Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki studenti - što je sa vama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
svinjor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2009. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

punk urac je napisao/la (Pogledaj post): › zašto bi novac iz proračuna išao na vječne studente koji 10 godina studiraju ? a na filozofskom ih ima ko korova i oni su ti koji su najglasniji

Oni koji studiraju 10 godina moraju plaćati produženje studiranja,tj pravo polaganja ispita,a nemaju nikakva prava osim navedenih.
Trkeljaš gluposti i nemaš pojma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2009. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svinjor je napisao/la: ›
punk urac je napisao/la (Pogledaj post): › zašto bi novac iz proračuna išao na vječne studente koji 10 godina studiraju ? a na filozofskom ih ima ko korova i oni su ti koji su najglasniji

Oni koji studiraju 10 godina moraju plaćati produženje studiranja,tj pravo polaganja ispita,a nemaju nikakva prava osim navedenih.
Trkeljaš gluposti i nemaš pojma.


Da, ali traži se besplatno školovanje za SVE! Pa i za one koji vječno studiraju.

Ne znam u čemu je uopće problem. Na mom faksu je i prije bolonje bilo normalno da ne plaćaš studij ako održavaš neki prosjek, koji nije bio nešto strašno visok. Ako si možeš priuštiti da džabalebariš, samo izvoli.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2009. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti koliko vidim nisi ni pročitao moj post.bitno da komentiraš. al ajd Very Happy
rekoh samo da su oni najglasniji i to je sve

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.11.2009. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

štaš prosvjedovat...šuti i trpi...pognutu glavu sablja ne sječe...ja sam platio studij jer sam u srednjoj bio glup, pa sam mislio "aj da završim više ovu srednju,uz minimalni rad...pa da se zaposlim više"...pa se zaposlio...pa shvatiš da je bolje učit...da sam bio pametniji i samo malo više učio u srednjoj sad ne bi ošle pare na faks...al jbg...ko mi kriv...iz grešaka se uči...sad probat ulovit prosjek pa iduću godinu platit manje ili ništa...tako to ide...
i šta da idem na prosvjede zato što nisam učio u srednjoj? Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2009. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

punk urac je napisao/la: ›
zašto bi novac iz proračuna išao na vječne studente koji 10 godina studiraju ? a na filozofskom ih ima ko korova i oni su ti koji su najglasniji

Pravo je pitanje kako ti studenti uspjevaju 10 godina studirati?
Skolovanje MORA biti besplatno i to je poanta cijele price...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2009. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da
20 godina besplatnog školovanja
jeaaaaaaa
treba uvesti određeni prosjek, dakle 2,5 i više kao osnova za bespla školovanje i da se redovno daju godine i možda da 1-2 možeš ponavljati i amen
a ne 30 godina dobiti bespla
ima studenata koji muku muče s nekim pojedinim predmetima, a više je onih koji knjige ne vide mjesecima

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2009. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djeco prihvatite se knjige, ne kenjajte okolo Very Happy

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
svinjor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2009. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › ma da
20 godina besplatnog školovanja
jeaaaaaaa
treba uvesti određeni prosjek, dakle 2,5 i više kao osnova za bespla školovanje i da se redovno daju godine i možda da 1-2 možeš ponavljati i amen
a ne 30 godina dobiti bespla
ima studenata koji muku muče s nekim pojedinim predmetima, a više je onih koji knjige ne vide mjesecima

A ti živiš sa njima ili šta, pa možeš iznositi takve tvrdnje. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2009. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › djeco prihvatite se knjige, ne kenjajte okolo Very Happy

evo sam da si prerežem žnjuru za a de es el

svinjor@ pa eto upoznata sam s nekim činjeničnim stanjima

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.11.2009. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakvih 2,5??? 3,5 za besplatno školovanje

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2009. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
nije debilna bolonja već oni koji ju ne-provode

Hear, hear!

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2009. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni nije pitanje besplatnog skolovanja,nego knjiga,prijevoza i npr mjesta u domovima,skolovanje ne bi trebalo bit u potpunosti besplatno,ali bi bar knjige mogle,prijevoz onima koji dolaze van osijeka,a nemaju stan tu,jeftiniji,i mozda omogucit jeftiniji studij onima kojima je stvarno tesko skupiti 5.500 kn ili bar dopustiti placanje na rate,to bi bio posao,a ne sada dopustit svima dzabe

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2009. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
punk urac je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam studentica filozofije u Zagrebu, upala sam bez plačanja isključivo zbog svog rada... tako da mislim da su to gluposti, svatko tko uči i radi ne mora plačati fakultet...a tu bunu dižu ljudi koji su brucoši još od '90 na indologiji i nekoj sličnoj kurcologiji..studenti koji studiraju isključivo zbog hrane u menzi


glas razuma Smile


ajde, prestanite srati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2009. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle, studenti koji su mogu priustiti studiranje nemaju nista protiv placanja. Hajde, super.

Volio bih od takvih cuti razmisljaju li o tome da postoje oni koji se ne mogu priustiti studiranje, da ce sutra studiranje njihovoj djeci kostati toliko da im to nece moci omoguciti.

Mozda razmisljaju. Mozda.

ovo je glas razuma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.11.2009. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne znma koji je s njima al vidim da su u težem kurcu. nebitno sad za plaćanje/neplaćanje studija ja svaki dan naletim na dvoznamenkasti broj ljudi koji po gradu serendaju o sipitima profesorima i faxu... ugl. neamu apsolutno nikakvog duha i kreativnosti, kamoli hobija... današnji obrazovni sistem je idealan jer pruža upravo ono što i treba pružati-totalnu kontrolu masa i postupnu zombifikaciju kroz obrazovanje, medije i odgoj! da je barem jednom od tih studenata lupit šamar da se osvjeste i skuže da život traje 50-ak godina siguran sam da bi drugačije gledali na njega i duboko u sebi bili sretnija stvorenja... ovako ovo što gledam po tramvajima, babce koji se od 70ih vucaraju po bolnicama i život im se svodi na natjecanje u tome ko će biti bliži smrti a da ostane živ ona ili ančica tomina preko u čibićancima i studentice iz nekih selendri koje dođu tu na roditeljski trošak i bleje u knjige istovremeno si ubijajući moždane stanice i polako napreduju ultimativnom cilju kapitalizma i demoKRATIJE=totalnoj zombifikaciji i stvaranju povampirenih stvorenja koji proizvode i troše, proizovde i troše i onda umru... prije toga ih neki seljo s 3 zuba napumpa pa onda šire zarazu na svojih 3 bastarda...
studentice, gurnite si ruku u gaće i dražite klitić, uzmite jebenu gitaru u ruke i odite si same krojit odjeću. nađite nešto u životu što vam izmamljuje iskreni osmjeh na licu i na taj način potrošite tih par godinica koje vam je ostalo na ljepši način... ljudi nemojte bit debili bez muda pa ić linijom manjeg otpora (fax/poso/familija), na kraju krajeva sve će nas jesti isti crvi do kraja ovog stoljeća, a siguran sam da imate pametnijeg posla za raditi od buljenja u ustavno pravo i članak 13. zakona o ispiranju mozgova u svrhu totalne kontrole
over and out.

timmmeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: