Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trica: otvorenju humanitarno-prodajne izložbe fotografija pasa iz azila 'Volim' Jelene Rašić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2009. 15:12 
Naslov:  Trica: otvorenju humanitarno-prodajne izložbe fotografija pasa iz azila 'Volim' Jelene Rašić
16.12.2009. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otvorenju izložbe fotografija pasa iz azila pod nazivom "Volim" autorice Jelene Rašić održat će se u srijedu 16. prosinca 2009. u 20 sati, u prostorijama caffe kluba "Trica".

Autorica fotografija, odabravši aktivni, trajni i sadašnji glagol volim za nositelja vizualne poruke koju nam šalje, jednostavno i sveobuhvatno predstavlja Osijeku svoj volonterski angažman oko napuštenih pasa našega grada.

Iste večeri, podršku će otvorenju izložbe dati i zvijezde kalendara pasa iz Azila – Marija, Neno i Felix, potpisujući na licu mjesta šapom svoje stranice kalendara Smile. Stoga, ako želite posjedovati ekskluzivni, potpisani kalendar – pozivamo Vas u Tricu!

Otvorenje izložbe "Volim", u srijedu, u Trici, u 20 sati – dođite i podržimo one koji to ne mogu učiniti sami za sebe!

Izložba je prodajnoga karaktera i bit će postavljena do 23. prosinca, a donacijama za fotografije i kalendare pomažete opstanku napuštenih pasa iz osječkoga Azila.

Također će se moći kupiti na štandovima udruge Pobjede u ponedjeljak i utorak 21. i 22. prosinca u Kapucinskoj ulici.



Volonteri udruge Pobjede

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2009. 15:30 
Naslov:  Re: Trica: otvorenju humanitarno-prodajne izložbe fotografija pasa iz azila 'Volim' Jelene Rašić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Iste večeri, podršku će otvorenju izložbe dati i zvijezde kalendara pasa iz Azila – Marija, Neno i Felix, potpisujući na licu mjesta šapom svoje stranice kalendara Smile. Stoga, ako želite posjedovati ekskluzivni, potpisani kalendar – pozivamo Vas u Tricu!

Jao, preslatko!! Drago mi je da su bar neke ćuke zvijezde i da će pomoći sebi i svojim sustanarima azila. Zna li netko koja je cijena kalendara?
Hoću i ja autogram jednog od tih slatkih ćuka osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

60kn ti je kalendar, ja kupio, i isplati se uzeti, odličan je kalendarčić

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2009. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš bih ga voljela imati...kontam da se prefora Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: