Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sex u školi!!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morales
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 12:38 
Naslov:  Sex u školi!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako još niste pročitali naš novi tabloid 24 sata, onda vam predlažem da to učinite...Naime, danas je na naslovnici odjeknuo skandal o prostituiranju osječkih osnovnoškolki. Shocked
...Spominju se tri osječke osnovne škole, u kojima navodno neke djevojčice ''vrše'' usluge oralnog sexa za vipme bonove....Pa sad, zanima me vaše mišljenje...Je li to nešto novo, ili je toga bilo i u ''naše'' vrijeme...ili je sve možda prenapuhano????

P.S. Ali znate onu staru, gdje ima dima ima i vatre....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iako je, jasno, riječ o tabloidu, mislim da priča drži vodu. naravno, ne vjerujem da se može generalizirati i misliti da su svi klinci takvi. sjetite se samo u vrijeme kada ste bili u osnovnoj, peti, šesti razred...uvijek je bilo nekoliko "naprednijih" i razvijenijih cura s kojima smo se jako dobro zabavljali na rođendanima uz gašenje svjetla i svašta nešto. vjerujem da postoje klinke koje puše za 2 cenera, vremena su teška, tata i mama bez posla... priča u srednjim školama je još gora, frendica je do nedavno radila u kantini u jednoj osječkoj srednjoj školi, i nagledala se i naslušala svega...naime, gazdi kantine srednjoškolke su se same nudile da ih poševi za bon za mobitel, ali seks je ipak seks pa je bon ipak morao biti od 100 kuna...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2005. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda je upravo kvaka u tome da se to i ne razlikuje od onoga sto smo (ili neki od nas ;-)) radili kao picoshi. Vatarenja, drapanja, pipkanja, zavlacenja ruke u gatje je bilo i prije. Ono sto bode i boli u cijeloj prici su pare, bonovi i materijalizam.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma razumijem, ali ne bih baš to nazvao korakom do prostitucije, iako sve jasno govori o mentalnom sklopu tih djevojčica...mislim da je veći problem u pomicanju granica moralnih vrijednosti (iako ni sebe ne smatram pretjerano moralno osvještenim, mislim sklon sam svakakvim pizdarijama)... oralni seks jednostavno se više ne smatra spolnim odnosom već jednom najnormalnijom stvari, tipa ajmo se sakrit iz aškole pa zapalit pljugu... moram priznati da me cijela priča i nije nešto previše sablaznila, je.iga vremena se mijenjaju ...bilo bi glupo ovdje povesti svima dobro poznatu raspravu tipa "ccc...kad smo mi bili mladi..."

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Lokacija: O31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se da ne treba generalizirati, i da izoliranih slučajeva nema samo u Osijeku....moglo bi se u svakom gradu iskopati par sličnih slučajeva...a i nije kao više prije kao što kaže gaap...sjetite se samo filma ''Kids''...danas nas taj film ne bi šokirao kao onda...iako je bila riječ o NY...
..P.S. i mene malo bode taj materijalizam u cijeloj priči, ako uopće možemo o njemu govoriti....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2005. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: › ma razumijem, ali ne bih baš to nazvao korakom do prostitucije, iako sve jasno govori o mentalnom sklopu tih djevojčica...mislim da je veći problem u pomicanju granica moralnih vrijednosti (iako ni sebe ne smatram pretjerano moralno osvještenim, mislim sklon sam svakakvim pizdarijama)... oralni seks jednostavno se više ne smatra spolnim odnosom već jednom najnormalnijom stvari, tipa ajmo se sakrit iz aškole pa zapalit pljugu... moram priznati da me cijela priča i nije nešto previše sablaznila, je.iga vremena se mijenjaju ...bilo bi glupo ovdje povesti svima dobro poznatu raspravu tipa "ccc...kad smo mi bili mladi..."
Što je najljepše te "djevojčice" najmanje izgledaju "djevojčičasto" i zato to nije takva sablazan. Curice su više nego izmazane i isfarbane, polugole...piercing i tatoo je sastavni dio njihovog izgleda...Ne moš nikom odredit godine taman da u talog kave gledaš...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da, zapravo sam sebe nekada (sve češće) uhvatim kako mi pogled luta tim prekrasnim tijelima...sve dok se ne trgnem i skontam da u pol sata u tvrđi skupim pedesetak godina zatvora....zaista, to je postalo nenormalno kako klinke od 15 izgledaju...a sve je to rezultat evolucije, genetski "poboljšanih" hamburgera i tko-zna-čega-još što nam donosi moderno doba... jebote, hodam gradom a 90 posto klinaca od 16 godina su za pol glave višlji od mene, a uopće nisam nizak...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2005. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što je najljepše te "djevojčice" najmanje izgledaju "djevojčičasto" i zato to nije takva sablazan. Curice su više nego izmazane i isfarbane, polugole...piercing i tatoo je sastavni dio njihovog izgleda...Ne moš nikom odredit godine taman da u talog kave gledaš...


Confused Hmmm... nije to bas neka prevelika razlika... ionako ju na kraju skines, tako da to sto je polugola ne znaci bas previse... Twisted Evil jedino sto danas mozda imaju malo vece sise jer jedu te pilice sto su hranjeni tim hormonima rasta, GMO sojom... pa, pogledaj te picane... nema ih ispod 180... ili ih starci pucaju hormonima rasta direkt u zilu (negdje na netu sam citao da se 60% (!) adolescenata u USA shopa tim nekim hormonima rasta - zvuci nevjerojatno, da, i meni je zvucalo), ili ih uzimaju preko hrane...

Nije ni cudo sto su klinke sve propupale k'o cijepljene tresnje... Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2005. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma da, zapravo sam sebe nekada (sve češće) uhvatim kako mi pogled luta tim prekrasnim tijelima...sve dok se ne trgnem i skontam da u pol sata u tvrđi skupim pedesetak godina zatvora....zaista, to je postalo nenormalno kako klinke od 15 izgledaju...a sve je to rezultat evolucije, genetski "poboljšanih" hamburgera i tko-zna-čega-još što nam donosi moderno doba... jebote, hodam gradom a 90 posto klinaca od 16 godina su za pol glave višlji od mene, a uopće nisam nizak...


Sisaj, matori, napisao si isto sto i ja... istovremeno smo pisali... sisaj ga... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeiga spor si, ali kontaš...to je bitno....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2005. 1:41 
Naslov:  Re: Sex u školi!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morales je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako još niste pročitali naš novi tabloid 24 sata, onda vam predlažem da to učinite...Naime, danas je na naslovnici odjeknuo skandal o prostituiranju osječkih osnovnoškolki. Shocked


Poznavajući modus operandi novinara, ne bi me čudilo da su tu od neke kučkice koja ucjenjuje svog bogatog fraječića došli do headlinea PROSTITUCIJA U OSNOVNIM SKOLAMA.
Ali nisam vidio clanak pa ne mogu suditi. Attachiraj scan/fotografiju istog ako si u mogucnosti.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luigy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2005. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije to jedini slučaj.... prije par mjeseci spominjao se i Varaždin. Cure su davale usluge za jeb.... 20 kn. Pa se vi mislite. Mogu one izgledati neznam kako, ali svejedno se na kraju moraju skinuti, kad tad....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2005. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

20kn dok su male... kad narastu, onda je nesto skuplje... valjda im je "fi" glavni faktor... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2005. 13:36 
Naslov:  Re: Sex u školi!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citam sad vec prosirenu verziju te vijesti na njuzima:

"25 kn bon ... handjob
>50 kn bon ... blowjob
>100 kn bon... full service
>200 kn bon ... robinja forever"

moze i simpa, ne samo vip
hehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antonio čović
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Krnjaš
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2005. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bla


Zadnja promjena: antonio čović; 21.10.2008. 0:24; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: