Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Print (tisak, štampanje) na majicu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marra*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2009. 14:38 
Naslov: Question Print (tisak, štampanje) na majicu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imate li preporuka? gdje da odem? ako netko zna kako se cijene krecu,neka slobodno napise Very Happy
treba mi print na 2 majice, ali da nije onaj "super kvalitetni print" koji se odljepi istu vecer Rolling Eyes i kak to ide,mogu ja donjeti neku svoju škrabotinu i da onda on to printa,il kak vec? nemam iskustva s tim, pa ono... Embarassed
pomozite Very Happy
hvalaa Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2009. 14:56 
Naslov:  Re: Print na majicu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ovako, ja sam prije nekoliko mjeseci dečku i sebi isprintala nešto fora na majicu. Tražila sam po gradu gdje je to moguće i tako sam naišla na onu fotokopiraonu u Ulici Republike, prekoputa gdje se prije Alstromeria nalazila, tj. blizu Supersporta.

Zove se HIG, a to je u sklopu Skriptinih poslovnica. Adresa je Hrvatske Republike 11, a radno vrijeme pon-pet 07.30 - 20.00 i subota 08.00 - 13.00. Dolje pogledaj sliku, pa vjerujem da ćeš odmah znati o kojoj je fotokopiraoni riječ Smile

Za print moraš donijeti bijelu majicu (ne tamniju, valjda na tamnijoj print ne bude dobar), doneseš im isprintano ili na USB sticku ono što želiš printati, a cijene se kreću ovako: print A4 - 20 kn, print A3 - 30 kn. To su cijene za samo jednu stranu majice, a ako hoćeš print s obje strane, onda je duplo.

Nadam se da sam ti pomogla Smile

Pozz



HIG.jpg
 Opis:
 Veličina:  24.51 KB
 Pogledano:  562 put(a)

HIG.jpg



_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marra*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2009. 15:01 
Naslov:  Re: Print na majicu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ee stella i ja zelim sebi i decku printat nes Very Happy hvala ti na informacijama,puno si mi pomogla! osijek031.com smile
to je ista cijena ako je sareno i ak je crni print, ili? Smile
i jel ti dugo traje taj print,nije se unistio od pranja? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.12.2009. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E sad kad dečko kaže ˝baš takvu sam dobio prije par mjeseci˝ osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marra*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2009. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
E sad kad dečko kaže ˝baš takvu sam dobio prije par mjeseci˝ osijek031.com smile



hahahaha, e onda je na*ebo xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2009. 15:11 
Naslov:  Re: Print na majicu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marra* je napisao/la (Pogledaj post): › ee stella i ja zelim sebi i decku printat nes Very Happy hvala ti na informacijama,puno si mi pomogla! osijek031.com smile
to je ista cijena ako je sareno i ak je crni print, ili? Smile
i jel ti dugo traje taj print,nije se unistio od pranja? Very Happy

Cijena je ista, print ti traje relativno dugo, s tim da vjerojatno nećeš tu majicu nosit svaki dan i prati ju 5 puta mjesečno. Rekao mi je lik što tamo radi kad sam pitala hoće li slika blijedjeti, pa je rekao možda naon 20 pranja...što je onako ajmo reći realno za očekivati.

Ali to ti u biti traje dugo, tako da ne moraš brinuti. Samo mu reci ako mu mama pere odjeću ili sam ako pere da ni slučajno ne pere zajedno s bijelim rubljem (ne smije se iskuhavati) jer će se gadno zeznuti! Jer će se print tako uništiti, to treba na onoj tempereturi oko 30-40 °C, kao npr. šarene majice i tako.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marra*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2009. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala ti punooo ,spasila si me Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2009. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marra* je napisao/la: ›
hvala ti punooo ,spasila si me Smile))

Nema na čemu, anytime Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2009. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sad jedna negativna reklama, u onoj radnji pored (vidi se cak na slici) sam printao sliku na crnu majicu. Dao sam im USB oni uzeli sliku i rekli su mi da dodem poslije vikenda po majicu. Print je prelose ispao, slika je bila tamna, boje užasne i slika je printana na nekakav deblji dio gume ili stajaznam. Jako lose..sjecam se da sam cak i dosta platio za to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.12.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma de, pričate nebuloze

ja sam u higu printao na crvenu majicu... PRIJE 5 GODINA. Print je još uvijek stabilan i čist i nikakvih problema na njemu.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amelie_poulain
Offline
Ukupno postova: 220
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2009. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Evo ovako, ja sam prije nekoliko mjeseci dečku i sebi isprintala nešto fora na majicu. Tražila sam po gradu gdje je to moguće i tako sam naišla na onu fotokopiraonu u Ulici Republike, prekoputa gdje se prije Alstromeria nalazila, tj. blizu Supersporta.

Zove se HIG, a to je u sklopu Skriptinih poslovnica. Adresa je Hrvatske Republike 11, a radno vrijeme pon-pet 07.30 - 20.00 i subota 08.00 - 13.00. Dolje pogledaj sliku, pa vjerujem da ćeš odmah znati o kojoj je fotokopiraoni riječ Smile

Za print moraš donijeti bijelu majicu (ne tamniju, valjda na tamnijoj print ne bude dobar), doneseš im isprintano ili na USB sticku ono što želiš printati, a cijene se kreću ovako: print A4 - 20 kn, print A3 - 30 kn. To su cijene za samo jednu stranu majice, a ako hoćeš print s obje strane, onda je duplo.

Nadam se da sam ti pomogla Smile

Pozz


Čovječe, koja temeljitost i detaljnost. Vjerujem da ni ljudovi u Higu ne bi to bolje objasnili. Smile Sad znam koga ću pitati za pomoć u ovakvim i sličnim situacijama ako mi ikad zatreba. Smile

_________________
Born on a different cloud.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2009. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amelie_poulain je napisao/la: ›
Čovječe, koja temeljitost i detaljnost. Vjerujem da ni ljudovi u Higu ne bi to bolje objasnili. Smile Sad znam koga ću pitati za pomoć u ovakvim i sličnim situacijama ako mi ikad zatreba. Smile

Hehe, slobodno...ako mogu pomoći, bit će mi drago Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2009. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
ma de, pričate nebuloze

ja sam u higu printao na crvenu majicu... PRIJE 5 GODINA. Print je još uvijek stabilan i čist i nikakvih problema na njemu.

Ako je prije 5 bilo tako, ne znači da je i sad...uglavnom...meni je tako lik tamo rekao...vjerojtno imaju drugi strojček ili ti jasno kažu da neće biti dobro ako printaš na tamnijoj majici. Jesi ti bio baš u onom HIG-u na slici ili u onoj radnji pored?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2009. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve ovisi koji je način printa, al nebi trebalo biti veze kakve je boje majica....

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2009. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hej, marra* Wink

Imam informacije o još jednoj fotokopiraoni koja printa na majice.

Pokraj stare Ugostiteljske nalazi se fotokopiraona Foto Kopi Fax, adresa je Stjepana Radića 22.

Oni ti printaju i na svijetle i na tamne majice, s tim da je print na tamne majice skuplji.

Tisak na svijetle materijale je:
A4 20,00kn po otisku,
A3 30,00kn po otisku.

Na tamne materijale:
A4 45,00kn po otisku,
A3 80,00kn po otisku.

Uglavnom sve je ovisno o materijalu na koji se tiska. Rokovi isporuke su najviše 48h.

Tako da onda ako ti treba tisak na tamnu majicu... Wink Pogledaj u obje pa koja ti se sviđa odaberi.

Pozz Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: