Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Razlike u godinama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2006. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jesam pisao puno na tu temu, samo je to sve neobjavljeno, odnosno pisano za vrlo usku publiku.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2006. 23:56 
Naslov:  Re: Razlike u godinama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Znam, dotaknuli smo tu temu u onom topicu o godinama.
Al' mene ovo baš zanima.
Kolika je prihvatljiva razlika u godinama kada je žena starija? Odnosno, da pitam muški dio - s koliko starijom ženom biste se upustili u vezu? Biste li se mogli zaljubiti u ženu 5, 10, 15 godina stariju? Biste li mogli izlaziti s njom?
Ili, drage moje, koliko mlađeg muškarca biste si priuštile? Sva ostala pitanja kao i za muški dio...

mislim da je odgovor u tvom pitanju u koliko stariju bi se mogli zaljubiti....

nad zaljubljivanjem nitko od vas nema kontrolu, jednostavno vam se dogodi... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.02.2006. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj je od mene mlađi 6 mjeseci. mislim da se ne bih mogla zaljubiti u puno mlađeg... nekog tko se ne sjeća nekih stvari, jer je bio u pelenama... Rolling Eyes osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2006. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam uvijek bio...i bit ću...mlad....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luigy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2006. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja cura je 6 godina starija od mene. Mislim da nema neke dobne granice. Jedino je vazno da se partneri nadu na istoj valnoj duljini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2006. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › moj je od mene mlađi 6 mjeseci. mislim da se ne bih mogla zaljubiti u puno mlađeg... nekog tko se ne sjeća nekih stvari, jer je bio u pelenama... Rolling Eyes osijek031.com smile

ma sjeća se i on...što je bilo u pelenama... osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.02.2006. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma znaš ono... glupo mi je kad nekom moram objašnjava tko su Bolek i Lolek, o čemu se radi u filmu "Kosa" ili kako je to bilo biti pionir... Rolling Eyes


... slično kao što bi tebi gazda bilo glupo objašnjavati meni kako je to bilo gledati iskrcavanje u Normandiju na vijestima osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2006. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bih se miješala, ali Lolek i Bolek, te Kosa su izvanvremenski i nemaju veze s razlikama u godinama.

Dobro, dobro, baš praćenje radijske emisije o iskrcavanju u Normandiji na vijestima...SadSad

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2006. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, puki je također mlađi od mene 5 mjeseci. Ma nisu Lolek i Bolek svevremenski, sad su ih čak i drugačije preveli (neka totalna nebuloza, koliko se sjećam!), ajd, Kosa je uistinu postala dio opće kulture, pa se računa... Ali pojmovi su toliko relativna stvar, da ja ne mogu biti sigurna zna li 5 godina mlađa osoba tko je bio, recimo, Gojko Šušak ili netko sličan (a bio je važan faktor na ovom području!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2006. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hej, kada sam postavljala temu nisam vas pitala za dane ili mjesece. Daj, pa tko to računa! Samo djeca, možda. Ono, kad klinci jedan drugom viču - balavac - zato jer je rođen par mjeseci kasnije!
Pitanje je bilo usmjereno na veće razlike, one kojie se mjere u godinama. Mislila sam da se to shvaća.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2006. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm...da...ako pričamo o razlici 10 godina i više - sa strane gledajući, uvijek se postavlja pitanje jel onaj tko trazi starijeg/stariju prepametan i na nekom visem nivou ili je mozda onaj ko trazi mladjeg/mladju retardiran.

Rekla bih da u kombinaciji starija žena-mladji muškarac obično dolazi ego boost u pitanje (ona ima piletinu, a on iskusnu koku), dok je u kombinaciji mladja žena-stariji muškarac obično u pitanju sponzorstvo (on ima piletinu, a ona njegovu lisnicu).
Naravno, čast izuzecima koji su iz nekih drugih razloga skupa!

Dodala bi još i to, da kad "sa strane gledaju" - ljudi su skloni takve veze ne odobravati, pljuvati, zgražati se i sl. ali kad se njima dogode, itekako su tolerantni (zato nikad ne recimo - nikad?) ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2006. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › ma znaš ono... glupo mi je kad nekom moram objašnjava tko su Bolek i Lolek, o čemu se radi u filmu "Kosa" ili kako je to bilo biti pionir... Rolling Eyes


... slično kao što bi tebi gazda bilo glupo objašnjavati meni kako je to bilo gledati iskrcavanje u Normandiju na vijestima osijek031.com smile

ja sam emitirao te vijesti... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2006. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Hej, kada sam postavljala temu nisam vas pitala za dane ili mjesece. Daj, pa tko to računa! Samo djeca, možda. Ono, kad klinci jedan drugom viču - balavac - zato jer je rođen par mjeseci kasnije!
Pitanje je bilo usmjereno na veće razlike, one kojie se mjere u godinama. Mislila sam da se to shvaća.


neki teže shvaćaju... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.02.2006. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alooo, ja sam doživjela kao 17-godišnja hipošica da me jedna tobož napredna i urbana 15-godišnjakinja u čudu pita "A kakav ti je to film Kosa?" osijek031.com smile
ajde pitaj nekog srednjoškolca danas tko su bolek i lolek, ajde, baš me zanima...

neke pojmove uzimamo zdravo za gotovo, jer mislimo da su svima poznati ako su nama poznati. al to nije tako... umaraju me ljudi koji ne barataju nekim meni poznatim trivijalnim pojmovima, jer onda moram sve duplo pričat: i samu priču i objašnjenje svih pojmova... džizs osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2006. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › alooo, ja sam doživjela kao 17-godišnja hipošica da me jedna tobož napredna i urbana 15-godišnjakinja u čudu pita "A kakav ti je to film Kosa?" osijek031.com smile
ajde pitaj nekog srednjoškolca danas tko su bolek i lolek, ajde, baš me zanima...

neke pojmove uzimamo zdravo za gotovo, jer mislimo da su svima poznati ako su nama poznati. al to nije tako... umaraju me ljudi koji ne barataju nekim meni poznatim trivijalnim pojmovima, jer onda moram sve duplo pričat: i samu priču i objašnjenje svih pojmova... džizs osijek031.com smile


zato ja volim kavu...tko o njoj ne zna sve...nije vrijedan upoznavanja... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: