Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Objedinjena javna nabava gradske uprave i gradskih tvrtki zaživjela u praksi [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2009. 16:51 
Naslov:  Objedinjena javna nabava gradske uprave i gradskih tvrtki zaživjela u praksi [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradska uprava zadovoljna je radom Cestinga i Unikoma. Svi kolnici, kao i pločnici prohodni su za promet motornim vozilima i pješacima, zaključeno je na današnjem kolegiju gradonačelnika Krešimira Bubala. Utvrđeno je i kako će Odjel javne nabave sljedećega tjedna objaviti natječaj za operatera mobilne telefonije za zaposlene u gradskoj upravi i gradskim poduzećima, a sve s ciljem uštede koja bi u četvregodišnjem razdoblju, prema procjenama, mogla iznositi oko milijun i pol kuna. Kako je zaključeno, riječ je o početku prakticiranja strategije objedinjavanja javne nabave za robe i usluge za gradsku upravu i sva gradska poduzeća. Zaključeno je kako će se u budućnosti takvim postupcima objedinjavanja javne nabave, stvoriti uvjeti za uštede od najmanje 20 posto.


U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- 165 tisuća kuna za 22 osječkih inovatora i obrtnika
- roditelji poginulih branitelja žele izdati spomenicu osječkim herojima
- HSP će se amandmanima suprotstaviti prijedlogu proračuna
- manjinska prava se poštuju ili uglavnom poštuju


Osječka televizija - Vijesti, 16.12.2009.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet oni o prohodnosti kolnika!. Već mi se ne da ni pisati o ovoj temi. Pa u kojemu vi gradu živite gospodo!!! Jučer je 90% gradskih prometnica bilo prekriveno s 10-ak cm snijega. Ne sjećam se kada su ceste bile lošije očišćene u zadnjih nekoliko godina. Ljudski bezobrazluk nema granica!
Možda sam ja lud pa mi se jučer priviđao snijeg na cestama.
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=23179

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.12.2009. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a??? Shocked

možda danas...možda

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2009. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj seronje lažljive!! Odite samo pred katedralu pa vidite jel prohodno!! Nabijem vas ... NEsposobni ste očistiti ulice a ne nam voditi grad. Ajd pakirajte kufere i pravac Drinovci...
Priča se po Hercegovini kako se prestala pjevati ona ponosna moja je zemlja Hercegovina otkako je glavaš tamo pobjegao

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.12.2009. 0:40 
Naslov:  Re: Objedinjena javna nabava gradske uprave i gradskih tvrtki zaživjela u praksi [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OSTV je napisao/la: ›
Gradska uprava zadovoljna je radom Cestinga i Unikoma. Svi kolnici, kao i pločnici prohodni su za promet motornim vozilima i pješacima.

Ma da...a nakon koliko? Taj su podatak očito 'zaboravili' spomenuti...
Mogli su oni ostaviti rusvaj u gradu kakav je bio jučer i prekjučer, i očistiti tek nakon 5 dana, pa bi opet objavili isto - da su zadovoljni radom Cestinga i Unikoma...SRAMOTA!!

Evo da malo ljudi vide kako je to izgledalo sinoć, i to u CENTRU GRADA...nakon što je 2 dana bez prestanka padao snijeg...



'očišćene ceste'...jpg
 Opis:
 Veličina:  28.48 KB
 Pogledano:  66 put(a)

'očišćene ceste'...jpg



_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: