Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lažni donator - Live!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kenedi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
toma_os je napisao/la: ›
On je inače jedan od najkvalitetnijih kadrova koje je Slavonija iznjedrila posljednjih 15 godina, što je dokazao brojnim uspjesim tijekom školovanja, a to iz dana u dan potvrđuje i na svom radnom mjestu kao i u rodnom gradu.
Ja se slažem s tobom i 100% sam siguran da je ubacio nešto.
Ovi ovdje što se naslađuju njega zapravo mrze jer je on mlad, lijep i uspješan, a oni nisu...



aaahahahahahaha hahahahaha najkvalitetnijih kadrova što ja Slavonija iznjedrila posljednjih 15 godina jaaaoooo hahahahahaha......ajde Glavaševe guzne i podguzne životinjice, priznajte da vam prijete, naterali su vas ovo pišete jel da? jer ako nisu..... jaooo ahahahahaha!!! pa slika govori 1000 rjeci ej.....o cemu vi pricate???


Please, do not feed the trolls!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd bar je Slava Vukšić ubacio 200kn! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2009. 0:31 
Naslov:  Re: Lažni donator - Live!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2009. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postoje 2 objašnjenja: ili su mu stranački maheri za vizualno-verbalne opsjene "obradili" spot i dodali taj zgužvani papirić za koji tvrde da je novčani iznos - ili je zaista ubacio na brzaka tih 10 kuna i brže-bolje pobjegao da netko ne vidi koliko je dao.
U svakom slučaju, korisnici pučke kuhinje mogu biti presretni jer nije izvukao ništa iz kutije (ako nije...) - obzirom na ekipu dokazanu u mađioničarskim trikovima kad treba uzeti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2009. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:47; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2009. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je , vjerujem da je jedan od najkvalitetnijih i uklapa se u one kakve sada imamao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2009. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la (Pogledaj post): › Je , vjerujem da je jedan od najkvalitetnijih i uklapa se u one kakve sada imamao.

Evo ja se ovim putem ispričavam tom Vukiću što sam ga ovdje napao zbog, očito pristrane, snimke Osječke televizije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2009. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, razvukli smo tipa bez veze, samo zato što su političari uopćeno na lošem glasu pa smo odmah pomislili da je istina ono što smo vidjeli na snimci.Ja ne bih preživjela da mene tako netko lažno napadne i to javno i zato mi je žao što sam nasjela i upala u neke međustranačke ratove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.12.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Da, razvukli smo tipa bez veze, samo zato što su političari uopćeno na lošem glasu pa smo odmah pomislili da je istina ono što smo vidjeli na snimci.Ja ne bih preživjela da mene tako netko lažno napadne i to javno i zato mi je žao što sam nasjela i upala u neke međustranačke ratove.


da, zaista je nezgodno biti tako neosnovano napadnut ...


ali, zaboravimo sad to ... ajmo ga napadati jer je dao samo 10 kn Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno! baš je glupo napadat ga.
samo neznam koja je razlika između toga jel dao ništa ili je dao 10 kuna. ako je već "zaboravio novčanik" nije se uopće trebao blamirat

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...eo, i ja se ispričavam jer sam ga napala da nije dao pare i jer sam bila među onima koji su ga javno osramotili radi toga....
...a sada: jadno je i bijedno što je jedan političar u stanju dati/posuditi samo deset kuna za pučku kuhinju, dok se on jadan i bijedan sigurno dobro najeo prasetine i kolača za Božić.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kaze da ce sav novac zarađen od tuzbe protiv novina koje su to objavile ici u pucku kuhinju. nadam se da se tu moze uzeti neki novac...

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2009. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bez uvrede al danas svaka budala tuži svakoga.gdje to vodi?
još malo kad se netko posere u vlastiti wc susjed će ga tužiti jer govno putuje kanalizacijskom cijevi ispred njegove kuće.
da je baja otišao bi u pučku kuhinju i dao kintu i pokrio se ušima i šutio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaci novine mogu pisati sta hoce?
kak znas da nije otisao u pucku kuhinju ili neku slicnu ustanovu bez medija jer mu je bio bed sto nije imao novcanik ?

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2009. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Niti jedne novine nisu napisale da nije dao, već su se upitale (stara škola - završiti naslov s upitnikom). Na Ostv, niti jednom nije ni spomenuto njegovo ime, niti njegova donacija, već je samo puštena snimka i to sa javnog skupa, na kojoj se doima (to i sam Vukić priznaje) da nije ništa dao, u prilogu emisije s temom božićna domjenka. Živo me zanima što on i koga tu misli tužiti. Forumaše? Korisnike facebooka? Samo će ponovo povući temu u kojoj je ispao kompletni kreten, gdje je "zaboravio" novčanik i to na domjenak s najavljenom donacijom i to od strane njegove stranke. Dečko izgleda ima mozga koliko i novčanika na domjencima.
No, to me i ne čudi, jer zadrti Hsls-ovac koji svoje ideale mjenja za Glavaševe i onako nije mudar, već samo spreman za prodaju. I to za nešto više od vrijednosti njegove "donacije".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: