Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policajac u civilu legitimira mlade na ulici, oni uzvraćaju agresijom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.12.2009. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policajac u civilu legitimira mlade na ulici, oni uzvraćaju agresijom!

Pitanje je kako murja legitimira. Opravdano je nepovjerenje građana prema "murji u civilu".

I ja bih ih odje**ao, iskreno rečeno!

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.12.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eastsidaz je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
eastsidaz je napisao/la: ›
..i treba da uzvračaju agresijom uvijek,pogotovo kad dođu i nepredstave se,najviše ovi smrdljivci za droge,zbog takvih okaljaju cjelu policiju i onda se ljute kad im kažemo A.C.A.B...nedajte im da vas istresaju iz gača,samo ih pitajte za nalog,nemogu van ništa provjereeno od strane odvjetnika..pozz..acab forever


te što nose drogu i treba istresat iz gaća, a nakon istresanja ako se šta pronadje, toliko isprebijat da više nikad ni ne pomisle na isto Wink


zašto?..boli tebe k šta ko nosi po gačama levatino, gledaj svoja posla..


možda zato što su narkomani najveća ljaga ovog društva ?
možda zato što konzumacijom droge štete i ljudima u okolini ?
možda zato što statistike kažu da preko 65% kriminalnih djela čine narkomani ?

ili jednostavno zato što moraš biti teška panjina da bi uopće uzeo drogu Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2009. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
možda zato što su narkomani najveća ljaga ovog društva ?


Postoje gori: HDZ, glavaševci, đapićevci, crnokošuljaši, ksenofobi, budale... Ovaj popis dugačak, narkomani su prilično nisko na njemu.
Naravno, mišljenje pojedinca odraz je stanja društva, pa moraš i sebe uvrstiti negdje na vrh popisa. Wink

Provokator je napisao/la: ›
možda zato što konzumacijom droge štete i ljudima u okolini ?


Zbilja? Na koji ja način štetim tebi konzumacijom svojih home-made kolačića sa marihuanom iz svoga uzgoja?
Osim, naravno, tvojem osjetljivo fragilnom mentalnom sklopu (čitaj: končić u glavi koji drži uši)...

Provokator je napisao/la: ›
možda zato što statistike kažu da preko 65% kriminalnih djela čine narkomani ?


Kažu da postoje tri vrste laži: laž, prokleta laž i statistika. Mene zanima čiju ti statistiku smatraš relevantnom za ovu raspravu? Onu iz Rio de Jainera?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2009. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›

možda zato što su narkomani najveća ljaga ovog društva ?



...glupost...ti izgleda da onda živiš u nekom svom utopijskom društvu, gdje su ti narkomani najveća ljaga....
...meni su u ovom društvu veća ljaga korumpirani političari, lopovi na managerskim pozicijama i raznorazni lažovi, licemjeri i neodgojena dječurlija u nabrijanim automobilima....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2009. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolko je čovjek koji je zapalio joint ugrozio ljudi oko sebe, a koliko je osoba koja je ukrala par milijuna kuna i zbog njegova lopovluka izgubila posao s kojim uzdržava 2,3 člana obitelji?

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.12.2009. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oke znači dečki pušite travu, nije to loše, osobe koje proučavaju ljudsko zdravlje kažu da je loše vi kažete da nije, oke ...nikad nitko nije s trave prešao na nešto jače, ma jok, di bi, valja pušit...

al nije nikad ništa ni loše napravila jel tako , svi refleksi sve je normalno, jel ste i to u pravu, ma i kad napušen sjedneš za volan nisi opasan za okolinu, moš reagirat kak oš i koliko brzo oćeš... trava valja , to je vaš zaključak ???

ljudima koji puše, valja, zašto ?
zato jer su narkomani, sorry lega , al onaj koji ne može izdržat tjedan dana , a da ne zapali, taj je narkoman i ima problem, al kao i pijancij i ostali narkomani, taj si problem priznat nece.. trava je zlo vjeruj mi, jer imao sam u užoj obitelji problema s drogom i sve je počelo laganim jointom Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2009. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

molim admina ili moderatora da Provokatoru otvore novu temu gdje će nastaviti pljuvati narkomane, jer u ovoj temi stalno oftopičari, a koliko vidim, potiče druge na isto Smile

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2009. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vratimo se na temu...mene je jednom zaustavio neki čovjek dok sam se vraćala navečer kući i rekao "Daj osobnu"...samo sam ga pogledala i krenula dalje svojim putem...onda me je ponovno zaustavio i počeo se derati na mene da će me privesti ako mu ne dam osobnu...tek se onda sjetio nešto izvući i džepa i pokazati mi (valjda je bila značka jer detalje nisam vidjela) pa sam krenula mu dati osobnu, ali na svu sreću je zamijetio skupinu "sumnjivih" koji su pušili pa se prebacio na njih (hej bazooka da to nisi bio ti)

tako da moj jedini susret s policajcima u civilu (valjda) i nije baš bio pozitivan

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eastsidaz
Offline
Ukupno postova: 57
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2009. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda zato što su narkomani najveća ljaga ovog društva ?
možda zato što konzumacijom droge štete i ljudima u okolini ?
možda zato što statistike kažu da preko 65% kriminalnih djela čine narkomani ?

ili jednostavno zato što moraš biti teška panjina da bi uopće uzeo drogu Confused
[/quote]

Provokator je napisao/la: ›
oke znači dečki pušite travu, nije to loše, osobe koje proučavaju ljudsko zdravlje kažu da je loše vi kažete da nije, oke ...nikad nitko nije s trave prešao na nešto jače, ma jok, di bi, valja pušit...

al nije nikad ništa ni loše napravila jel tako , svi refleksi sve je normalno, jel ste i to u pravu, ma i kad napušen sjedneš za volan nisi opasan za okolinu, moš reagirat kak oš i koliko brzo oćeš... trava valja , to je vaš zaključak ???

ljudima koji puše, valja, zašto ?
zato jer su narkomani, sorry lega , al onaj koji ne može izdržat tjedan dana , a da ne zapali, taj je narkoman i ima problem, al kao i pijancij i ostali narkomani, taj si problem priznat nece.. trava je zlo vjeruj mi, jer imao sam u užoj obitelji problema s drogom i sve je počelo laganim jointom Wink


hahahahahahahaha kake ti gluposti pišeš..hahahahahhahahaaa
jednostavno nemam volje ti pisat i objašnjavat..ugl zapali frulu i daj si oduška

_________________
stay off you computer thug
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2009. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
oke znači dečki pušite travu, nije to loše, osobe koje proučavaju ljudsko zdravlje kažu da je loše vi kažete da nije, oke ...nikad nitko nije s trave prešao na nešto jače, ma jok, di bi, valja pušit...

al nije nikad ništa ni loše napravila jel tako , svi refleksi sve je normalno, jel ste i to u pravu, ma i kad napušen sjedneš za volan nisi opasan za okolinu, moš reagirat kak oš i koliko brzo oćeš... trava valja , to je vaš zaključak ???

ljudima koji puše, valja, zašto ?
zato jer su narkomani, sorry lega , al onaj koji ne može izdržat tjedan dana , a da ne zapali, taj je narkoman i ima problem, al kao i pijancij i ostali narkomani, taj si problem priznat nece.. trava je zlo vjeruj mi, jer imao sam u užoj obitelji problema s drogom i sve je počelo laganim jointom Wink



auuuuu pa dosad već dugo dugo nisam vidio većih gluposti na ovom forumu,
koliko godina uopće imaš ti??? pa tako razmišlja moj stari koji će za par godina preko 7 banki.

il ti to stvarno provociraš?

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2009. 19:36 
Naslov:  Re: Policajac u civilu legitimira mlade na ulici, oni uzvraćaju agresijom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2009. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la: › tako da moj jedini susret s policajcima u civilu (valjda) i nije baš bio pozitivan

pa kad ti NE MOŽE TAKO PRISTUPIT!

šta sad da meni neki lik iskoči iz grma i kaže DAJ OSOBNU, a ja ga spucam šakom, pa najebem od suda jer sam napao službenu osobu koja se nit propisno predstavila nit pokazala neki dokaz nit ništ.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe, evo pojavilo se društvance koje redovno čmalji travu pa ju shodno tome i naveliko opravdava, a neistomišljenike omalovažava pa i vrijeđa.
Ali ne vrijedi se s ovisnicima prepirati, za to postoje stručne terapije...

Što se tiče teme, xy puta me murja uhvatila vani i pretresla i zapisala u svoju neku evidenciju (a ni kriv ni dužan nisam bio). Znam da oni u biti imaju jako malo ovlasti i da je potrebno da se dogodi neka tragedija da bi se povela javna rasprava o proširenju istih. Ali isto tako znam i da se s murjom ne treba zajebavati jer se jednostavno ne isplati. Jer, mogu i oni vas zajebavati, a to vam se definitivno neće svidjeti. Odvuku vas recimo u stanicu i zadrže cca vremena tamo, a mogu vam, u najgorem scenariju i drogu podmetnut. Uglavnom, mogu što hoće jer njihova riječ vrijedi više od vaše i tu je kraj svakoj priči.
Dakle, pustite ljude da rade svoj posao, ima i gorih stvari nego da vas murja na ulici zaustavi i pita za osobnu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2009. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Hehe, evo pojavilo se društvance koje redovno čmalji travu pa ju shodno tome i naveliko opravdava, a neistomišljenike omalovažava pa i vrijeđa.
Ali ne vrijedi se s ovisnicima prepirati, za to postoje stručne terapije...

Što se tiče teme, xy puta me murja uhvatila vani i pretresla i zapisala u svoju neku evidenciju (a ni kriv ni dužan nisam bio). Znam da oni u biti imaju jako malo ovlasti i da je potrebno da se dogodi neka tragedija da bi se povela javna rasprava o proširenju istih. Ali isto tako znam i da se s murjom ne treba zajebavati jer se jednostavno ne isplati. Jer, mogu i oni vas zajebavati, a to vam se definitivno neće svidjeti. Odvuku vas recimo u stanicu i zadrže cca vremena tamo, a mogu vam, u najgorem scenariju i drogu podmetnut. Uglavnom, mogu što hoće jer njihova riječ vrijedi više od vaše i tu je kraj svakoj priči.
Dakle, pustite ljude da rade svoj posao, ima i gorih stvari nego da vas murja na ulici zaustavi i pita za osobnu.

Gle,kad me netko zove narkomanom zato sto pusim travu,zasluzio je uvredu.Argumenti su uglavnom da se s trave prelazi na jacu drogu o kojoj konacno postajes ovisan.Jednaki argument valjda onda vrijedi i za pivo/alkoholizam?
sto se ovlasti murije tice,clanak zakljucuje da te murjak ne smije pretraziti osim ukoliko se radi o 'opravdanoj' sumnji.Pitanje je gdje pocinje opravdana sumnja?Jednako tako,policija ima pravo sprovesti osobu u pritvor (24h,cini mi se),opet na osnovu 'opravdane sumnje'.To mi bash i ne lici na male ovlasti...
Na srecu,ja sam uvijek bio uljudan cova,pa sam brzo nalazio zajednicki jezik sa murijom.U pravilu se pokazalo upravo tako kako si rekao:oni rade svoj posao,a frustrirani su (cesto) sto ga rade na nama (sitnim ribama).Prave face izvuc ce se uvjetno,kaze stara pjesma...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 10:24 
Naslov:  Re: Policajac u civilu legitimira mlade na ulici, oni uzvraćaju agresijom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: