Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Humanitarni koncert za Azil u Nemetinu - na račun udruge bit će uplaćeno preko 17 tisuća kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2010. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjeko_99 je napisao/la: ›
Ovo je stvarno bezobrazno, to nisu nikakve činjenice.
To nisu objektivni komentari...
Ti kao da želiš javnosti nametnuti loš glas o teatru...
Mini teatar je u potpunsoti surađivao s organizatorima.
A to znaju i sami organizatori. Pa dok oni ne kažu da je klub zatajio nešto. glupo je uopće raspravljati o tome...
A isprovociran lošim komentarima , uzeo sam digitron u ruke i izračunao cifru, organizatori su sve točno objavili. mislim da nekom trebaju instrukcije iz matematike. Smile


ajd odi tamo u topic teatar - kreativni prijedlozi, tamo sam nacrtao o čem se radi pa tamo argumentiraj *

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2010. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
-B- je napisao/la: ›
Udruga POBJEDE (zadnje slovo imena udruge jest slovo E)! Smile

I KMT nije morao dati niti jedne kune za azil, no oni su se odlučili dati dio zarade šanka i hvala im za to?Zašto bi se sada upiralo prstom u nekoga i prozivalo ga koliko je dao...kad zaista nije trebao dati ništa, a sami su se ponudili da će dati dio od zarade!!

Troškovi su jasno navedeni!!I nisu izmišljeni, jer ih je pokrila udruga pobjede,a članovi udruge su zadnje osobe koje bi ukrale/zavaljale nešto od zarade za pse!!!!(Znam, jer sam i sama član!!)


pa ako ćeš sudjelovati i biti naglašivan kao takav u humanitarnoj akciji, valjda trebaš nešto i dati, jelte? svi bi mi bili humanitarni i zaradili milju eura, možda i 10 000 kuna.. xD


zar se nije mini teatar odrekao dio zarade od cuge u korist azila? dakle, dali su svoj dio, da ne spominjem o ustupanju prostora za samu svirku. a ti si nadrkan jel te nitko nije zvao da sviraš? bend ti je loš ili što, pa si dabl nadrkan?

nisi ni bio tamo, a radiš procjene koliko se potrošilo na šanku, vjerojatno znaš i tko je šta pio od tih 500 ljudi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.01.2010. 2:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
-B- je napisao/la: ›
Udruga POBJEDE (zadnje slovo imena udruge jest slovo E)! Smile

I KMT nije morao dati niti jedne kune za azil, no oni su se odlučili dati dio zarade šanka i hvala im za to?Zašto bi se sada upiralo prstom u nekoga i prozivalo ga koliko je dao...kad zaista nije trebao dati ništa, a sami su se ponudili da će dati dio od zarade!!

Troškovi su jasno navedeni!!I nisu izmišljeni, jer ih je pokrila udruga pobjede,a članovi udruge su zadnje osobe koje bi ukrale/zavaljale nešto od zarade za pse!!!!(Znam, jer sam i sama član!!)


pa ako ćeš sudjelovati i biti naglašivan kao takav u humanitarnoj akciji, valjda trebaš nešto i dati, jelte? svi bi mi bili humanitarni i zaradili milju eura, možda i 10 000 kuna.. xD


zar se nije mini teatar odrekao dio zarade od cuge u korist azila? dakle, dali su svoj dio, da ne spominjem o ustupanju prostora za samu svirku. a ti si nadrkan jel te nitko nije zvao da sviraš? bend ti je loš ili što, pa si dabl nadrkan?

nisi ni bio tamo, a radiš procjene koliko se potrošilo na šanku, vjerojatno znaš i tko je šta pio od tih 500 ljudi...


koji moj bend? nemam bend za tvoju informaciju.. a kako znam kolko se popilo, pa vidio sam po slikama kakva je ekipa bila i ako je prodano 500tinjak karata, neki prosjek je 3 cuge po čovjeku, uvijek je tako, minimum, pogotovo kad je pank svirka, a na svirci nisam bio jer sam slavio rođendan tada i da još sviram sa bendom, vjeruj da bih svirao ako bih zamolio Fileta, a možda bi nas i sam zvao zbog dječurlije koje je uvijek bilo hrpa na svim našim svirkama. ak su nas zvali da sviramo na otvorenju tetra, zašto nebi i ovdje.

eto toliko..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2010. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako si dobar sa krešom, onda ga pitaj koliko se popilo, a ne tu rekla kazala cca, ovo-ono, buraz lega bracika...

znači mini teatar se odrekao zarade od ulaznica, dali su dio od cuge, dali su prostor, po meni humanitaran potez. e sad što treba platiti zaštitare i tonca, mislim da to nije do teatra, nego do tih ljudi.

uglavnom, azil je dobio 17milja kuna više nego kad neki drugi organiziraju "humanitarne" koncerte

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2010. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

4.800 kuna sa šanka je stvarno više nego respektabilno, to može reći svako tko je ikad radio, pa makar ispomoć, na šanku.
Svaka čast organizatorima i izvođačima. Utrošite to mudro. Možda ne bi bilo loše riješiti se onog blata u Azilu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2010. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koji moj bend? nemam bend za tvoju informaciju.. a kako znam kolko se popilo, pa vidio sam po slikama kakva je ekipa bila i ako je prodano 500tinjak karata, neki prosjek je 3 cuge po čovjeku, uvijek je tako, minimum, pogotovo kad je pank svirka, a na svirci nisam bio jer sam slavio rođendan tada i da još sviram sa bendom, vjeruj da bih svirao ako bih zamolio Fileta, a možda bi nas i sam zvao zbog dječurlije koje je uvijek bilo hrpa na svim našim svirkama. ak su nas zvali da sviramo na otvorenju tetra, zašto nebi i ovdje.

eto toliko..
[/quote]
čisto za info: nije prosjek tri cuge po čovjeku, ja sam popila samo jedno pivo. vjerujem da ni drugi nisu puno više,jer je upad bio 30 ćuna, a kasnije se još išlo van jer je subota. recesija, brate, nema se para...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2010. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › čisto za info: nije prosjek tri cuge po čovjeku, ja sam popila samo jedno pivo. vjerujem da ni drugi nisu puno više.


ne brini, ima nas koji smo pili puno više i popravljali prosjek. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
igich
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: osijek, slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2010. 13:09 
Naslov:  Re: Humanitarni koncert za Azil u Nemetinu - na račun udruge bit će uplaćeno preko 17 tisuća kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam popio brdo, ali nijedno nisam platio. di sam ja onda u to prosjeku?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjeko_99
Offline
Ukupno postova: 43
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2010. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bastro je napisao/la: ›
4.800 kuna sa šanka je stvarno više nego respektabilno, to može reći svako tko je ikad radio, pa makar ispomoć, na šanku.
Svaka čast organizatorima i izvođačima. Utrošite to mudro. Možda ne bi bilo loše riješiti se onog blata u Azilu?



Eto bar je netko shvatio da šank nije bankomat i da se ne vrte novčanice od 500 eura ... Krivu predodžbu ljudi imaju, bude ljudi za šankom koji piju. i tak ispadne da se non stop toči nešto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2010. 17:59 
Naslov:  Re: Humanitarni koncert za Azil u Nemetinu - na račun udruge bit će uplaćeno preko 17 tisuća kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U što će se uložiti 17.202.12 kune prikupljenje na koncertu. Prilog OSTV:



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.01.2010. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjeko_99 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bastro je napisao/la: ›
4.800 kuna sa šanka je stvarno više nego respektabilno, to može reći svako tko je ikad radio, pa makar ispomoć, na šanku.
Svaka čast organizatorima i izvođačima. Utrošite to mudro. Možda ne bi bilo loše riješiti se onog blata u Azilu?



Eto bar je netko shvatio da šank nije bankomat i da se ne vrte novčanice od 500 eura ... Krivu predodžbu ljudi imaju, bude ljudi za šankom koji piju. i tak ispadne da se non stop toči nešto.


pa onda očito "klinci u šarenim majicama" piju puno više nego ljudi od 30 godina xD (ovaj post nema veze sa koncertom nego apeliram na to da "nije" prosjek 3 cuge po osobi.) Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjeko_99
Offline
Ukupno postova: 43
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2010. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito da piju. šta da ti kažem, ja radim za šankom i znam koliko se pije. jebiga , pozovi klince u šarenim majcama da nalete do kluba na cugu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: