Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trg: Doček nove godine 2010. - Vigor band, Ravnica, kuhano vino i vatromet

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2009. 15:52 
Naslov:  Trg: Doček nove godine 2010. - Vigor band, Ravnica, kuhano vino i vatromet
31.12.2009. 22:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan tamburaški sastav, jedan zabavnjački bend, besplatno kuhano vino te u ponoć valcer, vatromet i čestitke gradonačelnika i župana - koncept je osječke novogodišnje proslave na Trgu Ante Starčevića u organizaciji Grada Osijeka i Osječko-baranjske županije.

- Zbog recesije i golemih dugova bivše gradske vlasti, nismo u mogućnosti razbacivati novac na skupe izvođače, stoga smo se orijentirali na domaće snage. Iako je program vrlo sličan prošlogodišnjem, za proslavu ćemo izdvojiti upola manje novca - kaže gradonačelnik Krešimir Bubalo.

To "upola manje", doznajemo, znači 206 tisuća kuna, koje će ravnopravno podijeliti Grad i Županija.

- Od kraja listopada do početka prosinca dobili smo desetak ponuda osječkih agencija, a većinom su uključivale lokalne izvođače. Nakon razmatranja, odlučili smo se za varijantu koju će Grad i Županija provesti s agencijom Jingle. Ona uključuje nastupe tamburaškog sastava Ravnica sa Željkom Lončarićem - Žecom, koji će ujedno biti i voditelj, te zabavnjačkog benda Vigor, ističe Željko Lončar, stručni suradnik u gradskom Odjelu za protokol i promidžbu.

Iako je sve načelno dogovoreno, odluku ovih dana službeno trebaju "blagosloviti" Grad i Županija.

- Nastavljamo s tradicijom. Cilj novogodišnje fešte je da bude zabava za naše građane i za goste grada Osijeka. Program na Trgu počet će oko 22, a trajati do otprilike 2 sata, zaključuje Lončar. Među odbijenim preskupim "zvjezdicama", kaže Lončar, ističu se Lana Jurčević, koja je tražila honorar od čak 120 tisuća kuna, te Antonija Šola, koja se nudila u dvije kombinacije: sama za 60 tisuća, dok bi za 80 tisuća kuna Osječani "u paketu" dobili i tamburaški sastav Dyaco.

- Valja istaknuti da smo dobili i jednu ponudu koja nije bila pismena. Naime, usmenim putem ponuđeno nam je da Severina u Osijeku pjeva za Novu godinu za honorar od 190 tisuća kuna. Nismo to htjeli niti razmatrati, jer je bilo neformalno, a i preskupo, otkriva Lončar.

Od 350 kuna u Hotelu Osijek do 30 kuna u “Bastionu”
Hotel Osijek organizira svečani doček Nove godine uz "Quattro band" po cijeni od 350 kuna, u koje je uključeno piće dobrodošlice, buffet ponuda prve i druge večere i pjenušac u ponoć. Gostima ovog novogodišnjeg partyja hotel nudi i posebnu cijena noćenja od 300 kn po osobi. Doček Nove godine u Bizovačkim toplicama iznosi 299 kuna po osobi, a u cijeni ulaznice uključeno je piće dobrodošlice, šampanjac u ponoć, večera uz švedski stol i uživanje u zabavno-glazbenom programu uz grupu "Essekeri" i tamburaški sastav "Zlatni vez". Doček Nove godine organizira klubu "Oxygene", gdje će se po cijeni od 150 kuna za ulaznice kupljene do 26. prosinca, odnosno 200 kuna za one kupljene u danima uoči dočeka, u hrani i piću moći uživati neograničeno, uz glazbu "disko treš & cro dance 90-ih". Doček u "Slaviji" stoji 180 kuna po osobi, a gosti će moći birati između proslave u zgradi starog kina uz zabavnu glazbu i dočeka u grijanom šatoru u dvorištu kina uz tamburaške hitove. Što god izabrali, gosti će uživati u otvorenom šanku i švedskom stolu. Restoran-pizzerija "Tiffani" za 250 kuna po osobi nudi tombolu, švedski stol i neograničene količine pića, kao i "Excalibur Baru", gdje se zabaviti može u sličnoj varijanti, za 200 kuna. "Red Brick Bar" organizira doček uz "Jukebox party" u sklopu kojega će DJ cijelu noć ispunjavati glazbene želje gostiju za 180 kuna po osobi, u koje je uključena neograničena konzumacija hrane i pića. Gotovo identičan doček organiziran je i u "Mini teatru", gdje je cijena ulaznica do 20. prosinca iznosi 170 kuna, a od 21. do 31. prosinca 200 kuna. Doček je organiziran i u Esseker Centru pod nazivom "Sexy & Glam", te po cijeni od 250 kuna za ulaznice kupljene do 23. prosinca, odnosno od 300 kuna za one kupljene u posljednjem tjednu 2009. godine. Na svim etažama Esseker Centra organizatori će Osječanima predstaviti glazbu dueta DJ Dolls iz St. Petersburga, uz podršku a DJ-eva E-Base, Marc Times, Omer, Ostrom i Alek. Najjeftiniji provod, za 30 kuna po osobi, nudi klub “Bastion”, gdje će na dva floora svirati strana i domaća glazba u aranžmanu DJ peDJa i DJ Brne. No, u 30 kuna nije uključeno jelo i piće. (I. Kukić Solar)

Tekst: Tomislav Levak/Glas-Slavonije.hr
Foto: Klas/arhiva 031



-> Doček Nove godine 2010.

Ukoliko znate za doček koji nije na listi - slobodno nam javite sve potrebne informacije i rado ćemo ga uvrstiti! Sve podatke (plakate, informacije i sl. šaljite na e-mail redakcije: redakcija[at]osijek031[dot]com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Expresso
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2009. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Katastrofa.Uvijek jedno te isto.Da je lana ili antonija možda bi i došo na trg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2009. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne nudi se apsolutno nista drugacije od uobicajenog izlaska u caffe barove, osjecke ljetne noci i slicno, debilana

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2009. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › ne nudi se apsolutno nista drugacije od uobicajenog izlaska u caffe barove, osjecke ljetne noci i slicno, debilana

Pojasni šta bi se to trebalo nuditi drugačije?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tex
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2009. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sasvim ok s obzirom na financijsku krizu. Svaka čast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.12.2009. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Expresso je napisao/la: ›
Katastrofa.Uvijek jedno te isto.Da je lana ili antonija možda bi i došo na trg


Lana i Antonija? Lana i Antonija??? ma ko ne bi zbog njih došao... bravo!



osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tibit2009
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.12.2009. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za doček nove na otvorenom u sadašnjoj recesiji bilo bi pametnije da se mnogo ne šepurimo jer ko nema platit bolje nek sijedi uz tv. Grad nije dužan praviti tulum i puniti bankovne kartice debilima a mi koji radimo taj iznos nemožemo zaraditi 4 godine što oni traže za dva sata

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2009. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Expresso je napisao/la: ›
Katastrofa.Uvijek jedno te isto.Da je lana ili antonija možda bi i došo na trg


da dođe severina i skine se gola i cijelu večer gola pleše tamo MOŽDA bih otišao... a ne da mi tamo lana ili antonija pjevaju.... trg će mi biti zadnja opcija... čak i poslij opcije ostajanja kod kuće... tako da je to 0 bodova...

cane je napisao/la: ›
Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › ne nudi se apsolutno nista drugacije od uobicajenog izlaska u caffe barove, osjecke ljetne noci i slicno, debilana

Pojasni šta bi se to trebalo nuditi drugačije?


ne znam šta ljudi očekuju... upad deset kuna, otvoren šank, klopa naručena iz hotela Osijek i još glazba po izboru... nadam se da bi to bilo ok...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2009. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tibit2009 je napisao/la: ›
Za doček nove na otvorenom u sadašnjoj recesiji bilo bi pametnije da se mnogo ne šepurimo jer ko nema platit bolje nek sijedi uz tv. Grad nije dužan praviti tulum i puniti bankovne kartice debilima a mi koji radimo taj iznos nemožemo zaraditi 4 godine što oni traže za dva sata


a jbg... slažem se s tobom da previše traže, al šta ćeš... takav ti je to život... i oept će naći nekoga tko će to platiti i opet će oni biti na svojem... možeš i ti otići zavijati na hladnoću 4 sata i tražiti 100 000 kn...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2009. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi se da je recesijska Nova godina, nema čak ni Kiće osijek031.com smile Ali baš me zanima na što se potroši tih famoznih 206.000,00 kn? Jel to 80% samo na vatromet ili? Ako je tako, što onda ne bi smanjili dozu vatrometa i doveli nekog kvalitetnog pjevača?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.12.2009. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i kad nije recesija nama je doček ovako jadan !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2009. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ću potpisati post Stelle i tibita.

Zar ne bi trebala biti neka njihova obveza, i nase pravo da nam u detalje objasne tu svoju racunicu? Bio sam par puta na doceku na trgu, i mogu reci da sam onak impresioniran vatrometom bio svaki put. To netko moze uzeti kao plus, a cinik kao minus. Nije nam grad bogat, stovise, cvili koliko je jadan i siromasan. Tako nam bar govore redovito vlastodrsci, nema se za ovo, ono...znate vec tu pjesmu.
Uglavnom, razumijete sto hocu reci Smile slobodno komentirajte, zanima me misljenje sugradjana.

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2009. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U biti, trebamo imati svoju veselicu vani na trgu, kao grad.....fino je to......tak da se ne slazem sasvim s tibitom, al ostalo, sve kul Very Happy

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2009. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja_ivica je napisao/la: ›
Ja ću potpisati post Stelle i tibita.

Zar ne bi trebala biti neka njihova obveza, i nase pravo da nam u detalje objasne tu svoju racunicu? Bio sam par puta na doceku na trgu, i mogu reci da sam onak impresioniran vatrometom bio svaki put. To netko moze uzeti kao plus, a cinik kao minus. Nije nam grad bogat, stovise, cvili koliko je jadan i siromasan. Tako nam bar govore redovito vlastodrsci, nema se za ovo, ono...znate vec tu pjesmu.
Uglavnom, razumijete sto hocu reci Smile slobodno komentirajte, zanima me misljenje sugradjana.


Ne čitaš pažljivo. Odluka još nije formalizirana pa je nepotrebno špekulirati iznosima i stavkama.
A moj komentar, kad te već zanima...
Kada građani Osijeka budu dovoljno jaki da si uplate doček Nove godine na izabranom mjestu za nekih bar stotinjak eura, tada će sigurno i Grad biti dovoljno jak da potroši stotinjak tisuća eura za doček Nove godine.
U svakom slučaju, ako si dobre volje, i u dobrom društvu, ne treba ti puno da se zabaviš. Gdje god... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dund0
Offline
Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2009. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma neznaju ti svirači koliko bi para tražili...pazi ovo: Antonija šola sama 60k kn, a sa Dyacom 80k kn...dakle, Dyaco je 20k kn...a svirku od 4h će bilo gdje van dočeka odraditi za 4000kn ako ne i manje Smile pa smiješno!!!

a ima se pa se može Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: