studente koji su ajmo reći znatno mlađi od njega i likovi su još iz Slatine, nisu neki lokalni pa da su mu sad nešto grozno napravili pa da im se ide osvetiti. Prije bih rekla da ih je stvarno išao izbosti iz čista mira....ne kontam uopće tog idiota koji ih je išao samo tako izbost, još pogotovo kad je još puno ljudi na ulicama i to u centru grada...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2010. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko zna?Da mu se nisu nešt zamjerili?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2010. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mikro je napisao/la: ›
Tko zna?Da mu se nisu nešt zamjerili?

Ne znam...ali kao što sam već napisala, razumjela bih da su to lokalni likovi...ali nisu, a još pogotovo što je on dosta stariji od njih, uopće ne kontam koji mu je da ih je išao tako izbosti...
Voljela bih vjerovati da će ga policija uhvatiti, ali...ako je već uspio pobjeći...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tibit2009
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.01.2010. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BRZO riješenje oko za oko zub za zub pa dotičnim nasilnim osobama nikada u životu nebi palo na um da povrijedi ni gusenicu na listu drveta. ovakve stvari su stvarno zadnje što se dešava u našem gradu treba ako je ikako moguće smiriti takve osobe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.01.2010. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda je gledao avatara, ufurao se da je na'vi pa je branio svoje drvo?
mislim, došli smo do toga da više ništa nije čudno niti nemoguće.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frx
Offline
Ukupno postova: 53
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.01.2010. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

piz čista mira.Ne bi reko

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2010. 21:18 
Naslov:  Re: Osječka policija traži svjedoke: Nepoznati muškarac izbo dvojicu mladića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otvoriti Goli Otok i što češće preventivno rabiti "dirigentsku" palicu organa reda i mira. Ovakvo stanje u kojem smo mi sada se može riješiti jedino represijom, jer takvom profilu ljudi jedini razumljivi argument je primjena sile (po mogućnosti prekomjerne)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2010. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bemti život! Strašno... nađite to što prije!!

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2010. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo to. da murija dijeli batine kao što ih je dijelila do tamo 98-99 neb nikom palo na pamet bost ljude noževima po ulici. a dobro je to i tetak krokanić reko

"batina je iz raja izašla, ja da nisam batina dobio ja bi vas sve tu sad izbo nožem"

p.s. probo nać video na yubitou pa neb ga našo za majku isusovu Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amelie_poulain
Offline
Ukupno postova: 220
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2010. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
upravo to. da murija dijeli batine kao što ih je dijelila do tamo 98-99 neb nikom palo na pamet bost ljude noževima po ulici. a dobro je to i tetak krokanić reko

"batina je iz raja izašla, ja da nisam batina dobio ja bi vas sve tu sad izbo nožem"

p.s. probo nać video na yubitou pa neb ga našo za majku isusovu Sad


Koji si ti car, predobro. Very Happy

_________________
Born on a different cloud.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2010. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razmišljala sam danas puno o ovom slučaju i neke stvari su mi onako prečudne.

1. išao je izbosti 2 dečka u vrijeme kad je masa ljudi još na ulicama i to maltene u centru grada
2. izbo ih je s leđa, nije išao onako 'standardno' da im dođe pa se prijeti pa onda maše s nožem
3. bilo je 2 na 1...nije mi jasno kako je obojicu uspio izbosti, zar ne bi bilo logično da
dok je jednog krenuo bosti da je drugi nešto učinio pa da ga pokuša svladati..? To
kao da je malo jednog malo drugog...pa taman da ih obojicu oslabi da mu ne mogu
ništa.

Čini mi se da je kreten dobro ispraksan i mislim da mu ovo nije prvi put za tako što jer im je došao s leđa, čak obojicu izbo, a da se nisu uspjeli obraniti. Očito zna zanat kad je obojicu uspio savladati bez da je jedan uspio obraniti drugoga...

Ne znam, prečudno mi je to...i da netko samo tako hladno ide bosti ljude...nije ovo 'samo netko tko je išao izbosti dva dečka'...to je netko tko je dobro znao što radi jer mi ovo izgleda kao da mu je išlo po loju...znap je on dobro što radi! Da se ni jedan od tih likova nije uspio obraniti...ipak su njih dvojica, a on je jedan (s nožem koji je jako opasan), ali nekako mi logičnije izgleda da kad jedan vidi da ovog drugog kreten bode s nožem da će ga on udariti i pokušati barem sebe obraniti, ali očito da je kreten s nožem znao što radi...

I ne znam ima li kakve veze s ubojstvom one žene u Kuhačevoj...ovi likovi izbodeni su oko 17.35h, a žena je bila izbodena nešto poslije ponoći. Taman da ima vremena i napit se, jer piše da je bio pijan...

Ali svejedno ono mi izgleda onako profi, jer se likovi nisu uspjeli nimalo obraniti...a kreten je dobro znao što radi...ali da ne vjerujem da je povezano, iako je jaako blizu Tvrđe ovo gdje su ta 2 lika izbodena...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2010. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Razmišljala sam danas puno o ovom slučaju i neke stvari su mi onako prečudne.

1. išao je izbosti 2 dečka u vrijeme kad je masa ljudi još na ulicama i to maltene u centru grada
2. izbo ih je s leđa, nije išao onako 'standardno' da im dođe pa se prijeti pa onda maše s nožem
3. bilo je 2 na 1...nije mi jasno kako je obojicu uspio izbosti, zar ne bi bilo logično da
dok je jednog krenuo bosti da je drugi nešto učinio pa da ga pokuša svladati..? To
kao da je malo jednog malo drugog...pa taman da ih obojicu oslabi da mu ne mogu
ništa.

Čini mi se da je kreten dobro ispraksan i mislim da mu ovo nije prvi put za tako što jer im je došao s leđa, čak obojicu izbo, a da se nisu uspjeli obraniti. Očito zna zanat kad je obojicu uspio savladati bez da je jedan uspio obraniti drugoga...

Ne znam, prečudno mi je to...i da netko samo tako hladno ide bosti ljude...nije ovo 'samo netko tko je išao izbosti dva dečka'...to je netko tko je dobro znao što radi jer mi ovo izgleda kao da mu je išlo po loju...znap je on dobro što radi! Da se ni jedan od tih likova nije uspio obraniti...ipak su njih dvojica, a on je jedan (s nožem koji je jako opasan), ali nekako mi logičnije izgleda da kad jedan vidi da ovog drugog kreten bode s nožem da će ga on udariti i pokušati barem sebe obraniti, ali očito da je kreten s nožem znao što radi...

I ne znam ima li kakve veze s ubojstvom one žene u Kuhačevoj...ovi likovi izbodeni su oko 17.35h, a žena je bila izbodena nešto poslije ponoći. Taman da ima vremena i napit se, jer piše da je bio pijan...

Ali svejedno ono mi izgleda onako profi, jer se likovi nisu uspjeli nimalo obraniti...a kreten je dobro znao što radi...ali da ne vjerujem da je povezano, iako je jaako blizu Tvrđe ovo gdje su ta 2 lika izbodena...
i ja definitivno mislim da je ovo slučaj za rekonstrukciju. de se javi molim te robertu valdecu i prenesi mu svoja razmišljanja. kontam da si na pravom tragu. i zapamti... gdje trag prestaje istraga počinje!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2010. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
i ja definitivno mislim da je ovo slučaj za rekonstrukciju. de se javi molim te robertu valdecu i prenesi mu svoja razmišljanja. kontam da si na pravom tragu. i zapamti... gdje trag prestaje istraga počinje!

Ozbiljna sam i ne zezam se, ova tema nije nimalo za zezanciju...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2010. 1:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›

Razmišljala sam danas puno o ovom slučaju i neke stvari su mi onako prečudne.

bla
bla
bla


I ne znam ima li kakve veze s ubojstvom one žene u Kuhačevoj...ovi likovi izbodeni su oko 17.35h, a žena je bila izbodena nešto poslije ponoći. Taman da ima vremena i napit se, jer piše da je bio pijan...



Evo slučaj rješen... A ako pročitaš crnu kroniku, pronaći ćeš da je negdje provaljeno između 18:00 i ponoći, a možda je bila i neka prometna, to je sigurno sve stigao taj isti tip koji je izbo ovu dvojicu, napio se i ubio ženu...

Nemoj više puno razmišljati o ovome slučaju, prepusti to policiji. Vjerojatno će ga brzo uhvatiti, jer netko je morao nešto vidjeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2010. 1:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@fred...napisala sam da je možda povezano, ali ipak da ne vjerujem...ali lokacije su minimalno udaljene i svi su izbodeni nožem... Ono, samo prijeđe cestu i već je u Tvrđi, na drugom poprištu zločina...kome to ne bi bilo čudno?

A iskreno...sumnjam da će ga uhvatiti, jedino ako ovi likovi budu sumnjali na nekoga ako su se nekom zamjerili, ali opet...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: