Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otkaz za 23 radnika osječke Luke Tanzit?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
radnik
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a i koliko se sjećam nije baš tako zlonamjeran nisam informiran jesam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zicer
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2010. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radnik je napisao/la: ›
ma pusti ti njih dvojicu to je prošlo a zašto to sada radite imena i prezimena gledate koga će te otjerat


Njih dvojica su srušili radničko dioničarstvo, da nisu Tranzit bi još uvijek bio u radničkim rukama i ne bi se događale ovakve stvari.
Ovo su sve posljedice njihove prepotencije. Hvalili su se kako su smjenili (otjerali) Malića, Kopilaša pa evo sad i Šimića. Kao oni su bitni i moćni. A vi ste ih podržavali. Eto vam sada imate što ste tražili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma oni su najnebitniji u toj priči bez obzira što ante nije ostao direktor prvio je palio da se dionice prodaju kako predsjednik malih udjeličara ali sada je to ne bitno bitno je to da ti radiš tamo ja radim tamo iskreno zašto tjerate inat i pakujete svima koji ne misle kao vi to mene zanima šta su vam pojedinci skrivili nije mi jasno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zicer
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2010. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radnik je napisao/la: ›
ma oni su najnebitniji u toj priči bez obzira što ante nije ostao direktor prvio je palio da se dionice prodaju kako predsjednik malih udjeličara ali sada je to ne bitno bitno je to da ti radiš tamo ja radim tamo iskreno zašto tjerate inat i pakujete svima koji ne misle kao vi to mene zanima šta su vam pojedinci skrivili nije mi jasno


Ja ne radim tamo, ja sam radio u Tranzitu do 2005. kada sam otišao uz otpremninu. Bio sam u Udruzi malih udjeličara i sve mi je poznato. Šimić je spašavao golu egzistenciju jer da je bio protiv prodaje udjela prvi bi završio na ulici, a iskreno, nije se imao za koga boriti. Zar da se izlaže zbog Brića, Budalića i Duvnjaka koji su sudjelovali u njegovoj smjeni?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aq i ne moguće je da dva čov jeka sruše radničko dioničarstvo gdje je bilo 150 i još nešto ljudi baš toliko močni nisu nažalost svi smo svjedoci tko je u tooj priči dobro prošao a tko ne moj je stav da dotični sada uživa na osnovu prodaje tranzita preko nekoga društva i to se ispostavilo da je nažalost ali istina .nijedan kriuminal nije otkriven što se tiče novaca željeza bez obzira u njegovo vrijeme ili ne i niz ostali stvari di su kablovi od alberta i sl nekome je u interesu da se tranzit uništi i na ovakak način se uništava a svi znamo tko ga uništava to su nažalost menađersko vladajuća struktura u tranzitu koji ne žele da nam bude bolje nego gore jel su njihovi interesi tj interesi vas pojedinaca tamo trenutno veći od interesa stvarnih izvršitelja i svih poštenih djelatnika te nihovih familija za kraj sretan put u apatin

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sumnjam da ne radiš ali dobro ako ne radiš možemo se i upoznati biti će mioi drago možda se i znamo a sigurno se znamo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao da ser jedino jozo čestiti borio da mi ostanemo sami

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zicer
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2010. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radnik je napisao/la: ›
aq i ne moguće je da dva čov jeka sruše radničko dioničarstvo gdje je bilo 150 i još nešto ljudi baš toliko močni nisu nažalost svi smo svjedoci tko je u tooj priči dobro prošao a tko ne moj je stav da dotični sada uživa na osnovu prodaje tranzita preko nekoga društva i to se ispostavilo da je nažalost ali istina .nijedan kriuminal nije otkriven što se tiče novaca željeza bez obzira u njegovo vrijeme ili ne i niz ostali stvari di su kablovi od alberta i sl nekome je u interesu da se tranzit uništi i na ovakak način se uništava a svi znamo tko ga uništava to su nažalost menađersko vladajuća struktura u tranzitu koji ne žele da nam bude bolje nego gore jel su njihovi interesi tj interesi vas pojedinaca tamo trenutno veći od interesa stvarnih izvršitelja i svih poštenih djelatnika te nihovih familija za kraj sretan put u apatin


Čuj, nisi korektan, stoga završavam ovo prepisku s tobom. Ne radim u Tranzitu i o kakvom Apatinu buncaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ne znaš šta nam rade

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kako ne korektan sam ja ali nešto sa druge strane dobro ne funkcionira

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zicer
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2010. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radnik je napisao/la: ›
a ne znaš šta nam rade


Još ovo, to što vam rade zaslužili ste jer niste htjeli biti vlasnici Tranzita.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

htjeli smop biti ali nam nisu dali žalosno ali istinito i to je završena priča a sada idemo dalje nada još postoji u bolje sutra samo da je više posla i bolje organizacije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ne bi se ti nakon pet godina tako opterečivao sa tranzitom ne znam baš ne stoje ti baš sve riječi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.01.2010. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nnnnnn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zicer
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2010. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radnik je napisao/la: ›
ma ne bi se ti nakon pet godina tako opterečivao sa tranzitom ne znam baš ne stoje ti baš sve riječi


Reci šta to ne stoji što sam dosada napisao. Odgovorit ću ti na svaku dilemu ili trilemu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: