Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vozačima koji su blokirali tramvaje - 9.000 kn kazne

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2010. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
neo091 je napisao/la: ›
to je u redu!


to je i malo novaca za pojedine debile... neki dan bajo parkiro svoj bmw 7 na prugu i jebe se njemu, šta njemu predstavlja 9000 kn, njega treba oderat sa 29 000


Zar si tako naivan?? Zar misliš da će GPP pokreniti parnicu protiv takvog????

Nikada.... i dalje će raja plaćati, naravno raja u razno-raznim astrama, clio-ijim, te inim "narodnim" autima, dok će bajice u "pilama" takve akcije riješavati pozivima tipa "alo Bing...", te naravno prije preparkirati tramvaj nego pomakniti svoj libido...
žalosno...

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2010. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomi je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): › ma nabijem ja GPP na qurac... jbt ovo u divaltovoj s ovom prugom je kriminal... treba njima za takvo sranje dat zabranu vožnje 9 godina...


hmmmm, zasto? Odi malo van...tamo je to sasvim normalno...cak stovise, tu bar imas traku za sebe...

Glupi Bečani...kako su samo mogli napraviti da se autom vuces iza tramvaja Twisted Evil Evil or Very Mad Smile Smile


nisi e shvatio... tramvajima i je mjesto na cesti, a ne da meni doslovno metar i pol od prozora tutnji tramvaj i to još skretnica, tak da svaki tramaj kada prođe opali ko da neko puca... a da ne pričam o izlasku iz dvorišta... skoro pa moraš uzeti ogledalce ko oni u zatvoru i prvo proviriti da te ne bi strefio tramvaj... jbt, pa ima dosta mjesta, cijelom su dužinom od početka do kraja, su moglu napraviti po sredini ceste i imao bi, kao što ti kažeš, traku za sebe... za onaj najuži dio divaltove su komotno mogli napraviti ovako kako je i to je to.. .al zašto bi bilo normalno kada može biti ovak odebilno...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2010. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
neo091 je napisao/la: ›
to je u redu!


to je i malo novaca za pojedine debile... neki dan bajo parkiro svoj bmw 7 na prugu i jebe se njemu, šta njemu predstavlja 9000 kn, njega treba oderat sa 29 000


Zar si tako naivan?? Zar misliš da će GPP pokreniti parnicu protiv takvog????

Nikada.... i dalje će raja plaćati, naravno raja u razno-raznim astrama, clio-ijim, te inim "narodnim" autima, dok će bajice u "pilama" takve akcije riješavati pozivima tipa "alo Bing...", te naravno prije preparkirati tramvaj nego pomakniti svoj libido...
žalosno...


slažem se u potpunosti... i tome nikada neće doći kraj... uvijek će najviše najebati običan puk, dok će baje drkati sve žive i još im k tome niko ništa neće moći...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prometnik
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2010. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
ma nabijem ja GPP na qurac... jbt ovo u divaltovoj s ovom prugom je kriminal... treba njima za takvo sranje dat zabranu vožnje 9 godina...


Baš si ograničen, pa nije Gpp projektirao i određivao trasu već arhitekti i konstruktori pruge, a to sa gpp-om nema veze. Osim ako ti ne misliš da je stvarno važnije da tebi tramvaj ne prolazi pred kučom od razvoja grada, trebali smo ostati kao neka prčija u tamo nekoj vukojebini....baš si *....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2010. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prometnik je napisao/la: ›
... je napisao/la: ›
ma nabijem ja GPP na qurac... jbt ovo u divaltovoj s ovom prugom je kriminal... treba njima za takvo sranje dat zabranu vožnje 9 godina...


Baš si ograničen, pa nije Gpp projektirao i određivao trasu već arhitekti i konstruktori pruge, a to sa gpp-om nema veze. Osim ako ti ne misliš da je stvarno važnije da tebi tramvaj ne prolazi pred kučom od razvoja grada, trebali smo ostati kao neka prčija u tamo nekoj vukojebini....baš si *....


nećem ose vrijeđati, kao prvo, svatko ima pravo na svoje mišljenje, a kao drugo volio bih tebe vidjeti koliko bih ti bio ograničen da ti svakih šest minuta protutnji metar i pol od prozora tramvaj koji ima par tona... lako je tebi srati, tebi fino, jebe ti se za sve, tebi baš suepr što je tu tramvaj... da razjasnimo neke stvari... nisam rekao da nisam za razvijanje grada, naprotiv, treba razvijati, ali nek ne rade ovakve debilizme po cijelom gradu... jer to što je napravljeno u divaltovoj to je sve samo ne normalno...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2010. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[img][/img]

ne znam jel bi i ti bio ograničen da ovo svaki dan gledaš svakih cca 6 minuta... ?

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prometnik
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2010. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živim pokraj zagrebačke pruge (udaljenost od sobe i prozora 20 m) gdje mi svakih 15 min. protutnji vlak. koji je bar 15-20 puta teži od tramvaja i trese se cijela kuća kada prođe-jedino što mogu učiniti je da se odselim, ali nakon par mjeseci jednostavno se navikneš tako da takve stvari i neprimječuješ!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2010. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je to u redu što si ti rekao... i sve to stoji... ali samo ti pokazujem zašto se bunim i opovrgavam tvoj pridjev da sam ograničen...

btw. pruga je rađena kad-ikad još, ta o kojoj ti govoriš, ali ono je građeno u novo doba, kada se može izvesti šta god hoćeš... ali naravno, zašto bi se nešto izvelo logično kada se može napraviti glupost...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.01.2010. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zna li netko kolika je uopće isplativost te pruge na divaltovoj ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2010. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
zna li netko kolika je uopće isplativost te pruge na divaltovoj ?


ne znam baš koliko je isplativo, ali koliko vidim, ima ljudi, vozaju se... najviše oni babe i dede idu... al to je i logično kada su prekinuli onu autobusnu liniju s bosutksog...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2010. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
neo091 je napisao/la: ›
to je u redu!


to je i malo novaca za pojedine debile... neki dan bajo parkiro svoj bmw 7 na prugu i jebe se njemu, šta njemu predstavlja 9000 kn, njega treba oderat sa 29 000


pazi... nešto prije žutog naselja, parkiran na pola tračnica crni bmw sa zatamljenim staklima, iz njega trešti nekakva ćirilica, vozačeva vrata širom otvorena. tramvaj stoji 5 min, vozač konstantno trubi; nakon otprilike 5min, dolazi lik, diže ruku i nabacuje osmjeh..
jebote, kao u američkim filmovima, časna riječ..
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2010. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
tomi je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): › ma nabijem ja GPP na qurac... jbt ovo u divaltovoj s ovom prugom je kriminal... treba njima za takvo sranje dat zabranu vožnje 9 godina...


hmmmm, zasto? Odi malo van...tamo je to sasvim normalno...cak stovise, tu bar imas traku za sebe...

Glupi Bečani...kako su samo mogli napraviti da se autom vuces iza tramvaja Twisted Evil Evil or Very Mad Smile Smile


nisi e shvatio... tramvajima i je mjesto na cesti, a ne da meni doslovno metar i pol od prozora tutnji tramvaj i to još skretnica, tak da svaki tramaj kada prođe opali ko da neko puca... a da ne pričam o izlasku iz dvorišta... skoro pa moraš uzeti ogledalce ko oni u zatvoru i prvo proviriti da te ne bi strefio tramvaj... jbt, pa ima dosta mjesta, cijelom su dužinom od početka do kraja, su moglu napraviti po sredini ceste i imao bi, kao što ti kažeš, traku za sebe... za onaj najuži dio divaltove su komotno mogli napraviti ovako kako je i to je to.. .al zašto bi bilo normalno kada može biti ovak odebilno...



aha...pa sa time se slazem da...fakat je gadno. Slazem se i s onim da ti tutnji, trubi i sto vec vlak, ali ovo...kad ti iz tramvaja vidi u tanjur dnevne sobe je idiotizam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.01.2010. 1:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
ne znam baš koliko je isplativo, ali koliko vidim, ima ljudi, vozaju se... najviše oni babe i dede idu... al to je i logično kada su prekinuli onu autobusnu liniju s bosutksog...

Ne brini, opet je uvedena iako su ju prvotno ukinuli jer nije isplativa, da bi ju onda ponovno 'pustili u pogon' (ne zna se tko pije, tko plaća), a autobusi i dalje prazni. Ja večeras išla tim busom i opet bila jedina u busu od putnika (po običaju)...ma nisu normalni...ako se prije nije isplatio taj vozni red, kao sad će...da baš, a i dalje vozi taj tramvaj, tak da do Bosutskog ima opet i bus i tramvaj (totalno nepotrebno i neisplativo), ma 100ka!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2010. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
... je napisao/la: ›
ne znam baš koliko je isplativo, ali koliko vidim, ima ljudi, vozaju se... najviše oni babe i dede idu... al to je i logično kada su prekinuli onu autobusnu liniju s bosutksog...

Ne brini, opet je uvedena iako su ju prvotno ukinuli jer nije isplativa, da bi ju onda ponovno 'pustili u pogon' (ne zna se tko pije, tko plaća), a autobusi i dalje prazni. Ja večeras išla tim busom i opet bila jedina u busu od putnika (po običaju)...ma nisu normalni...ako se prije nije isplatio taj vozni red, kao sad će...da baš, a i dalje vozi taj tramvaj, tak da do Bosutskog ima opet i bus i tramvaj (totalno nepotrebno i neisplativo), ma 100ka!


mislim da je njima isplativo... jer ne bi oni to radili da NJIMA nije isplativo... netko tu okreće paru i moš ga hebat...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.01.2010. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
mislim da je njima isplativo... jer ne bi oni to radili da NJIMA nije isplativo... netko tu okreće paru i moš ga hebat...

Eh da, to sam zaboravila napisati...hehe Laughing Naravno, dok netko zgrće pare bit će i ovakvih nebuloza...al ajd da u tom busu ima putnika...uvijek vidim taj bus za Mačkamamu prazan i sve mi izgleda kao da se vozač samo vozi u krug i uživa laganini bez ijednog putnika...njemu je panoramski obilazak Osijeka svaki dan. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: