Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Esseker Centar: Doček nove godine 2010.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.01.2010. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bizo32 je napisao/la (Pogledaj post): › recimo mi smo uvijek išli sa ciljem dobre mjuze a droga više manje samo što je to postalo sad nažalost tako ...


i ja sam išao zbog glazbe i Miler je išao zbog glazbe, bilo je ljudi koji su išli zbog glazbe, i ti su još uvijek u toj glazbi ali ih je jako malo, oni koji su zbog droge išli su sad na cajkama.droga je držala scenu i čim je nestalo toga, nestalo je i partya.tamo negdje 2004. kad su masovno počeli padati ljudi, prestalo se i ići masovnije na partye..
gdje ti danas možeš napunit u petak slaviju (do čepa) i subotu recimo bastion i da je upad 50 kuna na oba partya.. Very Happy nema tog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2010. 1:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kid Cudi nema veze s elektronikom bilo kakkvog oblika, pa tako ni komercijalnog tipa Guetta. On je čisti repper.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.01.2010. 3:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Kid Cudi nema veze s elektronikom bilo kakkvog oblika, pa tako ni komercijalnog tipa Guetta. On je čisti repper.


o bože.

www.youtube.com

hvala Smile xD

ako ne budete ništa našli, recite pa ću ja neke linkove ali mi je neugodno odmah. xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.01.2010. 6:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tratinčice pričaš totalne guposti,oni koji su 90-ih išli na partije su išli isključivo zbog gadro (barem 80%),ovi što kažu da su išli zbog mjuze lažu,možda su zavoljeli taj zvuk ali sigurno na prve partijane nisu išli zbog mjuze,a većina tih ljudi što je posjećivala ippon,kisikanu tih godina sigurno nisu završili na cajkama.

i da Kid Cudi je hip hoper,to što ga je u komercijalnu orbitu izbacio remix Crookersa to je nešt sasvim drugo...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2010. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa zapravo ne lazu. Ja u svojih 1. godinu i kusur dana nisam htio ni cuti za ekser. Vjerojatno zbog godina. Kasnije je to doslo kao prirodan tijek dogadjaja na bilo kojem rejvu. Probas i svidi ti se. Smile

Valjalo bi razdijeliti pocetak i kraj devedesetih u dva zasebna vremena koja gotovo da i nemaju veze jedno s drugim iako su u istom desetljecu. Pocetak devedesetih bar kod nas je obiljezio malo tvrdji, poprilicno underground zvuk, a i sami posjetitelji su bili puno drugaciji nego na kraju tih istih devedesetih. Probojem nekih malo komercijalnijih traka na televiziju (VIVA;MtV) doslo je do masovne ekspanzije elektronske muzike u Hrvata. negdje 98. godine. Tad je krenula ona silna euforija za kojom manje vise ljudi koji su brijali tek koju godinu u razdoblju od 99. do 2003., jako zale. U Osijeku je to bio citav splet olakotnih okolnosti koji je doveo do toga da smo imali zavidnu scenu u odnosu na puno vece gradove u regiji. Ne odnosi se samo na HR. Od otvaranja oxygenea 98., pokretanja clubhoppinga, pa do slyevih drumatica, Vlajinih bazena, studia 54 te industrija, barutana i sl...
To je tada bilo popularno kao narodnjaci sada, a bilo je popularno jer je to konstantno nametala i televizija i radio i uostalom bilo je novo.

Ja to tak nekak vidim i kontam da nisam previse u krivu. Mozda samo neke finese. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.01.2010. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a dobro @avantgard ti si jedan od onih 20% koji se zajebao,he he...

dobro si ovo rekao za razdvajanje na prvu polovicu 90-ih i na drugu,iako ja sam po sebi razdvajam ono prije 2000 i poslije (tu govorim o našem gradu),jel ovo poslije je bilo kao narodnjakisi zadnjih godina.
jbg zgadilo mi se to sve kad sam vidio kakvi čobosi su počeli žvakati sve i svašta...

jbg nema mi @tratinčice,taman sam mislio da će se napaliti na ono "pričaš totalne gluposti"

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.01.2010. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › @tratinčice pričaš totalne guposti,oni koji su 90-ih išli na partije su išli isključivo zbog gadro (barem 80%),ovi što kažu da su išli zbog mjuze lažu,možda su zavoljeli taj zvuk ali sigurno na prve partijane nisu išli zbog mjuze,a većina tih ljudi što je posjećivala ippon,kisikanu tih godina sigurno nisu završili na cajkama.

i da Kid Cudi je hip hoper,to što ga je u komercijalnu orbitu izbacio remix Crookersa to je nešt sasvim drugo...


a šta sam ja rekao nego da su išli zbog droge. a za ljude koji su išli na partye od 2000. recimo do 2004. mogu tvrditi da su završili na cajkama jer je ekipa od nas 20 sad cijela na cajkama osim mene, tako i svi ostali ljudi koje znam sa partya. naravno tu ne govorim o da oprostiš o fosilima nego o mojoj generaciji, znači generaciji koji su bili klinci kad je to sve počelo i na kojima je to trebalo ostati.

a što se tiče kid cudia, obožavam kad netko kad ga se spomene vidi samo day'n'night, ima tu još stvari, i nisu samo crookersi. google, youtube pa gledajte..

avantgarde je napisao/la: ›
Pa zapravo ne lazu. Ja u svojih 1. godinu i kusur dana nisam htio ni cuti za ekser. Vjerojatno zbog godina. Kasnije je to doslo kao prirodan tijek dogadjaja na bilo kojem rejvu. Probas i svidi ti se. Smile

Valjalo bi razdijeliti pocetak i kraj devedesetih u dva zasebna vremena koja gotovo da i nemaju veze jedno s drugim iako su u istom desetljecu. Pocetak devedesetih bar kod nas je obiljezio malo tvrdji, poprilicno underground zvuk, a i sami posjetitelji su bili puno drugaciji nego na kraju tih istih devedesetih. Probojem nekih malo komercijalnijih traka na televiziju (VIVA;MtV) doslo je do masovne ekspanzije elektronske muzike u Hrvata. negdje 98. godine. Tad je krenula ona silna euforija za kojom manje vise ljudi koji su brijali tek koju godinu u razdoblju od 99. do 2003., jako zale. U Osijeku je to bio citav splet olakotnih okolnosti koji je doveo do toga da smo imali zavidnu scenu u odnosu na puno vece gradove u regiji. Ne odnosi se samo na HR. Od otvaranja oxygenea 98., pokretanja clubhoppinga, pa do slyevih drumatica, Vlajinih bazena, studia 54 te industrija, barutana i sl...
To je tada bilo popularno kao narodnjaci sada, a bilo je popularno jer je to konstantno nametala i televizija i radio i uostalom bilo je novo.

Ja to tak nekak vidim i kontam da nisam previse u krivu. Mozda samo neke finese. Wink


ja sam i govorio o onom drugom dielu kad su svi išli, kad je electro scena bila kao sad cajke, i u tom dijelu kad je bila najjača, kad je najviše ljudi išlo na partye, kad se najviše novaca vrtilo, onda ju je nosila droga i to su činjenice.

justice je napisao/la: ›

jbg nema mi @tratinčice,taman sam mislio da će se napaliti na ono "pričaš totalne gluposti"


tu sam, ne mogu se napalit na neku tvoju izjavu nikako, kad sam tek došao na forum da, a sad bi me mogo napalit jedino da mi staru spominješ xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2010. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Činjenica je da je 90% ljudi u toj "zlatnoj eri" Os EDM scene danas na narodnjacima.
S obzirom da onu prvu fazu o kojoj avangarde priča nisam doživio u potpunosti, bio sam aktivni sudionik ove druge.
To je bilo vrijeme kada su se naveliko dilali Umekovi setovi, kada su curice maltene imale kanzyanove postere iznad kreveta hehe.
Tada je znala ekipa od nas 20 ići na partije. Od nas 20 ostalo nas je troje koji idemo na partije. Par ih se poudavalo i poženilo dok ostatak svakog vikenda mjenja žarulje u Q Clubu-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.01.2010. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la (Pogledaj post): › Činjenica je da je 90% ljudi u toj "zlatnoj eri" Os EDM scene danas na narodnjacima.
S obzirom da onu prvu fazu o kojoj avangarde priča nisam doživio u potpunosti, bio sam aktivni sudionik ove druge.
To je bilo vrijeme kada su se naveliko dilali Umekovi setovi, kada su curice maltene imale kanzyanove postere iznad kreveta hehe.
Tada je znala ekipa od nas 20 ići na partije. Od nas 20 ostalo nas je troje koji idemo na partije. Par ih se poudavalo i poženilo dok ostatak svakog vikenda mjenja žarulje u Q Clubu-u.


upravo o tome i pričam, hehe Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2010. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › a dobro @avantgard ti si jedan od onih 20% koji se zajebao,he he...

Zajebao u kojem smislu?

Btw mslim da bivsi partijaneri nisu samo zrtve narodnjaka, da se ne lazemo. Znam jako puno ljudi koji jednostavno ne zive vise u Osijeku. Opet ima dosta ljudi iz te zlatne ere koji su debelo presli tridesetu, pozenili se, poudavali, imaju djecu i zive drugacijim zivotom. Sto je naravno potpuno razumljivo. Na cajkama su zavrsile uglavnom tada mladje generacije. Od ovih koji tu vise ne zive, znam ih barem 10 koji su u Londonu! Wink A sad zamisli koliko oh je jos negdje dalje. Ne moramo daleko, eo u Zagrebu!? Problem je nastao kad vise nismo imali tu kriticnu masu ljudi medju mladjim generacijama, a onda se to sve rasulo ko kula od karata. Weeeeeeee, nego , trebali bi mi negdje na pivo i zapjevat techno Very Happy hahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.01.2010. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la (Pogledaj post): › a dobro @avantgard ti si jedan od onih 20% koji se zajebao,he he...



Weeeeeeee, nego , trebali bi mi negdje na pivo i zapjevat techno Very Happy hahaha


point najntinajn, point najntinajn pevajjjjj xD haha xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.01.2010. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tratinčice jebo te youtube,al evo donekle dokaz da nisi u pravu-http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=1&ved=0CAwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FKid_Cudi&ei=lnJHS8mUFIiangPz4PzDCA&usg=AFQjCNEMGxQwsK9DDxAZuEt41fq6zdjCRg&sig2=UlM3dL0_YORZW2kC2K2PBg


@avantgard ma ja se samo zajebavam,
kao što sam i ja rekao,od partijanera prije 00 nitko nije završio na cajkama,za ove mlađe nemam pojma...

ajmo sad svi zajedno-TEČNO,TEČNO...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.01.2010. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta je ovo ispalo od wikipedie,a ništ tratinčice odi na njegove stranice pa vidi šta čovjek kaže sam za sebe

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2010. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi jasno samo tko je 1990 - cca 1994. išao na party-e kad je bilo ratno i posljeratno stanje, mislim da je malo tih party-anera ili su to oni koji su došli natrag iz "bijelog svijeta", ali definitivno ste u pravu za zlatnu eru, samo eto ja isto tako ne posjećujem narodnjačke klubove jer sam protiv toga iz dna duše i uvijek ću tako misliti!!!
Jednostavno party-i mi fale jako, ajde droga je nus, jer nisu svi uvijek imali novaca jer ni tad droga nije bila jeftina kao danas niti se je dijelila, kako bi naši rekli: pazi da ti neko ne stavi drogu u piće Laughing ali činjenica je ta da ljudi koji su bili na party-ima jednostavno su odisali drugačijim duhom, nije bilo tučnjava niti svađa, rezanja vena, razbijanja i agresiva je bila totalno out, već čaga do jutra Juuupiii bilo uz drogu ili bez droge to je ovisilo od pojedinca do pojedinca Exclamation

_________________
Narodnjaci ne idu u mp3, nego u 3pm !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2010. 1:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1994. tadašnji American Bar (danas Cocktail bar) prvi pravi party u gradu Osijeku Tehnopolis. Bilo jako dobro. Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: