Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vlakovi prema Zagrebu kreću ranije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65808
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2009. 15:00 
Naslov:  Vlakovi prema Zagrebu kreću ranije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatske željeznice mijenjaju vozni red - novi će vrijediti od nedjelje, 13. prosinca, do 11. prosinca 2010. godine. Josip Ljulj, menadžer Regionalne jedinice HŽ-ovog Putničkog prijevoza, kaže da prema novom voznom redu na osječkom području nema ni novih ni ukidanja postojećih linija, jedino je za pojedine uveden kalendar prometovanja u ljetnom razdoblju, kada ne rade škole. Novost su raniji polasci vlakova iz Osijeka za Zagreb. Tako od nedjelje prvi ubrzani vlak iz Osijeka kreće u 0,05 sati i dolazi u Zagreb u 5.05, ima vezu za Split u 13.49 i za Rijeku 10.22. Nagibni vlak koji iz Osijeka po novom polazi tri minute ranije u 5,22 (umjesto u 5.25), u Zagreb stiže u 8.46. IC Podravka polazi iz Osijeka u 5.25 (ranije 5.32), u Zagreb stiže u 9.36. Brzi vlak za Rijeku polazi iz Osijeka u 12.02, a u Zagreb stiže u 16.22 i u Rijeku u 20.34. Za Mađarsku iz Osijeka vlak kreće u 12.59, u Budimpešti je u 18.14 (umjesto u 18.23), dok za Sarajevo iz Osijeka polazi u 14.58, a stiže u 21.16. Brzi vlak iz Osijeka za Zagreb kreće u 16.20, dvije minute ranije nego prije.

Sezonski vlakovi s izravnim vagonima za Split i Rijeku kreću od od 18. lipnja i voze do 3. rujna, a za Rijeku još jedan vozi od 18. lipnja do 27. kolovoza.

Vlakovi za ostale relacije (lokalne) ostaju bez većih promjena. Od 25. lipnja do 29. kolovoza neće voziti vlakovi s polascima u 13.44 za Belišće i u 19.42 za Erdut.

Ni u dolascima vlakova iz Zagreba nema većih promjena. Primjerice, vlak koji ima vezu iz Zagreba u 15.15 dolazi u Osijek u 19.20, Podravka polazi iz Zagreba u 17.01 (umjesto u 17.05), a u Osijek stiže u 21.11, nagibni polazi iz Zagreba u 18.20, u Osijek dolazi u 21.42 sati.

Tekst: N.Špoljarić/Glas-Slavonije.hr
Foto: Steam/arhiva 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.12.2009. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bi mi imali niti jedan vlak da se prema nama HZ odnosi kao croatia airlines

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2009. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kužim ali kakva je razlika ? Vlakovi za Zagreb, Budimpeštu, Sarajevo... razlika je u 3,4,5,6,7 minuta...

I...?

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.12.2009. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svejedno će kasniti pa možda dođu navrijeme po starom rasporedu Very Happy

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aco091
Offline
Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2009. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Veći je problem što je zadnji direktni vlak iz Zagreba za Osijek u 18.h i poslije nema ništa, a o tome ništa ne pišu

_________________
www.bicikl-portal.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.12.2009. 2:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aco091 je napisao/la: ›
Veći je problem što je zadnji direktni vlak iz Zagreba za Osijek u 18.h i poslije nema ništa, a o tome ništa ne pišu


kako nema, a onaj u 6 ujutro Very Happy

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Online
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2009. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj nagibni svake godine vozi sve duže. Kada su ga uveli 2004, stizao je u Zagreb za 2 sata i 53 minute, a sada stiže za 3 sata i 24 minute!!! Krasno, ako se nastavi ova tendencija, za desetak godina ćemo se do Zagreba s nagibnim voziti 5 sati.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: