Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prvi ozbiljniji snijeg zabijelio Slavoniju [ Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la: ›
Ajde Ljudi di vam je mLadost.. i ja sam vozač pa jbg, poLako aLi sigurno Smile

Snijeg je predivaaaaan osijek031.com smile


slažem se, kao što već rekoh... ne serem ja zato što pada snijeg... štoviše, puno mi je zabavnije vozati se po snijegu, ali ide mi na kurac kako znaju uvijek govoriti kako su spremni na sve, kad ono padne snijeg, ceste očiščene nisu... samo je u tome stvar...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2009. 23:43 
Naslov:  Re: Prvi ozbiljniji snijeg zabijelio Slavoniju [ Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Prve zimske radosti
[Foto: Daniel Antunović][15.12.2009. Trg Ante Starčevića]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2009. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne primjecujem neke bitne razlike u usporedbi s proslim godinama. Ne ocekujete valjda da ce vam ralica ispred kuce proci svakih 5 minuta?

Koliko sam imao prilike vidjeti danas, radi se. Mozda neki ocekuju da iza ralice prolazi ekipa sa fenom i suši tu istu cestu!?
A krivci za stanje na cestama su dilkani sa ljetnim gumama. Cijeli dan sam u kolima i sad se bas pitam kojim cudom me nitko nije tresnio.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.12.2009. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi silni snjegovi prije ovoga su bili krajnje neozbiljni.
Sram ih bilo.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2009. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
A krivci za stanje na cestama su dilkani sa ljetnim gumama. Cijeli dan sam u kolima i sad se bas pitam kojim cudom me nitko nije tresnio.


Krivci za stanje na cestama su nadležni za održavanje cesta (Cesting). Jer se drugačije ne može objasniti činjenica da su ceste kudikamo bolje očišćene u susjednoj nam Vukovarskoj županiji. Potvrdili putnici iz Vinkovaca i Vukovara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
A krivci za stanje na cestama su dilkani sa ljetnim gumama. Cijeli dan sam u kolima i sad se bas pitam kojim cudom me nitko nije tresnio.


Krivci za stanje na cestama su nadležni za održavanje cesta (Cesting). Jer se drugačije ne može objasniti činjenica da su ceste kudikamo bolje očišćene u susjednoj nam Vukovarskoj županiji. Potvrdili putnici iz Vinkovaca i Vukovara.

Moram potvrditi tvoje tvrdnje glede Vinkovaca, Vukovara i cijele VSŽ jer sam i ja dobio iste informacije. Cesting nije odradio posao u Osijeku i kraj priče.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
A krivci za stanje na cestama su dilkani sa ljetnim gumama. Cijeli dan sam u kolima i sad se bas pitam kojim cudom me nitko nije tresnio.


Krivci za stanje na cestama su nadležni za održavanje cesta (Cesting). Jer se drugačije ne može objasniti činjenica da su ceste kudikamo bolje očišćene u susjednoj nam Vukovarskoj županiji. Potvrdili putnici iz Vinkovaca i Vukovara.

Moram potvrditi tvoje tvrdnje glede Vinkovaca, Vukovara i cijele VSŽ jer sam i ja dobio iste informacije. Cesting nije odradio posao u Osijeku i kraj priče.


točno... potpisujem u potpunosti...

što volim kada mi dođu takvi pametni i seru da cesting radi svoj posao i šta mi oćemo ljetno uvijete...

po ne znam koji put ponavaljm... nitko ne želi ljetne uvijete... ali u cca 36 sati da niti jedna ulica u osijeku NIJE OČIŠČENA NEGO JE SAMO SOL SIPANA, to mi nije jasno... ajde to demantiraj jebote... samo znate srat za gume... gume ljetne, gume ovo gume ono... jebe vam se na kakvim gumama ljudi voze... i ovdje uopće nije tema gume, nego ovi drkafuzeri iz cestinga...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo ja cu te demantirat Smile vidio sam jucer na tv kako dvije grtalice idu od cestinga prema centru i onda strosikom prema centru.. isto su rekli da 13 grtalica radi zupaniju a od toga 2 grad Osijek. ak sam dobro cuo..al dobro sam vidio sigurno Smile)

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2009. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidis da su prepametni!

Valjda gradjani Osijeka misle da svatko od njih u cestingovoj garazi ima svoju privatnu ralicu...
Da se odluce na kupnju 10 ralica, sto je nemoguce, onda bi srali zasto se kupuju ralice kad su nepotrebne.

Hrvati/katollici, sta ces!!!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očigledno je da pojedinci na ovome forumu ili ne znaju dovoljno hrvatski jezik ili su dovoljno drski da se uredno prave blesavi.
Nemam namjeru demantirati tvrdnje da su ralice izašle na ulice, no samo želim po tko zna koji puta naglasiti da je najveći broj glavnih gradskih prometnica ostao netaknut (Vukovarska, Divaltova, Gupčeva, Kirova...). Štrosika i centar su samo dio Osijeka, i u drugim dijelovima grada žive ljudi.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nisam ja niciji odvjetnik al mi je muka od stalnog pljuvanja po svemu nasem. snijeg je padao vise od 24h u komadu i ja sam kao i grtalice cistio snijeg ali ispred svoje zgrade a isto tako sat-dva poslje izgledalo je kao da nisam cistio i prezivio sam. Uostalom vecina vas ovdje pljuje zbog politike i iz navike da svaki dan popljuju nesto Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2009. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Očigledno je da pojedinci na ovome forumu ili ne znaju dovoljno hrvatski jezik ili su dovoljno drski da se uredno prave blesavi.
Nemam namjeru demantirati tvrdnje da su ralice izašle na ulice, no samo želim po tko zna koji puta naglasiti da je najveći broj glavnih gradskih prometnica ostao netaknut (Vukovarska, Divaltova, Gupčeva, Kirova...). Štrosika i centar su samo dio Osijeka, i u drugim dijelovima grada žive ljudi.


U tom slucaju se ti nepravis blesav, vec jesi blesav ako ne mozes shvatiti da je fizicki nemoguce pokriti cijeli grad u 24 sata. Ne sa mehanizacijom koju posjeduju jer je ocito nedovoljna. Htjedoh naglasiti da bzvz pljujete po firmi koja vjerojatno poduzima sve sto moze. Danas sam samo na Strossmayerovoj ralicu vidio minimalno 4 puta.

A na gume sam se osvrnio jer i da govna padaju sa adekvatnom opremom nemas problema. Dakle, pojedinci na ovom forumu ne samo sto se prave glupi, vec svjesni bez ikakve odgovornosti voze sa ljetnim gumama, a izgovor i opravdanje traze u Cestingu.Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›
PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Očigledno je da pojedinci na ovome forumu ili ne znaju dovoljno hrvatski jezik ili su dovoljno drski da se uredno prave blesavi.
Nemam namjeru demantirati tvrdnje da su ralice izašle na ulice, no samo želim po tko zna koji puta naglasiti da je najveći broj glavnih gradskih prometnica ostao netaknut (Vukovarska, Divaltova, Gupčeva, Kirova...). Štrosika i centar su samo dio Osijeka, i u drugim dijelovima grada žive ljudi.


U tom slucaju se ti nepravis blesav, vec jesi blesav ako ne mozes shvatiti da je fizicki nemoguce pokriti cijeli grad u 24 sata. Ne sa mehanizacijom koju posjeduju jer je ocito nedovoljna. Htjedoh naglasiti da bzvz pljujete po firmi koja vjerojatno poduzima sve sto moze. Danas sam samo na Strossmayerovoj ralicu vidio minimalno 4 puta.

A na gume sam se osvrnio jer i da govna padaju sa adekvatnom opremom nemas problema. Dakle, pojedinci na ovom forumu ne samo sto se prave glupi, vec svjesni bez ikakve odgovornosti voze sa ljetnim gumama, a izgovor i opravdanje traze u Cestingu.Wink

Nisam želio ulaziti u Cestingove probleme s nedovoljnom mehanizacijom i u druge izlike, nego sam samo konstatirao (kao i velika većina građana) da je grad jučer bio neočišćen. Kraj priče. Valjda smijem reći ono što vidim.
Neočišćene ceste su pridonjele jučerašnjem velikom broju prometnih nezgoda. Uostalom, možeš pročitati neke reakcije građana na jednom od postova. Također, slobodan sam primjetiti da su ranijih godina ulice bile kudikamo bolje očišćene unatoč čak i obilnijem snijegu.
Što se tiče guma, slažem se da se veliki broj građana neodgovorno vozi na ljetnim gumama i nemam ih namjeru opravdavati, no u takvim uvjetima na cesti ti nerijetko ni zimske gume ne pomažu jer likovi misle da ako imaju zimske gume mogu voziti kao po suhom. I cijela ova fama oko guma mi je smiješna. Do prije par godina pola vozača(ica)nije ni znalo da postoje zimske i ljetne gume.
I stvarno mi se ne da više pisati o nekom Cestingu, snijegu i gumama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.12.2009. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo danas su ceste u relativno dobrom stanju, moram priznat.

Ali ni to nije uspjelo spriječiti dva genijalca da se razbiju na Biljskoj cesti na ulazu u Bilje osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kapetan
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2009. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Burence je napisao/la: ›
nije kriv cesting nego idioti i kreteni koji voze na ljetnim gumama i gmižu 30 kmh, a može se komotno 60!

od koške do samatovaca sam vidio 4 auta u kanalu i 1 prometnu nesreću. čisto sumnjam da su ti auti bili na zimskim gumama jer smo mi na zimkuljama preticali aute koji su gmizali ispred nas.

ako nemaš zimske gume, nemaš šta tražiti na cesti po ovim uvjetima!


Kao prvo *, kad se vec moram spustit na tvoj nivo. Godinama vozim samo na ljetnim 25000km godisnje i nemam nikakvih problema. Tko ne zna vozit nece mu ni zimske pomoc. A ti sto se vuku na cesti vuku se zbog straha i nesigurnosti a i bolje je tako nego da se zalete pa budu opasnost i za sebe i druge. Osobno radije svaku drugu godinu kupim vrhunske ljetne gume nego da imam 2 seta savinih ili barum ljetnih i zimskih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: