Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Oxygene: Disko treš - Repriza nove godine

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.01.2010. 17:05 
Naslov:  Oxygene: Disko treš - Repriza nove godine
08.01.2010. 21:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U petak 8. siječnja 2010. u klubu Oxygene održava se Disco trash party - repriza Nove godine.

Puno ljudi koji izlaze u Oxygene, za novu godinu su bili po privatnim partyjima, pa za sve njih, kao i za sve koji vole disko trešinu i cro-dance, radimo ovaj party - reprizu nove godine.

Na videozidu će se prikazivati treš crtani filmovi, i napraviti ćemo i odbrojavanje kao što je bilo na dočeku.

Glazbu pušta Treš K. koji je puštao i na novoj godini i očekuje vas party do jutra.

Početak u 21:00h, upad 10 kn, a za vas je na akciji osječko svijetlo i crno pivo po samo 8 kn.

Vidimo se u o2 na još jednom nezaboravnom partyu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2010. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dolazim

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2010. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...koji su to treš crtani filmovi????

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lady-osijek
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2010. 22:24 
Naslov:  Re: Oxygene: Disko treš - Repriza nove godine
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="zla_tratinčica";p="287344"]U petak 8. siječnja 2010. u klubu Oxygene održava se Disco trash party - repriza Nove godine.



za doček u O2 i nije bila neka glazba..mogla je biti i bolja..od davida guette je bila SAMO 1 pjesma

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2010. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...koji su to treš crtani filmovi????


Vidio sam da je bio A JE TO na zidu vecinu veceri

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.01.2010. 23:32 
Naslov:  Re: Oxygene: Disko treš - Repriza nove godine
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="lady-osijek";p="287580"]
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › U petak 8. siječnja 2010. u klubu Oxygene održava se Disco trash party - repriza Nove godine.



za doček u O2 i nije bila neka glazba..mogla je biti i bolja..od davida guette je bila SAMO 1 pjesma


bilo je više stvari od guette, ali ne u verzijama kakve si ti vjerovatno čula.. to je bila glazba koje je i trebalo biti samo malo, primarni je bio disko treš i cro-dance, tako da..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lady-osijek
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 21:11 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali bilo je pjesama koje su bile za male klince..tipa: "pojest cu sve kolacice..." ipak bili su na tom partyju decki i cure koji imaju više od 20god..pisalo je da ce puštat stvari od guette,moralesa.. a ono šipak..ja sam cula jednu od guette,a kasnije kada sam otišla (oko pola 3 )možda ih je još bilo,ne znam..ali do tada slabo..eto toliko..sorry morala sam reci Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2010. 21:14 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lady-osijek je napisao/la (Pogledaj post): › ali bilo je pjesama koje su bile za male klince..tipa: "pojest cu sve kolacice..." ipak bili su na tom partyju decki i cure koji imaju više od 20god..pisalo je da ce puštat stvari od guette,moralesa.. a ono šipak..ja sam cula jednu od guette,a kasnije kada sam otišla (oko pola 3 )možda ih je još bilo,ne znam..ali do tada slabo..eto toliko..sorry morala sam reci Smile


hahaha. dugo se nisam nasmijao ovako, pa 90 % večeri su i trebale biti pjesme kao "pojest ću sve kolačiće" i tako to, jel znaš što se pušta na disko treš partyjima u hrvatskoj??? xD

naravno da trebaš reći što ti se nije svidjelo ali nova godina je bila koncipirana tako da je većina trebala biti tih pjesama kako ti kažeš "za malu djecu".

Smile =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lady-osijek
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao što sam rekla od guette i moralesa gotovo ništa..ali bitno da je bilo napisano Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2010. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lady-osijek je napisao/la: ›
kao što sam rekla od guette i moralesa gotovo ništa..ali bitno da je bilo napisano Mad


a ja kažem da je bilo u toku večeri 7-8 stvari od guette i moralesa. (ja sam glazbu puštao)

Mad

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2010. 22:50 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lady-osijek je napisao/la (Pogledaj post): › ali bilo je pjesama koje su bile za male klince..tipa: "pojest cu sve kolacice..."


nemam pojma ni što se, ni koliko puštalo, jer nisam bila.
ali, imam 33 godine i otkidam na pjesme tipa "pojest ću sve kolačiće", kao i na cro-dance, ne zato jer mi se sviđa, nego jer je to bilo kad sam ja imala 16... Smile
(zapravo, "kolačići" čak mislim i puno ranije...a liejeo se vratiti u najluđe godine Very Happy

međutim, smatram da se organizator trebao držati onoga što je bilo najavljeno...što se puštalo - znaju oni koji su biili Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2010. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
lady-osijek je napisao/la (Pogledaj post): › ali bilo je pjesama koje su bile za male klince..tipa: "pojest cu sve kolacice..."


nemam pojma ni što se, ni koliko puštalo, jer nisam bila.
ali, imam 33 godine i otkidam na pjesme tipa "pojest ću sve kolačiće", kao i na cro-dance, ne zato jer mi se sviđa, nego jer je to bilo kad sam ja imala 16... Smile
(zapravo, "kolačići" čak mislim i puno ranije...a liejeo se vratiti u najluđe godine Very Happy

međutim, smatram da se organizator trebao držati onoga što je bilo najavljeno...što se puštalo - znaju oni koji su biili Smile


ima ovdje najava i lijepo se vidi što je najavljivano kao primarna glazba, disko treš & cro-dance, a svega ostaloga je trebalo biti u malim količinama čisto da se razbije monotonija i bilo je toga, ali je Lady vjerovatno očekivala da će se cijelu večer puštati morales i guetta xD xD

e nebudu! xD

mislim da se debelo ispoštovalo to što je pisalo da će se puštati od glazbe. Smile Smile

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.01.2010. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
.što se puštalo - znaju oni koji su biili Smile

Što se puštalo vjerojatno najbolje zna onaj tko je puštao ilitiga tratinčica, ko zna pod kakvim su utjecajima bili oni koji su bili pa nisu čuli Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2010. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
.što se puštalo - znaju oni koji su biili Smile

Što se puštalo vjerojatno najbolje zna onaj tko je puštao ilitiga tratinčica, ko zna pod kakvim su utjecajima bili oni koji su bili pa nisu čuli Smile


osijek031.com smile zlato dedino! xD

ne vjerujem ja da nije čula nego vjerovatno djevojka nije shvatila po najavi koje glazbe će biti koliko xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2010. 7:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al nije bilo guete i morajlesa kmeeeeeeeeeeeeeeeee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: