Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija traži da Grad zabrani opijanje na javnim površinama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što kaže kolega @adebisi-jug2, zakon o zabrani prodaje alkohola maloljetnicima trebao bi se i provoditi, pa bi bilo manje s*anja po gradu i manje opijanja i manje mrtvih pijanih klinaca.

Prošli tjedan, otišli dečko i ja na hamb kod Joze, a ispred nas hrpa klinaca i što je najgore, to su doslovno bila DJECA!! Jedan mali ako je uopće visok 1 metar...sve dječje face, ako uopće idu 5.-6. ili eventualno 7. razred osnovne. I to klinci već se počinju pretvarati u one huligane...kako pričaju, kako se ponašaju i kako imaju NEKOLIKO vrećica alkohola kod sebe!! Takvi će uništavati po gradu i praviti gluposti. I onda se postavlja pitanje: Kakvi su to roditelji koji nemaju pojma što im (tako mlada) djeca rade, s kim se druže, u koje su doba vani i gdje? A onda kad mali napravi neko s*anje, onda će biti: ''Moje dijete, ma ne bi ono napravilo tako što...'' Ma katastrofa!! Takvima treba poslati Centar za socijalnu skrb kući pa nek si misle i nek počnu malo brinuti o svojoj djeci...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Suncica_DGO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni uopće nije jasno cuganje na javnim mjestima..pored tolko birtija i kafića. Ako nemaš novaca za pit u birtiji, onda nemoj ni pit.

_________________
...Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suncica_DGO je napisao/la (Pogledaj post): › Meni uopće nije jasno cuganje na javnim mjestima..pored tolko birtija i kafića. Ako nemaš novaca za pit u birtiji, onda nemoj ni pit.


i bili mi je super, dok se nije pusilo

sad u maloj birtiji nemogu bit duze od 2 sata da ne umrem skoro od dima

uvijek bolje vani

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Suncica_DGO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 16:26 
Naslov: Note 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ne znam ko bi normalan sad pio vani po ovom vremenu. Very Happy
I ja volim bit vani kad je toplo, al u birtiji na terasi, a ne po klupama i parkovima.
Totalno podržavam ovu zabranu, manje štete, manje živciranja kad vidiš pijane budale vani koji ne znaju di se nalaze i leže mrtvi pijani po klupama (naravno da nisu svi koji piju vani takvi).
Al znaju se mjesta na kojima se pije, znači birtije. Very Happy
Ako se moraju tolko napit da nemogu vladat sa sobom nego moraju potuć se i porazbijat sve, nek uzmu cuge pa nek ostanu kod kuće s lavorom i krevetom, isto će im bit ko što bi im bio i izlazak. Very Happy Very Happy Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 17:06 
Naslov: Note 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suncica_DGO je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ne znam ko bi normalan sad pio vani po ovom vremenu. Very Happy
I ja volim bit vani kad je toplo, al u birtiji na terasi, a ne po klupama i parkovima.
Totalno podržavam ovu zabranu, manje štete, manje živciranja kad vidiš pijane budale vani koji ne znaju di se nalaze i leže mrtvi pijani po klupama (naravno da nisu svi koji piju vani takvi).
Al znaju se mjesta na kojima se pije, znači birtije. Very Happy
Ako se moraju tolko napit da nemogu vladat sa sobom nego moraju potuć se i porazbijat sve, nek uzmu cuge pa nek ostanu kod kuće s lavorom i krevetom, isto će im bit ko što bi im bio i izlazak. Very Happy Very Happy Smile



totalno krivo

pa ti koji prave probleme ce ih pravit opet

ovime ce se najvise skodit onima koji su najmirniji a vole popit jedno pivo na klupici

a ti ako imas para samo daj i pij po kaficima

3 piva ili 3 bambusa su u kaficima ovih dana malo manje od 50kn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meidenica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Makarska zabranila javno konzumiranje alkohola

eh..di je makarska od osijeka XD pa i slazem se i neslazem se sa ovime nije kul gledat made iz kafica kak se opijaju po promenadi a nije ku ni tam pred matematickom se opijat ona fontana..al ugodno je Very Happy sta su onda to radili..ehh bas ce komunalni redari ici po noci po osijeku XD

_________________
It's good to have beer in your hand Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.12.2009. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta jedu govna..ja sam sa 16 godina u svakoj trgovini mogao kupit bocu Moskve:_D..ovi što puše, mrtvi ladni kupit cigarete.... one koji prave sranja u maricu i šamarat..al sad uvodit neke zabrane... onda ajd ovako.. kretenima koji voze pijani oduzimat trajno aute..slat ih na robiju itd..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.12.2009. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoću ja biti jedini koji će napisati da mogu staviti i smrtnu kaznu za opijanje vani da ću ja i dalje biti prepijan vani XD

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.12.2009. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suncica_DGO je napisao/la: ›
Meni uopće nije jasno cuganje na javnim mjestima..pored tolko birtija i kafića. Ako nemaš novaca za pit u birtiji, onda nemoj ni pit.

Pa neznam baš da puno ljudi ima preko 50kn za 2 litre piva.
Kakve birtije kakve gluposti, baš kao što je maddox_rumble napisao, za sjest na klupicu i uz mirnu zajebanciju i gitare popit pivo dva osam zajebavat se cjelo večer mi je nenadjebivo.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Suncica_DGO je napisao/la: ›
Meni uopće nije jasno cuganje na javnim mjestima..pored tolko birtija i kafića. Ako nemaš novaca za pit u birtiji, onda nemoj ni pit.

Pa neznam baš da puno ljudi ima preko 50kn za 2 litre piva.
Kakve birtije kakve gluposti, baš kao što je maddox_rumble napisao, za sjest na klupicu i uz mirnu zajebanciju i gitare popit pivo dva osam zajebavat se cjelo večer mi je nenadjebivo.


Sjećam se da sam i ja sa 16 tako... Dobijem 30kn od roditelja, legica i ja kupimo ribara i kolu, cigare svaka i još ostane za pekaru kasnije..e to su bili dani Smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.12.2009. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
Suncica_DGO je napisao/la: ›
Meni uopće nije jasno cuganje na javnim mjestima..pored tolko birtija i kafića. Ako nemaš novaca za pit u birtiji, onda nemoj ni pit.

Pa neznam baš da puno ljudi ima preko 50kn za 2 litre piva.
Kakve birtije kakve gluposti, baš kao što je maddox_rumble napisao, za sjest na klupicu i uz mirnu zajebanciju i gitare popit pivo dva osam zajebavat se cjelo večer mi je nenadjebivo.


Sjećam se da sam i ja sa 16 tako... Dobijem 30kn od roditelja, legica i ja kupimo ribara i kolu, cigare svaka i još ostane za pekaru kasnije..e to su bili dani Smile

Ma nije to problem samo ovih sa 16, vjerujem da ni stariji nemaju baš novaca, a i tih 50kn je minimum.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suncica_DGO je napisao/la: ›

I ja volim bit vani kad je toplo, al u birtiji na terasi, a ne po klupama i parkovima.



sunčica neka fina guza

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma i ja mislim da je opijanje super. Pogotovo vandalizam, to je tako super u ovom našem jadnom gradu. Just do it!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.12.2009. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gluposti,imam 3 banke i ništ mi ljepše nema ljeti neg sjesti negdje vanka i popiti,zapaliti i lapiti,iovako ima 1 birtija gdje po ljeti mogu ići...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.12.2009. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pričate gluposti...evo preko zime smo išli u kaf jedan i popili smo 1010Kn (ja 450 prijatelj oko 550Kn..) i uopće nije stvar u novcima nego je baš bilo jadno i onda smo se sjetili da smo vani za 40kn pili i ubijali se ko idoiti i da je bilo 10000 PUTA zabavnije..tak da nije stvar ni novaca ni kafića nego uživancije.

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: