Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trg: humanitarna akcija za pomoć Pučkoj kuhinji - svaki prilog se cijeni

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65876
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2009. 14:21 
Naslov:  Trg: humanitarna akcija za pomoć Pučkoj kuhinji - svaki prilog se cijeni
Od 18.12.2009. 9:00 do 19.12.2009. 9:00 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Studenti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku organiziraju humanitarnu akciju za pomoć Pučkoj kuhinji. Skupljat će se hrana, higijenske potrepštine i sve ostalo što bi moglo zatrebati. Štand će stajati na osječkom Trgu Ante Starčevića u petak i subotu 18. i 19. prosinca 2009. u vremenu od 9:00 do 19:00 sati. Svaki prilog se cijeni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2009. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Početak akcije odgođen za 12h zbog bolesti volontera koji su trebali biti ranije...

Ja sam od 15 do 17 Very Happy

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2009. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadam se da ce prikupljeno stici gdje treba i da se nece putem "pogubiti"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2009. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Doći će, bez brige Smile U ponedjeljak ujutro nosimo pućkoj kuhinji Smile

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.12.2009. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanima me gdje se to sve nosi, kojoj puckoj kuhinji i kako se razdijeli? ja sam nedavno pomogla jednoj obitelji u nekim stvarima i to je moj maleni doprinos. ovakve akcije su stvarno jako jako pohvalne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2009. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E sad, s obzirom na činjenicu da sam samo volontirala zbilja ne znam točno, no koliko sam shvatila organizatoricu sve što smo skupili (hrana, higijenske potrepštine, novac) se nosi u Caritas te oni dalje dijele socijalno najugroženijim obiteljima Osijeka Smile

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.12.2009. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la: ›
E sad, s obzirom na činjenicu da sam samo volontirala zbilja ne znam točno, no koliko sam shvatila organizatoricu sve što smo skupili (hrana, higijenske potrepštine, novac) se nosi u Caritas te oni dalje dijele socijalno najugroženijim obiteljima Osijeka Smile


hvala puno na odgovoru Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: