Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GV: Umirovljenicima božićnica, ZOO Hotel na prodaju, Šnajder intendant HNK

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2009. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: › Ingo prvo, za te sumnje nisam čuo (za nagradnu igru) ako imaš bilo kakve dokaze ili barem o kome se radi, jer ja ne znam napiši mi na private pa ti mogu provjeriti o čem se radi.
Ne znam ja o tome nista. Netko je na forumu spomenuo da je nagradu osvojila tada zaracnica/cura jednog osjeckog (tada) prvotimca. Mozda je taj netko lagao, nemam pojma. Slobodno napisi ime osobe koja je osvojila put u NewYork [jel' to bila prva nagrada]?

Nije da se sada durim sto ja nisam osvojio - nisam ni igrao, ali obicaj je iz nagradnih igara iskljucivati zaposlene i clanove obitelji zaposlenih pri organizatoru.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rose
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Ingo prvo, za te sumnje nisam čuo (za nagradnu igru) ako imaš bilo kakve dokaze ili barem o kome se radi, jer ja ne znam napiši mi na private pa ti mogu provjeriti o čem se radi. ALi sumnjam, znam da je Matković dobio jednu od nagradu u tom izvlačenju i vratio je, osim njega ne znam ni da je jedan jedini naš član dobio nagradu. Možda je, kažem ja ne znam.

Istina je da je bilo idiota koji su unajmljjivali sprske kuće za snimanje spotova HSP-a. O tome se već dosta i pisalo. No mi smo se takvih rješili, pa si nekako mislim da mogu drugima postaviti to pitanje jer, kao što rekoh, kod nas ih više nema. DA li je HDSSB odrekao se svog vizionara? Nije! DA li se HDSSB odrekao onih koji su prjetili ljudima smrću u sred bijelog dana? Nije!... O čemu da dalje pričamo?


Angelium, radi se o Kristini Smoje ex Kolak, dobila je put u New York preko HSP-ove nagradne igre "bi ne bi". Mlada gospođa je snaha Mirjane Smoje, istaknute HSP-ovke, koja je u to vrijeme obnašala funkciju člana Poglavarstva zaduženog za kulturu. Inače, taj put je bio vjenčani dar za mladi bračni par Smoje.

Ukratko, lupetaš gluposti, nemaš pojma o ćemu pričaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2009. 13:01 
Naslov:  Re: GV: Umirovljenicima božićnica, ZOO Hotel na prodaju, Šnajder intendant HNK
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za Angeliuma i sve HSP-ovce

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.11.2009. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ pernabukano - to volim, kada vas ostavit bez argumenata Very Happy samo tako nastavite Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2009. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › @ pernabukano - to volim, kada vas ostavit bez argumenata Very Happy samo tako nastavite Very Happy
ja volim kada vas biraci(po vasem debili) ostave bez glasova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2009. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › @ pernabukano - to volim, kada vas ostavit bez argumenata Very Happy samo tako nastavite Very Happy
ja volim kada vas biraci(po vasem debili) ostave bez glasova.


Branimire, jes' to ti? Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.11.2009. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ma ne pernabukano nešto si krivo shvatio - Mi ne mislimo da su građani debili, mi mislimo da su ovi građani previše napačeni i opljačkani od strane jednog čovjeka pa im pokušavamo pomoći besplatnim prijevozom, ako ga već i plačaju onda da to plačanje bude i pošteno a ne kao vi sada. Mi mislimo da građani Grada Osijeka zaslužuju da kad već nemaju novaca da im se pa makar i na mjesec dva smanje komunalije, mi smatramo da građani Osijeka zaslužuju lijep grad koji će se kontinuirano razvijati. Vi ste ti koji misle da su debili koji su vam dali glas pa im sada možete ukinuti sve što su dobro dobili od bivše uprave. I to vam ide jaaaaaako dobro. A što se tiče glasova, ajmo to ovako probati prezentirati . Hrvatska repka ne ide na ovo SP. To znači da su trenutačno podbacili ali su prije pokazali da su dobri i da će sljedeći puta biti bolje. Isto ti je i s nama. U svim prijevremenim izborima za Grad smo Vas potukli unatoč vašim pokušajima da se dokopate vlasti i ilegalno (sjetimo se samo 11 dana vlasti Benašića potpomognutim Jna oficirima), tako da mene ni najmanje ne brinu građani. Što su izabrali to su dobili, ali već je i vama jasno da vam je ovo prva i zadnja pobjeda u Osijeku. Ne kažem da ćemo mi dobiti sljedeću, nego kažem da je vama zadnja... A onda opet kada se sjetimo da vam je osnivač i vrhovni ljudi otvoreno priznali da su već namještali izbore, i kada se sjetimo 11 dana ilegalne vladavine, čovjek ne može a da se ne zapita da li je moguće da se čak i to dogodilo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2009. 8:25 
Naslov:  Re: GV: Umirovljenicima božićnica, ZOO Hotel na prodaju, Šnajder intendant HNK
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Matere mi, ovaj pernabukano je Branimir. Otjerali ga sa večernjakova foruma pa vamo došao. Uveli mu dsl u drinovce pa ne mora s modemom više štekat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2009. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e hvala sto ste me pogurali za 3 kn za vodu sto sam jeftinije dobio Wink i 4 kn za smece..sad zbog toga vodovod i unikom imaju par milijona kn duga i neki radnici moraju dobit otkaz ali ja sam ustedio 20ak kn u ta 2 mjeseca.
Sta ti ocekujes da ovi uvedu stedne mjere u zadnjoj godini mandata pred izbore ili sada? Budimo relani Smile
De daj onaj link o EPSO-u sto si obecao u nekom drugom topicu Wink

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2009. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko ne osvaja vlast s ciljem da je se odrekne. Vlast nije sredstvo nego cilj. Svrha vlasti je vlast.
George Orwel: 1984.


Exclamation prilog svim konstruktivnim i visokoumnim prepucavanjima stranačkih agitatora na portalu, kao podsjetnik običnim čitateljima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.11.2009. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Centurione ni tebi ni meni tih 20 kuna ne znači aposlutno ništa. Vjerojatno je samo cijena interneta koju plačamo da bi mogli visiti ovdje veća od nekih režija koje plaćamo. Ali...

To što nama tih 20 kuna ne znači ništa, znači onim našim sugrađanima koje možeš svakodnevno vidjeti kako kopaju po kontejnerima za smeće tražeći plastične boce. Ili još gore - tražeći hranu. E njima i da je jedna jedina kuna manje, njima je itekako važno. Treba imati malo suosjećanja, vidim da je Vama to problem, pa slobodno dođite na obuku kod nas u HSP.

P.S. - sa zakašnjenjem svim ženama sretan međunarodni dan uklanjanja nasijla nad ženama koji se obilježio jučer!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2009. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › I debili će opet glasati za njih.

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › A ma ne pernabukano nešto si krivo shvatio - Mi ne mislimo da su građani debili,

Ajde sad otiđi pred ogledalo i probajte se ti(I.P.) i Angelium dogovoriti što mislite.
Jesu građani debili ili nisu!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.11.2009. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa što ti tu sada točno nije jasno? Very Happy Ja shvaćam što sam htio tom rećenicom reći Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2009. 7:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Pa što ti tu sada točno nije jasno? Very Happy Ja shvaćam što sam htio tom rećenicom reći Very Happy

Ja i dalje ne razumijem.
Hipoteza A Građani glasaju na izborima
Hipoteza B Debili će glasati na izborima
Konkluzija Građani su debili

S takvim stavom nije ni čudno što se ispušili na izborima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2009. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispravite me ako se varam ali ja sam to shvati nekako ovako. Svatko tko nakon ove 4 godine bude glasao za HDSSB, nakon što su nam ukinuli sve povlastice, nakon što su nam digli cijene SVIH komunalija pa i šire, nakon što je Bubalo LAGAO u predizbornoj kampanji, nakon što nam je gradska uprava najavila da nema barem dvije godine nikakvih kapitalnih projekata, nakon što i dalje plaćamo OPG koji ništa ne radi, nakon svega toga ako opet netko bude glasao za HDSSB e taj je ništa drugo nego debil...
E sad možda sam ja krivo shvatio Very Happy
P.S. pernabukano, jesi li dobio moju poruku? Što kažeš na nju? I što ju je objaviš ovdje javno ako misliš da to nije isitina ili misliš da to ne pokazuje pravu sliku HDSSB-a? Ako treba mogu ti ja još toga napisati. Recimo kako su na tisuće pozivnica za osnivačke Skupštine podružnica HDSSB-a plaćene novcem poreznih obveznika a ne novcem stranke...

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: