Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Humanitarni koncert za Azil u Nemetinu - na račun udruge bit će uplaćeno preko 17 tisuća kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2010. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

besprizorni je napisao/la (Pogledaj post): › kakva jadna galerija...lik je pogledao dva benda (možda) i utekao...


Ipak nije Smile


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cayetano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2010. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la: ›
besprizorni je napisao/la (Pogledaj post): › kakva jadna galerija...lik je pogledao dva benda (možda) i utekao...


Ipak nije Smile



mislim da je ovaj mislio na Delačevu galeriju (Osijek031), ne Hađinu (mikrofonija.com) Wink

_________________
ignorantia nocet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
besprizorni
Offline
Ukupno postova: 65
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2010. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cayetano je napisao/la (Pogledaj post): ›
RKL je napisao/la: ›
besprizorni je napisao/la (Pogledaj post): › kakva jadna galerija...lik je pogledao dva benda (možda) i utekao...


Ipak nije Smile



mislim da je ovaj mislio na Delačevu galeriju (Osijek031), ne Hađinu (mikrofonija.com) Wink


da..mislio sam na galeriju od tog Delača

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2010. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

besprizorni je napisao/la: ›
Cayetano je napisao/la (Pogledaj post): ›
RKL je napisao/la: ›
besprizorni je napisao/la (Pogledaj post): › kakva jadna galerija...lik je pogledao dva benda (možda) i utekao...


Ipak nije Smile



mislim da je ovaj mislio na Delačevu galeriju (Osijek031), ne Hađinu (mikrofonija.com) Wink


da..mislio sam na galeriju od tog Delača
uplašio se kad je čuo prve taktove Bud Spencera.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.01.2010. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na slikama nisam vidio 15 ljudi koji su "podržavatelji scene", odnosno ljudi koje se može vidjeti na alternativnim svirkama, 90 % ljudi nikad nisam vidio, a o kojim to podržavateljima scene hadžo priča, to bog dragi ne zna xD..
izuzetno mi je drago što se skupilo za kerovučke i da se bar na taj način izvuklo ljude na nešto alternativnije od opće opasnosti i vlade kalembera koji su (sudeći prema događajima u osijeku...(tu sam se malo cenzurirao da ne budem bezobrazan)) postali vrhunac alternative. xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ante_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2010. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mengeskas je napisao/la (Pogledaj post): ›
besprizorni je napisao/la: ›
Cayetano je napisao/la (Pogledaj post): ›
RKL je napisao/la: ›
besprizorni je napisao/la (Pogledaj post): › kakva jadna galerija...lik je pogledao dva benda (možda) i utekao...


Ipak nije Smile



mislim da je ovaj mislio na Delačevu galeriju (Osijek031), ne Hađinu (mikrofonija.com) Wink


da..mislio sam na galeriju od tog Delača
uplašio se kad je čuo prve taktove Bud Spencera.


nije se Delač uplašio nego je morao ići...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2010. 14:07 
Naslov:  Re: Galerija 031: Humanitarni koncert za Azil u Nemetinu - po pet domaćih bendova i DJ-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi mediji!

Ovim Vas putem želimo izvijestiti o donacijama prikupljenima na humanitarnome koncertu osječke underground scene za osječki azil i udrugu Pobjede, organizatora Zla Buka Booking i Mini Teatra, održanoga u subotu 23.01. u Mini Teatru.

Mali podsjetnik: uz minimalnu donaciju od 30 kn na ulazu, posjetitelji su Mini Teatra mogli uživati u zvucima pet osječkih bendova: Vortex, Diverzija, Bud Spencer, Sizif, Grupa Tvog Života

i pet DJ-eva: Sly, Pips, Safety Breaks, Vladimir & Drozdekov i na taj način pomoći radu udruge Pobjede u brizi za napuštene pse osječkoga Azila.



Slijede brojke;

total koji će biti uplaćen na račun udruge Pobjede: 17.201,12 kuna;

od toga: donacija s ulaza 16.546,00kn

donacija sa šanka 4.481,12kn ( klub se Mini Teatar odrekao dijela zarade sa šanka!)

troškovi 3.826,00 ( tisak plakata i flyera, redari, ton-majstor, dodatna tehnička oprema ).



S prodanih 550 karata na ulazu, osječka underground scena pokazala je visoku osviještenost i senzibilitet po pitanju problematike napuštenih psećih stanovnika našega grada;

s vjerom u Naš Grad koji i ovaj puta nije zakazao – puno pozdrava do idućega eventa šalju Vam svima volonterke i volonteri udruge Pobjede!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2010. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la: ›
total koji će biti uplaćen na račun udruge Pobjede: 17.201,12 kuna;


wow, pa to je 17.201,12 kn više nego od humanitarnog koncerta kad je Dino Merlin bio....

Svaka čast.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2010. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

550 x 30 kn = 16.500 kn

na šanku mi ne može nitko na svijetu reći da je bilo manje od 12-13 tisuca kuna (na 550 ljudi)..

puno su se odrekli od šanka, moram priznat.. Smile jako puno. Very Happy 800 kuna. xD

Filetu i udruzi Pobjeda kapa dolje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2010. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
550 x 30 kn = 16.500 kn
na šanku mi ne može nitko na svijetu reći da je bilo manje od 12-13 tisuca kuna (na 550 ljudi)..
puno su se odrekli od šanka, moram priznat.. Smile jako puno. Very Happy 800 kuna. xD


Cini mi se da nisi procitao kompletni tekst. Aj' jos jednom... bez preskakanja... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2010. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj pliz pročitaj cijeli tekst. Molim te.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2010. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nabijem vas! Na svaku dobru stvar koja se u ovom jebenom gradu odradi dio vas mora se ispovraćati! Boli me kurki koliko je gazda šanka uzeo, 17k kuna ide za pse, to je više nego što su ikada dobili od koncerata i razno-raznih akcija! To je, recimo, cijepljenje za cca 150 pasa ako se držimo neke tržišne cijene, bez popusta na broj pasa i činjenicu da je riječ o azilu.

Organizatorima naklon do poda, za ovo, za svaku kap znoja i svaku suzu koju su prolili u azilu. Hvala vam!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2010. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jako dobro sam pročitao sve, kao 4800 kuna troškova, ma kojih crnih 3800 kuna troškova. kako vam se onda isplati raditi koncert na koji dođe 100 ljudi.. licemjerje.

isto tako i da su dali 5000 kuna, ajd ako ima tu netko inteligentan ili netko tko ima veze sa nekim klubom i zna kolko se u klubu ili birtiji popije po večeri pa nek kaže jel se popilo u prosjeku 3 cuge po osobi tu večer, je milijardu % , to je 15 000 kuna na krvavom šanku. ja sam reko 12-13 i jel nije govnarski da se udruga Pobjeda odrekne svih novaca, File se odrekne svega, svi bendovi se odreknu svega a UDRUGA mini teatar zaradi preko 1000 eura????

nikad nisam imao ništa protiv teatra al su se sad i meni popeli na vrh K.

ljudi se kurče kak su sudjelovali u nekom humanitarcu a zaradili preko 1k eura.. pa daj..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-B-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2010. 20:19 
Naslov:  Re: Humanitarni koncert za Azil u Nemetinu - na račun udruge bit će uplaćeno preko 17 tisuća kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Udruga POBJEDE (zadnje slovo imena udruge jest slovo E)! Smile

I KMT nije morao dati niti jedne kune za azil, no oni su se odlučili dati dio zarade šanka i hvala im za to?Zašto bi se sada upiralo prstom u nekoga i prozivalo ga koliko je dao...kad zaista nije trebao dati ništa, a sami su se ponudili da će dati dio od zarade!!

Troškovi su jasno navedeni!!I nisu izmišljeni, jer ih je pokrila udruga pobjede,a članovi udruge su zadnje osobe koje bi ukrale/zavaljale nešto od zarade za pse!!!!(Znam, jer sam i sama član!!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2010. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-B- je napisao/la: ›
Udruga POBJEDE (zadnje slovo imena udruge jest slovo E)! Smile

I KMT nije morao dati niti jedne kune za azil, no oni su se odlučili dati dio zarade šanka i hvala im za to?Zašto bi se sada upiralo prstom u nekoga i prozivalo ga koliko je dao...kad zaista nije trebao dati ništa, a sami su se ponudili da će dati dio od zarade!!

Troškovi su jasno navedeni!!I nisu izmišljeni, jer ih je pokrila udruga pobjede,a članovi udruge su zadnje osobe koje bi ukrale/zavaljale nešto od zarade za pse!!!!(Znam, jer sam i sama član!!)


pa ako ćeš sudjelovati i biti naglašivan kao takav u humanitarnoj akciji, valjda trebaš nešto i dati, jelte? svi bi mi bili humanitarni i zaradili milju eura, možda i 10 000 kuna.. xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: