Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Doček Nove godine u Osijeku - 2010. - mjesta i programi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2009. 6:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje će ove godine Novu dočekati Anto Đapić? Jel on mora platiti ulaznicu i meni samo za jednu ili dvije osobe?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lorena24
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2009. 2:19 
Naslov:  Re: Doček Nove godine u Osijeku - 2010. - mjesta i programi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma West zakon, upad 20 kn, jedi koliko mozes, a sva cuga 6 kuna, glazba super, ekipa super .... Bez fensi sranja i preseravanja .... opusteno ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2009. 2:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lorena24 je napisao/la: ›
Ma West zakon, upad 20 kn, jedi koliko mozes, a sva cuga 6 kuna, glazba super, ekipa super .... Bez fensi sranja i preseravanja .... opusteno ....

Nisam imla pojma ništa za West...stvarno upad 20 kn? Jel znaš što ima u ponudi za jesti? I baš Coca-Cola, sokovi i td., sve je 6 kn?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djaner
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2009. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mala obavijest za one koje zanima..za DeMode se pojavilo dvadesetak slobodnih karata..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.12.2009. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ostalo je i za Oxygene još nešto karata.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 13:30 
Naslov:  Re: Doček Nove godine u Osijeku - 2010. - mjesta i programi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

htio bih zahvaliti osoblju sale CLASSIC što nam je na današnji dan, 30. 12., dakle 2 dana prije nove godine otkazalo doček i vratilo već unaprijed uplaćeni iznos, ostavljajući nas u neku ruku na cjedilu... sreća pa još ima mjesta na Copacabani...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 13:40 
Naslov:  Re: Doček Nove godine u Osijeku - 2010. - mjesta i programi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ožiljak je napisao/la (Pogledaj post): › htio bih zahvaliti osoblju sale CLASSIC što nam je na današnji dan, 30. 12., dakle 2 dana prije nove godine otkazalo doček i vratilo već unaprijed uplaćeni iznos, ostavljajući nas u neku ruku na cjedilu... sreća pa još ima mjesta na Copacabani...

ČOOVJEČE!! E to im je stvarno predobra reklama za godine koje slijede...da im više nitko ne uplati za doček! Stvarno, ne mogu vjerovati...2 dana prije oni idu otkazati...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 14:15 
Naslov:  Re: Doček Nove godine u Osijeku - 2010. - mjesta i programi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još kao vrhunac bezobrazluka, lik nam ponudi 20% popusta na doček koji će oni organizirati iduće godine... kao zapisati će on nas... rek'o aha... Rolling Eyes
na kraju smo našli doček na copacabani, kao što sam gore napisao, ne vidim nigdje oglase, pa eto tko ne zna, doček je 270 kn uz švedski stol, neograničena pića osim žeste, koja se plaća posebno, svira navodno orion band... ne znam koliko još ima karata, ali mislim da nije nešto puno ostalo, 10 - tak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ožiljak je napisao/la: ›
još kao vrhunac bezobrazluka, lik nam ponudi 20% popusta na doček koji će oni organizirati iduće godine... kao zapisati će on nas... rek'o aha... Rolling Eyes

Da, sigurno će im ljudi koje su prosto rečeno s*ebali, ponovo doći, pa da i sljedeće godine otkažu možda čak dan prije Nove godine...
Ali što si sve ljudi dopuštaju, otkazati u zadnji tren, i onda još bezobrazno ponuditi 20% popusta...kako samo imaju obraza..? Ovo što su napravili, trebali bi sljedeće dati besple, jer ići tako zeznuti ljude...nečuveno!

Zamisli da nisu ni javili, a vi došli pred salu, a sala zaključana...kontam da ne bi beš to napravili, ali ovo je stvarno jako bezobrazno i neodgovorno, pogotovo što to nije doček za 100tinjak kuna, već 3put više...ali neka im bude...sami su sebi napravili lošu reklamu...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.01.2010. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako..ječer sam zadnji puta proveo novu godinu u Osijeku, kojeg najviše volim.na cijelome svijetu...
Bio sam u Slaviji... došao sam u 22h i bilo je masa ljudi pred ulazom..u jebenu slaviju sam ušao u 23.05... nakon 1h i 5 min na kiši... redari(muški su bili ok) ono.standardna procedura..ona ženska je ne znam...ne znam gdje su nju našli...curama zabijala ruku u torbice i pretraživala..alo..to policija ne smije... al ok..najmanji problem... U šatoru( jer mi se nije dalo gurat u samu Slaviju) su trebali puštat tamburaše i kao domaće hitove.... od tamburaša 3 pjesme... puštali su thompsona..tu seljačinu, matu bulića...ok ajd halid je ok, ne slušam..al nije seljačina... i onda par cajki( 99% su cajke..ne slušam pa nagađam).... to je domaće? bilo je puno previše ljudi itd. Ukratko..teško sranje... ja tim kretenima dam 180kn i onda na kiši čekam 1h jer oni imaju 4 redara?? alo!! Tamburaški hitovi?? puste škorinu pjesmu uz tuc tuc tuc tuc... to je ritam?? naravno..plesali su samo dobrano prebijeni, jer nitko normalan to ne može ''probavit''.. švedski stol??? tu nemam komentara... ja mislim da bi psi lutalice dva puta promislili i odvagali... jedino je onaj vatrogasac to jeo:-D btw. kja je njegova funkcija bila? on jede, a 20m dalje kreteni bacaju petarde... cuga... ništa posebno... al ok..kolko sam vidio..jer se nisam raznio... generalno: definitivno najlošija nova na kojoj sam ikada bio... bijeli svijete...vidimo se za 365 dana

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2010. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio u excaliburu, bilo sasvim dobro. do 12 puštali mtv glazbu, od 12 domaći rock i disko zajebancija. nije bila gužva, rekao bi da je bilo taman ljudi, klopa neznam kakva je bila jer me nikad ne zanima na tim novim godinama (nabubam se kod kuće sarme i prasetine Smile), cuge nije nestalo bar dok smo mi bili. sve u svemu vrlo pristojno

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2010. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
ovako..ječer sam zadnji puta proveo novu godinu u Osijeku, kojeg najviše volim.na cijelome svijetu...
Bio sam u Slaviji... došao sam u 22h i bilo je masa ljudi pred ulazom..u jebenu slaviju sam ušao u 23.05... nakon 1h i 5 min na kiši... redari(muški su bili ok) ono.standardna procedura..ona ženska je ne znam...ne znam gdje su nju našli...curama zabijala ruku u torbice i pretraživala..alo..to policija ne smije... al ok..najmanji problem... U šatoru( jer mi se nije dalo gurat u samu Slaviju) su trebali puštat tamburaše i kao domaće hitove.... od tamburaša 3 pjesme... puštali su thompsona..tu seljačinu, matu bulića...ok ajd halid je ok, ne slušam..al nije seljačina... i onda par cajki( 99% su cajke..ne slušam pa nagađam).... to je domaće? bilo je puno previše ljudi itd. Ukratko..teško sranje... ja tim kretenima dam 180kn i onda na kiši čekam 1h jer oni imaju 4 redara?? alo!! Tamburaški hitovi?? puste škorinu pjesmu uz tuc tuc tuc tuc... to je ritam?? naravno..plesali su samo dobrano prebijeni, jer nitko normalan to ne može ''probavit''.. švedski stol??? tu nemam komentara... ja mislim da bi psi lutalice dva puta promislili i odvagali... jedino je onaj vatrogasac to jeo:-D btw. kja je njegova funkcija bila? on jede, a 20m dalje kreteni bacaju petarde... cuga... ništa posebno... al ok..kolko sam vidio..jer se nisam raznio... generalno: definitivno najlošija nova na kojoj sam ikada bio... bijeli svijete...vidimo se za 365 dana


zato su privatni doceci najbolji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.01.2010. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bila s dečkom i njegovim bratom u Bastionu. Odlučili u zadnji tren gdje ćemo i na moje veeliko iznenađenje bio je jedan dio odvojen od cajki (hvala Bogu!!), u kojem je DJ puštao club, house, strano i domaće...ma preluuudo bilo!!! Wink

Pošto je upad bio 30 kn, mislila sam da će biti puuno ljudi, ali bilo je baš onako fino mjesta, a tko bi rekao...

A da sam otišla negdje i platila puuno više, ne bi mi se isplatilo. Zašto? Cijelo vrijeme sam plesala i pijuckala Red Bull-votku i za tih 4 sata koliko smo bili tamo, popila sam samo dvije, a hrana mi uopće nije bila potrebna.

Tko bi još uz ono silno skakanje, plesanje mogao jesti...bilo bi mi muka. osijek031.com smile Tako da sam se ugodno iznenadila i preeedobro zabavila na dočeku! I onda kao šećer na kraju...prefini Jozin hambić, tako da je večer stvarno bila po mome ukusu i bilo mi je predobro!! Wink I atmosfera, a i društvo koje je jako bitan faktor za odličnu zabavu! Ne bi to bilo ni približno tako da nije bilo moga dragog tamo. Smile

I kad sam oko 23h prolazila kraj Oxygene-a izgledalo je kao da je zaključan, a oko 4h je 100% bio zaključan. Jel se i tamo doček otkazao ili?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.01.2010. 1:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bila s dečkom i njegovim bratom u Bastionu. Odlučili u zadnji tren gdje ćemo i na moje veeliko iznenađenje bio je jedan dio odvojen od cajki (hvala Bogu!!), u kojem je DJ puštao club, house, strano i domaće...ma preluuudo bilo!!! Wink



I kad sam oko 23h prolazila kraj Oxygene-a izgledalo je kao da je zaključan, a oko 4h je 100% bio zaključan. Jel se i tamo doček otkazao ili?


nije bio otkazan, ulazilo se sa stražnje strane, o2 ima 2 ulaza. Smile karte su rasprodane bile. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2010. 2:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
nije bio otkazan, ulazilo se sa stražnje strane, o2 ima 2 ulaza. Smile karte su rasprodane bile. Smile

Znam, već mi je to Malisha u drugoj temi napisao. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: