Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Miličević prvi nagrađen za odličan jesenski učinak

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2009. 9:29 
Naslov:  NK Osijek: Miličević prvi nagrađen za odličan jesenski učinak
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Operativa osječkog prvoligaša zasukala je rukave i dala se na posao, a prvi konkretni učinci već stižu. Sportski direktor Dragan Vukoja obećao je nakon posljednjeg jesenskog kola da će prije Božića Osijek popraviti primanja nekim svojim igračima kroz nove ugovore.

Prvi je za odličan jesenski učinak nagrađen napadač Ivan Miličević koji je jučer potpisao novi ugovor.

- U biti samo sam onaj stari koji je vrijedio do 2012. godine produžio za godinu dana po boljim uvjetima. Sretan sam i zadovoljan ponuđenim uvjetima. Dogovorili smo se vrlo brzo i lako i sad se samo nadam da će mi se nešto obećanog uskoro i isplatiti. Drago mi je da su u klubu prepoznali naš napredak, te da su nam ponudili bolje uvjete igranja. To će pomoći da ostanemo na okupu i pokušamo Europu vratiti u Gradski vrt, rekao je Ivan Miličević, čovjek koji je u odlične jesenske rezultate ugradio šest pogodaka i tri asistencije.

No, u Gradskom vrtu ne misle stati na njemu do kraja tjedna, vjeruju, poboljšani i produženi ugovor potpisat će još jedan prvotimac.

- Da, Miličevićevim stopama trebao bi krenuti i Vedran Jugović. I njemu smo pripremili bolji ugovor. On je jučer obavio čišćenje koljena kod našeg klupskog liječnika Ivana Lovrića, pa ćemo ovih dana, vjerujem, završiti i tu akciju, kaže Damir Vuica, tehnički tajnik NK Osijek.

To su jasne poruke da u Gradskom vrtu rasprodaje neće biti. Osijek je odlučan u nastojanjima da zadrži ono što je teško stvarao i to je definitivno najbolja vijest. Jasno, u drugom valu potpisnika ugovora trebao bi se naći i najvredniji eksponat Domagoj Vida.

- I s njim ćemo sjesti za stol vrlo skoro i ponuditi mu novu dvogodišnju ugovornu vjernost. U tom paketu bit će i Vedran Nikšić. Vjerujemo da ćemo i to okončati dogovorom na obostrano zadovoljstvo, pričao je Dragan Vukoja, sportski direktor NK Osijek.

Eh, kad bi i Vida produžio ugovor. To bi navijačima bio pravi poklon za Božić...

Tekst: Dalibor Keler/Glas-Slavonije.hr
Foto: M.K./arhiva 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2009. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj Vukoja vrati Smoju, i tako će mu tovari dati pedalu ovu zimu.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.12.2009. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la: ›
Daj Vukoja vrati Smoju, i tako će mu tovari dati pedalu ovu zimu.

kad je bio u stanju otić, neka se ni ne vrača !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2009. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma samo sada ne treba rasprodati igrače... pod nikoju cijenu... a pogotovo ne dinamu...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2009. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
PreacheR je napisao/la: ›
Daj Vukoja vrati Smoju, i tako će mu tovari dati pedalu ovu zimu.

kad je bio u stanju otić, neka se ni ne vrača !

I meni je bilo krivo kad je otisao, pogotovo u Hajduk, ali nekako ga razumijem. Tu je igrao za kikiriki, tamo je navodno dobio više od 100.000 Eura po godini. Ipak je on napunio 30 kuka, valja se pobrinuti i za obitelj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.12.2009. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neka smoje lijepo ostane u klubu svojih snova, neka se ne vraća ovdje..seljačina... evo mu sada..nije igrao ni minute

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: