Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tužan Božić: Djeca sanjaju voće, čokoladu, toplu jaknu i čizme!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2009. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

De i vi ljudi ste stvarno smijesni. Sad se svi prave ispravni, pametni i anđeoski zastitnici. Vecina vas su obični hipokrati, ili kako se vec kaze.

Sto vi ljudi mislite sto su demografi, i populacijska/demografska politika?? To je upravo ovo o cemu Stella prica, koliko god se to pojedincima ne svidja. Ja nemam djecu, ali nadam se ako ih budem imao ako Bog da, da cu uspjeti napraviti sto vise za moju obitelj.
Jedna od najvaznijih stvari koju trebaju ljudi napraviti je da planiraju svoju obitelj, to ne znaci da 'štancate djecu' nego da ste svjesni situacije u kojoj se nalazite! Pa i ptice i bilo koje druge zivotinje broj mladunaca odredjuju po kolicini hrane, i sta ti ja znam ostalim uvjetim. To je prirodno.
Ovo sto je Frost rekao, sto ako se dese blizanci... A sto ako se desi i ne mozes imati djece? Svasta se moze desiti, zivot je lutrija, ne govori se stvarima koje ne mozes planirati nego o onima koje mozes.

Moja majka je iz vrlo brojne obitelji i imala je sretno djetinjstvo, hvala Bogu. Znam puno obitelji koje imaju samo jedno ili dvoje djece i nisu sredjena obitelj, ni familija, ali znam i one koje jesu. Ne mora bitno utjecat broj djece na to koliko ce obitelj biti sretna.

Ovim postom ne zelim kuditi tu obitelj o kojoj pricamo ovdje, taman posla, to mi nije ni na kraj pameti. Oni imaju svoje probleme, ja imam svoje a medjusobno cemo si pokusati pomoci tko kako i koliko moze.

Ali ljudi, stvari ovdje pokusajte shvatiti realnije i opustenije!

Svima vam zelim sretan Bozic i Novu godinu, puno sreće i zdravlja vama i vasim najdrazima. Od srca!

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2009. 1:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja_ivica je napisao/la: ›
Sto vi ljudi mislite sto su demografi, i populacijska/demografska politika?? To je upravo ovo o cemu Stella prica, koliko god se to pojedincima ne svidja. Ja nemam djecu, ali nadam se ako ih budem imao ako Bog da, da cu uspjeti napraviti sto vise za moju obitelj.
Jedna od najvaznijih stvari koju trebaju ljudi napraviti je da planiraju svoju obitelj, to ne znaci da 'štancate djecu' nego da ste svjesni situacije u kojoj se nalazite! Pa i ptice i bilo koje druge zivotinje broj mladunaca odredjuju po kolicini hrane, i sta ti ja znam ostalim uvjetim. To je prirodno.

Napokon netko pametan i realan Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2009. 13:42 
Naslov:  Re: Tužan Božić: Djeca sanjaju voće, čokoladu, toplu jaknu i čizme!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~dark_hunter~ je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudi zar nitko ne kuži da to prvo troje djece ima drugog oca,pa je logicno da i taj otac plaća alimentaciju za dvoje maloljetne djece....po hr. minimumu 1000 kn po djetetu...ili i taj otac kao i taj Franjo Šimic ne plaća alimentaciju za svoje prvorođeno djete...godinama...ako netko sa 34-35 god ne može raditi da prehrani svoju djecu,u građevini ako treba,jer sramota je ne raditi...i prositi a ne pošteno se boriti za svaki pošteni posao..ako se ne brine za prvo djete jer jadan nema ,nije zaslužio da ima djecu....sa druge strane poznajem tu obitelj i gadi mi se kad na konto svoe djece manipulira svima onima koji su nasjeli na tu jadikovku...isti ti su bespravno ušli u gradski stan pa kad su ih htjeli deložirati isto su tako kukali kao prije 2-3god kako su jadni i bjedni i kako eto nemaju gdje...i manipulirali medijima kao sada...FRANJO,ZASUČI RUKAVE I ZARADI ZA KRUH,PATIKE I STA VEC TREBAJU TVOJA DJECA JER AKO MOZE TVOJA PRVA ŽENA KOJA IMA TUMOR NA MOZGU I EPILEPSIJU I KOJOJ KAKO CUEM NISI GODINAMA DAO NI KUNE ZA TO DIJETE MOŽES I TI...I JOS JEDAN SAVJET ZA UŠTEDU PRESTANITE PUŠITI I ETO DJETETU ZA JAKNU ILI PRODAJTE AUTO I IMATE ZA OPREMITI SVU DJECU .


Ovo je totalni preokret i potpuno druga strana priče...a ako je zaista tako, onda bih zamolila cijenjenu gđu. Šimić da mi se više nikad ne obrati putem PM-a u kojem mi želi da mi Bog da da proživljavam isto što i ona...jako lijepo od osobe koja treba pomoć...

I draga gđo. Šimić, ako Vi i/ili Vaš suprug pušite, zar ne mislite da je kutiju cigara bolje zaobići u debelom luku i taj novac koji ste mogli potrošiti na trovanje samih sebe, da ga uložite u nešto pametno pa da Vaša djeca imaju? Koliko se samo za cigare može uštedjeti...onda bi možda i imali dovoljno ili barem malo više za preživjeti.

A uostalom, pušenje je štetno za zdravlje, a tako dajete i loš primjer djeci...mislite da ona neće poslije pušiti? Sve dolazi iz obitelji...

I još nešto, istina je što @dark hunter kaže, posla uvijek ima, a onaj kome je posao jako potreban i tko želi prehraniti svoju obitelj radit će bilo što, u građevini i sl...gdje uvijek ima posla! Otvaraju se novi trgovački centri, posao blagajnice, raznošenje letaka...raznorazni caffe barovi konstantno traže konobarice, stoga, Burzu u ruke ili put pod noge pa da vidite kako se nađe posao...

I molila bih one koji su pisali protiv mene, nek pročitaju i post @dark huntera, jer mislim da ne govori bezveze...jer očito zna puuno više od onoga što nam je u naslovu ovog teksta servirano...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2009. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
ja_ivica je napisao/la: ›
Sto vi ljudi mislite sto su demografi, i populacijska/demografska politika?? To je upravo ovo o cemu Stella prica, koliko god se to pojedincima ne svidja. Ja nemam djecu, ali nadam se ako ih budem imao ako Bog da, da cu uspjeti napraviti sto vise za moju obitelj.
Jedna od najvaznijih stvari koju trebaju ljudi napraviti je da planiraju svoju obitelj, to ne znaci da 'štancate djecu' nego da ste svjesni situacije u kojoj se nalazite! Pa i ptice i bilo koje druge zivotinje broj mladunaca odredjuju po kolicini hrane, i sta ti ja znam ostalim uvjetim. To je prirodno.

Napokon netko pametan i realan Wink


naravno Smile I NEMA DJECU isto kao ni ti Smile)))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2009. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la: ›
naravno Smile I NEMA DJECU isto kao ni ti Smile)))))


Teta, jesi li ti pročitala išta napisano? Ne 'zvuči' mi to bash kao intelitentan odgovor...

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2009. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja_ivica je napisao/la: ›
pop-ap-teta je napisao/la: ›
naravno Smile I NEMA DJECU isto kao ni ti Smile)))))


Teta, jesi li ti pročitala išta napisano? Ne 'zvuči' mi to bash kao intelitentan odgovor...


ivice o inteligenciji bi se dalo raspravljati Smile i neka te ne diraju moji postovi, tesko da ces ih shvatiti. i upravo tako.... ja sam teta Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igida
Offline
Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2009. 23:22 
Naslov:  Re: Tužan Božić: Djeca sanjaju voće, čokoladu, toplu jaknu i čizme!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro veče,darkerice!Smatram da nisi baš realno upućena jer je Fatima do prije samo mjesec dana radila kod Željka Livaje za dnevnicu od 70 kn.Bila je sretna da i tih 70 kuna donese kući isto kao što je bila sretna da od tog skupljenog uplati alimentaciju za Franjinog sina.Pa šta ako je drugi brak?Manje više današnja populacija je 80%rastavljenih i ne prave se tolike dileme oko toga,a s druge strane ,ja kao djelatnica banke mogu definitivno potvrditi da ona uplaćuje alimentaciju jer je njoj stalo do bilo kojeg djeteta.Ti da imaš putra na glavi objavila bi svoje ime,a onda bi drugačije objave pisala,a ne lažne jer dokazi postoje,a tebe je očito strah silnih napisanih laži.Također,taj isti Franjo radi u mljekari na dva mjeseca,a počeo je netom prije objave Glasa Slavonije.Ako ne vjeruješ,ti provjeri.A za ove laži bi se mogla i policija pobrinuti. Hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
semperfidelis
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2009. 0:11 
Naslov:  Re: Tužan Božić: Djeca sanjaju voće, čokoladu, toplu jaknu i čizme!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Igida";p="285961"]Dobro veče,darkerice!Smatram da nisi baš realno upućena jer je Fatima do prije samo mjesec dana radila kod Željka Livaje za dnevnicu od 70 kn.Bila je sretna da i tih 70 kuna donese kući isto kao što je bila sretna da od tog skupljenog uplati alimentaciju za Franjinog sina.Pa šta ako je drugi brak?Manje više današnja populacija je 80%rastavljenih i ne prave se tolike dileme oko toga,a s druge strane ,ja kao djelatnica banke mogu definitivno potvrditi da ona uplaćuje alimentaciju jer je njoj stalo do bilo kojeg djeteta.Ti da imaš putra na glavi objavila bi svoje ime,a onda bi drugačije objave pisala,a ne lažne jer dokazi postoje,a tebe je očito strah silnih napisanih laži.Također,taj isti Franjo radi u mljekari na dva mjeseca,a počeo je netom prije objave Glasa Slavonije.Ako ne vjeruješ,ti provjeri.A za ove laži bi se mogla i policija pobrinuti. Hvala[/quot

I ja se slažem da bi se u to mogla i TREBALA uplesti i policija. I sada lijepo nemojte više o tome, da ja ne progovorim jer će zaista policija imati posla sa svima vama.
MEA PARVITAS DIC SEMPER VERUM !
SAPIENTI SAT !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2009. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...zbunj, zbunj.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

..razmišlja li itko u ovoj temi kako se djeca osjećaju????

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
~dark_hunter~
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2009. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igida je napisao/la: ›
Dobro veče,darkerice!Smatram da nisi baš realno upućena jer je Fatima do prije samo mjesec dana radila kod Željka Livaje za dnevnicu od 70 kn.Bila je sretna da i tih 70 kuna donese kući isto kao što je bila sretna da od tog skupljenog uplati alimentaciju za Franjinog sina.Pa šta ako je drugi brak?Manje više današnja populacija je 80%rastavljenih i ne prave se tolike dileme oko toga,a s druge strane ,ja kao djelatnica banke mogu definitivno potvrditi da ona uplaćuje alimentaciju jer je njoj stalo do bilo kojeg djeteta.Ti da imaš putra na glavi objavila bi svoje ime,a onda bi drugačije objave pisala,a ne lažne jer dokazi postoje,a tebe je očito strah silnih napisanih laži.Također,taj isti Franjo radi u mljekari na dva mjeseca,a počeo je netom prije objave Glasa Slavonije.Ako ne vjeruješ,ti provjeri.A za ove laži bi se mogla i policija pobrinuti. Hvala


koje laži...?
vi sami sebe demantirate...ili radite ili ne radite?! čini mi se da je postala praksa slikati se za novine i traziti pomoć...umjesto zasukati rukave i raditi...i odično ako radite bar ćete moci isplatiti alimentaciju od 2005 do 2009 god. za djete koje ovdje niste ni spomenili...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igida
Offline
Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.01.2010. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~dark_hunter~ je napisao/la (Pogledaj post): ›
Igida je napisao/la: ›
Dobro veče,darkerice!Smatram da nisi baš realno upućena jer je Fatima do prije samo mjesec dana radila kod Željka Livaje za dnevnicu od 70 kn.Bila je sretna da i tih 70 kuna donese kući isto kao što je bila sretna da od tog skupljenog uplati alimentaciju za Franjinog sina.Pa šta ako je drugi brak?Manje više današnja populacija je 80%rastavljenih i ne prave se tolike dileme oko toga,a s druge strane ,ja kao djelatnica banke mogu definitivno potvrditi da ona uplaćuje alimentaciju jer je njoj stalo do bilo kojeg djeteta.Ti da imaš putra na glavi objavila bi svoje ime,a onda bi drugačije objave pisala,a ne lažne jer dokazi postoje,a tebe je očito strah silnih napisanih laži.Također,taj isti Franjo radi u mljekari na dva mjeseca,a počeo je netom prije objave Glasa Slavonije.Ako ne vjeruješ,ti provjeri.A za ove laži bi se mogla i policija pobrinuti. Hvala


koje laži...?
vi sami sebe demantirate...ili radite ili ne radite?! čini mi se da je postala praksa slikati se za novine i traziti pomoć...umjesto zasukati rukave i raditi...i odično ako radite bar ćete moci isplatiti alimentaciju od 2005 do 2009 god. za djete koje ovdje niste ni spomenili...
~dark_hunter~ je napisao/la: ›
Igida je napisao/la: ›
Dobro veče,darkerice!Smatram da nisi baš realno upućena jer je Fatima do prije samo mjesec dana radila kod Željka Livaje za dnevnicu od 70 kn.Bila je sretna da i tih 70 kuna donese kući isto kao što je bila sretna da od tog skupljenog uplati alimentaciju za Franjinog sina.Pa šta ako je drugi brak?Manje više današnja populacija je 80%rastavljenih i ne prave se tolike dileme oko toga,a s druge strane ,ja kao djelatnica banke mogu definitivno potvrditi da ona uplaćuje alimentaciju jer je njoj stalo do bilo kojeg djeteta.Ti da imaš putra na glavi objavila bi svoje ime,a onda bi drugačije objave pisala,a ne lažne jer dokazi postoje,a tebe je očito strah silnih napisanih laži.Također,taj isti Franjo radi u mljekari na dva mjeseca,a počeo je netom prije objave Glasa Slavonije.Ako ne vjeruješ,ti provjeri.A za ove laži bi se mogla i policija pobrinuti. Hvala


koje laži...?
vi sami sebe demantirate...ili radite ili ne radite?! čini mi se da je postala praksa slikati se za novine i traziti pomoć...umjesto zasukati rukave i raditi...i odično ako radite bar ćete moci isplatiti alimentaciju od 2005 do 2009 god. za djete koje ovdje niste ni spomenili...
Za to djete,gospođa Šimić uplaćuje alimentaciju od svog dječijeg doplatka.Provjeriti možete u Slavonskoj banci.Hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majalenamisic
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: HRVATSKA
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2010. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vi gospodjo Ingrid ocito niste procitali pravila na siteu gdje stoji da se ne tolerira vrijedjanje,da ne prijetite.ne poticete nasilje,nesnosljvost.....no dobro....u potpunosti podrzavam hantericu jer je upravu...ja sam se potpisala punim imenom i prezimenom pa me ne mozete za to prozivati....Misljenja sam da bez obzira na krizu svatko moze naci posao...kakav takav ali placa racune....netocno je da obitelj Simic zivi od 3700 kn kako su naveli vec od5700 kn,takodjer je netocno da ne mogu naci posao ,on ne radi od 2005,svega nekih par mjeseci mljekari.....ali dajte pa njihova su primanja veca nrgo mene i mog supruga a mi smo podstanari i imamo djecu....takodjer je netocno da gospodja Simic placa alimentaciju za djete gospodina Simica ,vec ga placa on...i to unazad par mjeseci kako ga je drzava prisilila a pod prijetnjom zatvora...isti taj otac nije platio za uzdrzavanje tog djeteta od
5mj 2005 nadalje...provjerila sam kod majke tog djeteta a i upravo se parnica vodi oko toga....ali to uopce nije predmet rasprave....vama svaka cast sto pomazete toj djeci...i ja sam socijalno osjetljiva ali ta djeca nisu zrtve drustva i krize ves su zrtve svojih lijenih roditelja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivanka ilac
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2010. 2:26 
Naslov:  Re: Tužan Božić: Djeca sanjaju voće, čokoladu, toplu jaknu i čizme!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moze li samo netko tko je kontaktirao tu gospodju napisati koliko djeca imaju godina?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2010. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivanka ilac je napisao/la: ›
Moze li samo netko tko je kontaktirao tu gospodju napisati koliko djeca imaju godina?

Ja sam je kontaktirala i posjetila. Svi su dječaci,najmlađem je 2 godine, zatim 5, pa 11 i dalje. Prijateljice i ja smo prikupile odjeću za najmlađu djecu, što je još falilo kupile smo. Mislim da im je dobro došlo i mislim kako bi bilo dobro da im se i dalje pomogne. Doista su u teškoj situaciji...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wolf_os
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2013. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako možete lagati? Jurica ima bolju jaknu barem 10 puta. Nemaju jaknu? Čemu laž? Nose Adidas patike i sad oni nemaju novaca? Po čemu to molim Vas oni to nemaju novaca?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: