Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mini Teatar: Doček nove godine 2010.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@maddox_rumble
ma to je bila jedna interna poruka sa izvjesnom dozom zajebancije, bez pretjeranog generaliziranja. ali bojim se da je zdrav razum uslijed prekomjerne količine uživanja različitih supstanci davno napustio osobu kojoj je upućena. no, osim poteškoća u razumijevanju, propuh u mozgu za nuspojavu očito ima i rupe u sjećanju.

uzgred budi rečeno, vrata Kluba otvaraju se od 21 sat, a party traje do dugo u idući dan... Smile

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.12.2009. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
@maddox_rumble
ma to je bila jedna interna poruka sa izvjesnom dozom zajebancije, bez pretjeranog generaliziranja. ali bojim se da je zdrav razum uslijed prekomjerne količine uživanja različitih supstanci davno napustio osobu kojoj je upućena. no, osim poteškoća u razumijevanju, propuh u mozgu za nuspojavu očito ima i rupe u sjećanju.

uzgred budi rečeno, vrata Kluba otvaraju se od 21 sat, a party traje do dugo u idući dan... Smile


ne znam ja tko uživa supstance, ja il ti (po tvome višegodišnjem studiranju prve godine učiteljskog, reklo bi se ti..)

a o čemu pričaš to stvarno ne kužim, izmotavaš se tu i baljezgaš bzvz. da mi dižeš tlak i stvarno na svašta pomišljam od tvog lupetanja.

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r6Ws0dv2I8c&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/r6Ws0dv2I8c&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

ĆAO! xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.12.2009. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo i opet ovaj forum i njegove boljke xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chuposh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2009. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
osijek031.com smile hej, smanji sa supstancama pa ćeš osjećati manje potrebe biti bezobrazan. vjerovao ili ne, ali stvarno imam blago iskrivljenu kičmu. smatram kako je ipak daleko odvratnije angažirati vlastitu djevojku da radi prljavi posao koji si do sada redovito sam obavljao. Embarassed

kako god bilo, tebi hvala na uputama.Very Happy
pa hajde da zaključimo još jedno ovo naše oftopičarenje u nadi da ćemo svi imati veselu, zdravu i bogatu 2010. godinu!
osijek031.com smile osijek031.com smile

i da još nešto...ja da to nisam htjela poslati...nebi!! neće meni nitko govorit šta ću raditi! Wink

_________________
.we take what we want.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.12.2009. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chuposh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svebor je napisao/la: ›
osijek031.com smile hej, smanji sa supstancama pa ćeš osjećati manje potrebe biti bezobrazan. vjerovao ili ne, ali stvarno imam blago iskrivljenu kičmu. smatram kako je ipak daleko odvratnije angažirati vlastitu djevojku da radi prljavi posao koji si do sada redovito sam obavljao. Embarassed

kako god bilo, tebi hvala na uputama.Very Happy
pa hajde da zaključimo još jedno ovo naše oftopičarenje u nadi da ćemo svi imati veselu, zdravu i bogatu 2010. godinu!
osijek031.com smile osijek031.com smile

i da još nešto...ja da to nisam htjela poslati...nebi!! neće meni nitko govorit šta ću raditi! Wink


kak si ti luda e! xD

kak ću ja dobit ban na forumu xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2010. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo supika! cuge i klope u izobilju. kuriozitet mi je bio i to što su neki ljudi čak iz susjedne države došli slaviti u klub novu. meni ništa nije falilo osim malo više metala. Very Happy
Nastavak u subotu:

Citat: › Za sve one koje nije savladao novogodišnji mamurluk... Smile

Klub Mini Teatar poziva Vas da prvu novogodišnju subotu (2. siječnja) provedete u dobroj atmosreri uz dobru glazbu. Vrata su širom otvorena od 21 sat, a ulaz je besplatan!

Cuga je dobro rashlađena za vruću zabavu koja se sprema, a glazba dovoljno raznolika da zadovolji gotovo svaki glazbeni ukus.
DJ BigDick uvažava sve Vaše želje i zadovoljava sve Vaše potrebe... ukoliko su razumne. ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2010. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jeste jadni...Teatar je propo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2010. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

d_grassa je napisao/la: ›
A jeste jadni...Teatar je propo.


?

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2010. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nešto nije jasno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.12.2010. 10:00 
Naslov:  Re: Mini Teatar: Doček nove godine 2010.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako smijem samo pozdraviti mateu!Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: