Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Srednjika: Dino park - izložba pokretnih dinosaura u prirodnoj veličini

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.12.2009. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onix27 je napisao/la: ›
I Uma, da, imaš pravo plastični dinosauri, ali oni su samo nama baš to, plastični, ali djeci ipak ta plastika nešto više znači. Ovdje gdje za djecu nema nikakvih sadržaja i to je veliki korak, ali preskup naravno.



daj molim te ajd pogledaj tu galeriju, pa rađe necu vodit djete nigdje nego da vidi tu...neznam ni kako da to nazovem! katastrofa! stvarno je 40 kn premalo za sve one koji su spremni i toliko izdvojiti...

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ACCO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2009. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Išli dijete, supruga i ja, za 110 kuna. JMS za te novce sam mogao djetetu kupiti hrpu zanimljivijih igračaka nego ova glupost.
BTW još vele da je bio grijani šator. HA HA HA. Smrz'o sam se k'o k*** u sladoledu. Sramota!!!
Još ne znam kako su imali obraza tražiti 10 kuna za ljuljanje na dinosaurusima koje traje 1 minutu.

_________________
www.accosijek.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: