Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za promociju 2.000 kuna, a ne dobiju ni čašu hladne vode!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2009. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

reketarenje na posve legalan način

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2009. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pazi ovo, troškovi prijevoda na latinski. Mo'š mislit posla, pa ne prevode bibliju nego jebena 3 reda. Zaglavlje i ostala sranja su ionako na svakoj diplomi ista.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.jubar
Offline
Ukupno postova: 132
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2009. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la: ›
čisti primjer akademske mafije...


samo mafija. nemaju oni veze s akademskom tradicijom!

_________________
Svečano obećajem upravi Filozofskog fakulteta, Senatu Sveučilišta i Ministarstvu znanosti da ću prije crknut nego im dat i lipe na ime školarine kad uvedu linearni sustav naplate školarina ili budu naplaćivali prenošenje ECTS boda u sljedeću akademsku godinu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
non plus ultra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 110
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2009. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Loza je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
eseker je napisao/la (Pogledaj post): ›
E sad, ako se novopečeni doktor znanosti želi paradirati na svećanosti kao Batman, ako želi lijepo dizajniranu i na latinskom napisanu diplomu koja mu jedino može koristiti da je urami i stavi na zid primaće sobe kako bi je svi gosti mogli vidjeti... E to moj gosn doktor valja platiti.


da dobiješ papir na kojem piše dr. sc. moraš platit 2000. it's as easy as that. ak ne platiš nema niš od papira od dokaza da si doktoriro pa htjeo se ti šepirit il ne platit moraš. isto je i s diplomom nakon završenog faksa. 450 kn plati htjeo il nehtjeo, ak ne platiš nema ništ od papira na kojem piše da si diplomiro, nema ništ od radne knjižice u kojoj piše DIPLOMIRAO


ee... nije bas ni tako Smile nakon diplome dobiješ privremenu potvrdu tj. uvjerenje s kojim nastupas kao i s diplomom, barem što se radne knjižice tiče Smile


i od toga nemaš ništa. ni jedan poslodavac koji traži vss neće te zaposlit zbog toga Smile moraš donjet diplomu kako god okreneš, a nju neš dobit dok ne platiš


Gluposti! Ja sam se zaposlio na temelju te potvrde i što se tiče poslodavca, nisam mu nikada ni morao donositi diplomu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Otofx
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2009. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa nije baš sve tako crno. Za te novce ipak dobiju potpuno novu togu koja nije za bacit! (Osim što je za bacit.)

_________________
http://similarpetshop.blogspot.com
http://twitter.com/IzSesira
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2009. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

non plus ultra je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Loza je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
eseker je napisao/la (Pogledaj post): ›
E sad, ako se novopečeni doktor znanosti želi paradirati na svećanosti kao Batman, ako želi lijepo dizajniranu i na latinskom napisanu diplomu koja mu jedino može koristiti da je urami i stavi na zid primaće sobe kako bi je svi gosti mogli vidjeti... E to moj gosn doktor valja platiti.


da dobiješ papir na kojem piše dr. sc. moraš platit 2000. it's as easy as that. ak ne platiš nema niš od papira od dokaza da si doktoriro pa htjeo se ti šepirit il ne platit moraš. isto je i s diplomom nakon završenog faksa. 450 kn plati htjeo il nehtjeo, ak ne platiš nema ništ od papira na kojem piše da si diplomiro, nema ništ od radne knjižice u kojoj piše DIPLOMIRAO


ee... nije bas ni tako Smile nakon diplome dobiješ privremenu potvrdu tj. uvjerenje s kojim nastupas kao i s diplomom, barem što se radne knjižice tiče Smile


i od toga nemaš ništa. ni jedan poslodavac koji traži vss neće te zaposlit zbog toga Smile moraš donjet diplomu kako god okreneš, a nju neš dobit dok ne platiš


Gluposti! Ja sam se zaposlio na temelju te potvrde i što se tiče poslodavca, nisam mu nikada ni morao donositi diplomu.


ti. neki su imali drugačija iskustva kod više poslodavaca.
Otofx je napisao/la: ›
Pa nije baš sve tako crno. Za te novce ipak dobiju potpuno novu togu koja nije za bacit! (Osim što je za bacit.)

toga se dodatno plaća, al dobiješ kartonsku kapicu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-B-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2009. 13:36 
Naslov:  Re: Za promociju 2.000 kuna, a ne dobiju ni čašu hladne vode!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam sigurna kakav je slučaj na promociji doktora, no kad diplomiraš primoran si dati novac za togu, no ista ne ostaje u tvome vlasništvu, već je traženi iznos samo za iznajmljivanje!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2009. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sigurno neć` doktorirat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: