Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



18.godina od međunarodnog priznanja Hrvatske [ Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2010. 16:22 
Naslov:  18.godina od međunarodnog priznanja Hrvatske [ Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas obilježavamo jedan je od najvažnijih događaja u hrvatskoj povijesti. Republika Hrvatska naime obilježava 18. obljetnicu međunarodnog priznanja, prisjećajući se 15. siječnja 1992. kada je njezinu neovisnost priznalo 12 tadašnjih članica Europske unije. Priznanje Hrvatske dogodilo se u jeku Domovinskom rata u trenutku kada je gotovo trećina zemlje bila pod okupacijom jugoslavenske vojske i srpskih paravojnih postrojba. Hrvatska je na svoje granice, u kojima je međunarodno priznata, izašla tek nakon šest godina po završetku mirne reintegracije istočne Slavonije i Podunavlja.




U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- konsenzusom pozdravljene mjere Vlade Republike Hrvatske za zaustavljanje pada i oporavak gospodarstva
- dodijeljene diplome za najbolju poduzetničku ideju
- vrijeme sutra: djelomice sunčano



Osječka televizija - Vijesti, 15.01.2010.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2010. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žali Bože što smo je stvarali, nažalost ali tako je..da su onda branitelji znali šta stvaraju mislim da bi i oni pobjegli glavom bez obzira..

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2010. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la (Pogledaj post): › Žali Bože što smo je stvarali, nažalost ali tako je..da su onda branitelji znali šta stvaraju mislim da bi i oni pobjegli glavom bez obzira..


šta pričaš ti. jooooj.

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2010. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la: ›
honey je napisao/la (Pogledaj post): › Žali Bože što smo je stvarali, nažalost ali tako je..da su onda branitelji znali šta stvaraju mislim da bi i oni pobjegli glavom bez obzira..


šta pričaš ti. jooooj.


pričam o tome kakva je Hrvatska danas

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2010. 2:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la: ›
Žali Bože što smo je stvarali, nažalost ali tako je..da su onda branitelji znali šta stvaraju mislim da bi i oni pobjegli glavom bez obzira..

Potpisujem...moj tata je branitelj i od 1. do zadnjeg dana dana se borio (kad je malo ljudi dobrovoljno se javljalo da žele u obranu zemlje, on je bio od malo onih koji bi sve dali za Hrvatsku!).

Da bi mu na kraju dali minimalo invalidnosti i da bi ga zakidali kojekakvi idioti, a kad je tebalo branit bilo je bitno samo pokupit što je više ljudi moguće i da se obrani zemlju...i onda da ti isti ljudi koji su zdravlje i živce dali, da sad gledaju u što se sve u ovoj državi radi i kud sve to vodi...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2010. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la (Pogledaj post): ›
cohors je napisao/la: ›
honey je napisao/la (Pogledaj post): › Žali Bože što smo je stvarali, nažalost ali tako je..da su onda branitelji znali šta stvaraju mislim da bi i oni pobjegli glavom bez obzira..


šta pričaš ti. jooooj.


pričam o tome kakva je Hrvatska danas


a bolje bi nam bilo onako da je ostalo? Rolling Eyes

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: