Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kopika i ove godine ispala s liste gradskih prioriteta!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2010. 8:00 
Naslov:  Kopika i ove godine ispala s liste gradskih prioriteta!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako još nije službeno potvrđeno, gotovo je sigurno da će gospodarenje Kopikom preuzeti Športski objekti nakon što je ovo kupalište prošle godine bilo u nadležnosti Unikoma.

No, prebacivanje brige o Kopiki s jedne gradske tvrtke na drugu, najvjerojatnije, neće donijeti nikakve novosti za građane. Iako je stanje kompleksa bazena, okoliša i prateće infrastrukture daleko od zadovoljavajućeg, značajnijih ulaganja, o kojima se posljednjih godina više puta pričalo, neće biti. Tako će i za iduću kupališnu sezonu Kopika biti samo "ušminkana", a situacija dovedena u stanje da izdrži sezonu. Konkretnih planova i ideja za modernizaciju Kopike ima, ali njihova realizacija ovisi o stanju gradske blagajne u koju se poseže samo za prioritete u koje se Kopika ne ubraja.

- Ocjenu stanja i konkretne probleme imat ćemo na proljeće do kada će Kopika i službeno biti predana Športskim objektima. Naši će djelatnici objekt detaljno pregledati te napraviti plan i troškovnik neophodnih ulaganja. Ono što je gotovo sigurno, značajnijih ulaganja i zahvata neće biti, odradit će se samo neodgodivi zahvati i Kopika će sezonu dočekati u stanju u kakvom je bila i prošle godine, najavljuje Vlado Zečević, direktor Športskih objekata.

Ulazak besplatan?

Ono što građane, zasigurno, najviše zanima jest hoće li se ulazak na kupalište naplaćivati, a iz Športskih objekata saznajemo kako će se zauzimati za to da ulazak, kao i prijašnjih godina, bude besplatan.

- Konačnu odluku o tome hoće li se ulazak naplaćivati donijet će Grad, ali ja osobno nisam za naplatu, a vjerujem da će takva biti i odluka Grada, kaže Zečević.

Tekst: Ivan Sekol/Glas-Slavonije.hr

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mayhem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 75
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2010. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je to bilo lijepo i krasno dok se kopika održavala...na žalost to je postalo sad po meni ruglo grada,to doslovno vise nije ni javno kupalište,nego još nešto gore ,čemu ne bih znao naziv... Nije problem što se ljudi dođu okupat malo ,zabavit i sl. ali kad dolaze prat rublje, prat pse , pa dajte.. i onda se ljudi ćude kad se spominju neke zaraze...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.01.2010. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mayhem je napisao/la: ›
sve je to bilo lijepo i krasno dok se kopika održavala...na žalost to je postalo sad po meni ruglo grada,to doslovno vise nije ni javno kupalište,nego još nešto gore ,čemu ne bih znao naziv... Nije problem što se ljudi dođu okupat malo ,zabavit i sl. ali kad dolaze prat rublje, prat pse , pa dajte.. i onda se ljudi ćude kad se spominju neke zaraze...


gradsko pišalište Very Happy

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2010. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa naravno da neće ništ ulagat u Kopiku kad ne mogu nikakve pare okrenut na njoj Laughing

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2010. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad će biti još više zaraza i kojekakvih boleština! Zadnji i posljednji put bila sam tamo prije 3 godine i NIKAD VIŠE!

Savjet: Ako želite sačuvati zdravlje, ne idite na Kopiku!

Vjerojatno će se naći pojedinci koji će reći:''Zašto ja ne bih išao na Kopiku? Baš ću ići...'', ali znam što i zašto govorim, a tko je imalo pametan neće se kupati u tim bazenima!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2010. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovječe govore o toj Kopici k'o da je olimpijski centar pa treba ne znam koliko novaca za održavanje.

Ja nisam za naplatu ulaza, jer dok se naplačivalo (ne)kvaliteta usluge je bila ista kao i kada je besplatno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2010. 16:01 
Naslov:  Re: Kopika i ove godine ispala s liste gradskih prioriteta!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Djeca onih koji odlućuju o obnovi Kopike ne ljetuju na kopiki ! Što ih briga što će djeca onih koji si ne mogu priuštiti ljetovanje, pokupiti neku zarazu ili se ozlijediti na Kopiki .
SIT GLADNOM NE VJERUJE !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2010. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba staviti ulaznice... onaj ko planira svak idan tamo visit, nek kupi neku mjesečnu kartu koja će naravno biti jeftinija
a za ove koji dolaze tu i tamo nek upad bude 10 kn, i odmah će biti para za ulaganje...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2010. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
treba staviti ulaznice... onaj ko planira svak idan tamo visit, nek kupi neku mjesečnu kartu koja će naravno biti jeftinija
a za ove koji dolaze tu i tamo nek upad bude 10 kn, i odmah će biti para za ulaganje...

U tom slučaju četveročlanu obitelj koja dođe zajedno na kupanje i zezanciju nemože manje od 50kn izać nikako (ako ubrojiš sladolede za djecu, kavu i ostale zajebancije) a to definitivno nemože biti opcija.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxxp
Offline
Ukupno postova: 57
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2010. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvjek ista prica,
isti clanak o neulaganju i isti komentari o naplati ulaza ispod njega...

mene sam zanima di su one prskalice za travu koje su ugradjivane prosle godine nestale, i jel su pospricale bar jedanput? i jel ce se ponovno ulagat u ultrapametnu investiciju prebojavanja?

a ljudi koji su bili samo jedanput na kopici, zast uopce ista komentirate?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.01.2010. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a što bi značilo veće ulaganje u kopiku? koliko novaca i šta bi se napravilo? ...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mayhem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 75
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2010. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › a što bi značilo veće ulaganje u kopiku? koliko novaca i šta bi se napravilo? ...


rusenje,gradjenje zatvorenih bazena,kompletna nova infrastruktura.... to bi trebalo postavit kopiku na razinu.... il srusit sve

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2010. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma dajte, da se naplati samo 10 kn ulaz, bila bi ista količina ljudi, a koliko bi se para zaradilo, možda bi čak i izmjenjivali vodu u bazenima, a ne istresali vrečice klora...

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2010. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od kada je Kopikom poslijednji put prohodao naš Jabuka (pokoj mu duši) od tada, od tog vremena Kopike više nema.
Sva ova mimikrija iz šupljeg u prazno, ili kako kažu "krpanja" sezone, uvreda su za građane Osijeka, jer ... znaju obični ljudi što je Kopika Osijeku...

Osječani/Essekeri uvijek su bili vezani uz Dravu...pamte ove obale Garnizonsko kupalište, Pampas, plažu kod Želje, Plivus u zimskoj luci, "otok ljubavi" ali Kopika...Kopika je nešto drugo i posebno, rijetkost i vrijednost.

Neki dan jedna kolegica je tiho primjetila: Grad polako napušta svoj identitet, presvlači se i mijenja svoje sjajno odijelo za neko jadno i ofucano ruho, lažnih markica...
Potencirano beznađe ili jednostavno nepotrebno, nepotrebno, nepotrebno...

Zašutimo svi, da čujemo tihu eutanaziju jednog od najvećih osječkih brandova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2010. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
... je napisao/la: ›
treba staviti ulaznice... onaj ko planira svak idan tamo visit, nek kupi neku mjesečnu kartu koja će naravno biti jeftinija
a za ove koji dolaze tu i tamo nek upad bude 10 kn, i odmah će biti para za ulaganje...

U tom slučaju četveročlanu obitelj koja dođe zajedno na kupanje i zezanciju nemože manje od 50kn izać nikako (ako ubrojiš sladolede za djecu, kavu i ostale zajebancije) a to definitivno nemože biti opcija.


za obitelj naravno isto psoebna ulaznica... također za djecu mlađu od cca 10-ak godina...

maxxp je napisao/la: ›
uvjek ista prica,
isti clanak o neulaganju i isti komentari o naplati ulaza ispod njega...

mene sam zanima di su one prskalice za travu koje su ugradjivane prosle godine nestale, i jel su pospricale bar jedanput? i jel ce se ponovno ulagat u ultrapametnu investiciju prebojavanja?

a ljudi koji su bili samo jedanput na kopici, zast uopce ista komentirate?


proveo sam ja par godina svaki dan na kopici i znam o čemu se radi... ovo što je sada "napravljeno" od kopike je sramota... to treba zatvoriti... i ako odem na kopiku proteklih godia, odem samo da se u dravi okupam, a ne radi bazena...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: