Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Esseker Centar: Doček nove godine 2010.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.01.2010. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

STO fali lambadi ali u originalu to uvijek pali ali ova verzija ajme

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2010. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljetni rejv u staroj OLT-ovoj hali

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2010. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kopika- slavonska ibiza Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.01.2010. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e dobro si kazao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2010. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la (Pogledaj post): › STO fali lambadi ali u originalu to uvijek pali ali ova verzija ajme

govori se o miksanju cica s dekolteima
pregrozno zvuči

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
I@@R
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2010. 12:47 
Naslov:  Re: Esseker Centar: Doček nove godine 2010.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s obzirom kako citam ovdje kako je bilo ostalima na doceku u os u esseker centru je bilo i vise nego dobro!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
starfucker085
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2010. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali uvijek se nađu ljudi poput vesnice izdeprimirani i nezadovoljni pa sude na osnovu 2min video klipa o cijelom eventu.....bravo!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2010. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto ja bi proslavu u Otv domu Zagreb rado mjenjah za Esseker jer kontam da je bilo fenomenalno!!! Svaka čast organizatorima na tom pothvatu osijek031.com smile eto moram pohvaliti i sam predbožićni party u šatoru - Shapeshifters-e jer je bilo fenomenalno osijek031.com smile likovi su stvarno odradili posao, predobra zika, samo eto toliko se ljudi buni kako se ništa ne događa i onda kad se naprave tako dva velika eventa u 7 dana, ljudi ne dođu, a u stanju su pljuvati, treba vas redom osijek031.com smile !!!
.
.
.
Narodnjaci ne idu u mp3, nego u 3pm Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.01.2010. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

emem je napisao/la: ›
Eto ja bi proslavu u Otv domu Zagreb rado mjenjah za Esseker jer kontam da je bilo fenomenalno!!! Svaka čast organizatorima na tom pothvatu osijek031.com smile eto moram pohvaliti i sam predbožićni party u šatoru - Shapeshifters-e jer je bilo fenomenalno osijek031.com smile likovi su stvarno odradili posao, predobra zika, samo eto toliko se ljudi buni kako se ništa ne događa i onda kad se naprave tako dva velika eventa u 7 dana, ljudi ne dođu, a u stanju su pljuvati, treba vas redom osijek031.com smile !!!
.
.
.
Narodnjaci ne idu u mp3, nego u 3pm Wink



pa vidi u Osijeku ima jako puno ljudi koji bi zbilja nešt željeli poslušati,ali poslušati a ne slušati Lambadu i E-basea koji pušta stvari koje je puštao na svom prvom partiju u kisikani 98,zato ne sernjaj...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali kad nema nikakvih partya kao prije, bar kako se ja sjećam vikendom po par komada i to sa zvučnim imenima i onda ne znaš gdje bi i šta bi, bilo u Osijeku ili u okolici, što znači svaki vikend, petak i subota,i onda to sve nestane, i Osijek spadne na to da se godišnje održi dva tri komada, mislim da je onda dobra bilo kakva postavka za one kojima fale party da se odu đipati, zabaviti i vidjeti staru ekipu! Ali eto očigledno je da ljudi nisu zadovoljni ni sa time pa im smeta svaka sitnica Exclamation

_________________
Narodnjaci ne idu u mp3, nego u 3pm !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pricas gluposti!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: › Pricas gluposti!

Ajd molim te reci što je tu glupo što je napisano Question Zašto je svagdje drugdje posjećenost velika bio to po nekima bzv David Guetta, Shapeshifters, Chris Liebing, Freemasons, Marshall Jefferson, Cox, Roger Sanchez, Tom Novy, Sharam, Rush ... ili je jednostavno riječ o samozvanim dj-ima koji nisu uspjeli se probiti na ovom prostoru pa svaki party na koji oni nisu pozvani da prisustvuju jednostavno popljuju i za njih ništa nije dobro u Osijeku Question Jesu i to gluposti Question Exclamation

_________________
Narodnjaci ne idu u mp3, nego u 3pm !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesu Wink

Btw jesu to svi dji za koje znas?

Nisi upucen kao sto mislis da jesi.
A Boga mi ti samozvani dji, su davnih dana postali afirmirani van granica ove trule balkanske drzave.

Nema tu ni trunke ljubomore. Nekako me ovakve rasprave podsjecaju na predizbornu predsjednicku kampanju. Josipovic - Bandic. Pogodi tko je u ovoj prici BAndic? Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
E-basea koji pušta stvari koje je puštao na svom prvom partiju u kisikani 98,zato ne sernjaj...


Bog me jedanput kaznio pa sam ga morao slušati dok je bio warm up za PvD-a. Neponovilo se više.
emem je napisao/la: ›


Ali kad nema nikakvih partya kao prije, bar kako se ja sjećam vikendom po par komada i to sa zvučnim imenima i onda ne znaš gdje bi i šta bi, bilo u Osijeku ili u okolici, što znači svaki vikend, petak i subota,i onda to sve nestane, i Osijek spadne na to da se godišnje održi dva tri komada, mislim da je onda dobra bilo kakva postavka za one kojima fale party da se odu đipati, zabaviti i vidjeti staru ekipu! Ali eto očigledno je da ljudi nisu zadovoljni ni sa time pa im smeta svaka sitnica Exclamation


Iako nema partija kao nekada, ne treba praviti od ljudi budale pa im baciti neko kvazi dj ime pod opravdanjem "bolje išta nego ništa". Ne kažem da je ovdje bio takav slušaj jer na ovaj event ne gledam kao na party u klasičnom smislu riječi.

Osobno, otići ću radije na tri kvalitetna partija godišnje nego na neke kvazi evente koji su proteklih godina bili u Os.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Inertia

Potpisujem Wink

@ emem

Ajd dao sam si malo truda da ti obajsnim gledanje na situaciju nekolicine nas. Osjecani su oduvijek imali kompleks manje vrijednosti pa samim tim nasi nam glazbenici, dji, sto god, nisu dovoljno dobri koliko nam je super trecerazredni proizvod koji je marketinskim trikovima predstavljen kao megaspektakl. Pod domacine uopce ne ubrajam sebe jer sam u toj prici potpuno nevazan. Dakle da krenem, Miss Sunshine, Umbo, Pips, Kruno Kereta, Funkid, Sly, Marko Felinger, Cluster (za kojeg nitko ziv u Osijeku nije cuo), umirovljeni Loki, cak i clan ovog portala Frost, Spock iz Vukovara koji je jadan i na house presao Smile, nekolicina trensera koji su produkcijski vrlo aktivni... Neka od ovih imena izdaju trake na redovnim bazama, svakih nekoliko mjeseci. Ne znam znas li to, no vjerojatno ne znas. Vidim da i ti spominjes neke partye od prije 10 godina. Znas li zasto ih nema? Znas li tko je radio kontre za 10 kuna kada je Sly dovodio najvece njuske techno produkcije?

Molim te da ne spominjes neke zavisti i ljubomore jer iskreno niti jedno od osjeckih imena koja sam nabrojao na takvom line upu nema sto traziti. Ukljucujuci i mene. Nes ti hrvatskog mentaliteta...
Cim ne lizes guzicu i hvalis na sva usta, te imas drugacije vidjenje situacije automatski si ljubomoran. Ne umanjujem trud i zelju organizatora za zaradom, ni najmanje, cak pohvaljujem vizualni identitet svakog partya. Vecina stvari koje su odradjene od strane nekih drugih organizacijskih timova, nisu u istoj kategoriji. Glazbeno, organizacijski, financijski, kako god... NE znam zasto si uopce nabrojao sva ona silna imena gore? ZAr mislis da ona Osijeku trebaju? Covjece, nadam se da cete shvatiti koliki je to tresh od line upa. Glazba opcenito evoluira iz dana u dan i ima toliko novih i kvalitetnih glazbenika da ih se ne moze pobrojat. Nepotrebno je vracati se konstantno na imena od prije 10 godina, vec organizacijama i pustanjem nove muzike, ljudima nuditi novo. Sviranje lambade i silence to nije. To je 5 koraka u nazad. BEz da se itko uvrijedi, to je tako.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: