Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nekad su jurili po BMW, sad nemaju za telefon

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.11.2009. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Zene moje...ostavite se vi nogometa Wink


glup malo ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2009. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne kuzim vas sto tolko truda svaki put ulazete da o nogometasima pricate ko o najvecim debilima
nisu oni krivi sto je nogomet najpopulariniji sport i sto se od njega dobro zivi,nisu oni krivi za mozda vase niske place i moguce losa radna mjesta,a npr zavrsili ste fakultet(da ne bi bilo zabune,ja ne mislim da je to u redu),ali stvarno nekad s tim svojim kvazi inetelektualnim stavom pretjerujete
ja im zelim sto prije da dobiju place i da nastave ovako

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2009. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam šta ste se svi okomili na nogometaše... ne kažem da su ni sjajni i bajni i da se ne kurče, ali to je njihov posao... isto ko što je nekom posao dijelit letke za kaufland il šta ja znam, tako je i njima posao ići na treninge i tekme... znači, on je nogometaš i ko ga jebe, on smrdi i baš mi je drago što nema para... pa dajte ljudi, pročitajte malo šta pišete... po čemu je sada nogometaš drugačiji od nekg ko radi u pevecu... jbg, dobije se para ( ovo govorim kako bi trebalo biti ), kurči s, jbg, to je takav život... mislite da se onaj iz peveca ne bi kučio ko nogometaši da ima plaću 15 000 - 20 000 plaću.... bio bi isti kao i nogometaši... kada ste tako pametni i mislite da je to neki lagani život i uživanje u parama, šta onda niste svi lijepo otišli trenirati i pičiti nogoš, neg sada sjedite pred kompovima i pljujete po nekome ko pošten zaradi svoj novac... prvo razmislite malo onda serite po drugima... btw, da ne bi bil oda sam ja sad neki nogometaš, lovator ili šta ja znam... ja sam ist samo jedan običan čovjek sa završenim zanatom i godinu dana sam bez posla... ali ipak ne serem po drugima zbog njihovog uspjeha... osim političarima koji su se samo pošten nakrali, a ne zaradili, al ito je već druga tema... Wink

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2009. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što je najgore ne zarađuju oni ni 15 - 20 milja već 10 - 15 milja BRUTO.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2009. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... mene ovdje ne smeta činjenica što nogometaši zarađuju tolike iznose (uredu je kad se sagleda koliko pravi nogometaš mora trenirati, čega se odriče i same činjenice da je nogomet popularan, a ne npr. atletika) već to što su ovdje prikazani kao najveći patnici jer sad nemaju za BMW ??? wtf jel' to bmw ide po defaultu ???
mene više zabrinjavaju radnici peveca koji ne dobivaju plaću ili npr. seljaci koji su ostali bez poticaja

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.11.2009. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh, da su učili, sada bi možda bili specijalisti za kardiovaskularne bolesti ili asistenti na biologiji, a oni su uzeli balun pod noge... KO IH JEBE

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2009. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Plaće i vrijednost nogometaša (uglavnom) određuje tržište. Kao što tržište radne snage određuje i plaće radnika (bar je tako u normalnim zemljama). Slažem se da su neki nogometaši preplaćeni u odnosu na ono što prezentiraju na terenu. No bez obzira na sve, ja cijenim jednog Modrića, Eduarda, Pranjića i ostale jer su svoju lovu zaradili pošteno, svojim trudom i talentom. Za razliku od raznoraznih Todorića, Gucića, Kutli, Rajića, Keruma, Vidoševića...(mogao bih pisati do ujutro)

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2009. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › ... mene ovdje ne smeta činjenica što nogometaši zarađuju tolike iznose (uredu je kad se sagleda koliko pravi nogometaš mora trenirati, čega se odriče i same činjenice da je nogomet popularan, a ne npr. atletika) već to što su ovdje prikazani kao najveći patnici jer sad nemaju za BMW ??? wtf jel' to bmw ide po defaultu ???
mene više zabrinjavaju radnici peveca koji ne dobivaju plaću ili npr. seljaci koji su ostali bez poticaja

Upravo to je suština onog što i meni smeta i zbog čega sam se javio na ovu temu.
Pratim nogomet otkad znam za sebe i jako dobro znam kakvo je stanje na tržištu, koliko nogometaši treniraju, čega se sve odriču radi karijere itd. itd.
Ali, jednostavno mi ne možeš plasirati članak koji otprilike kaže "Jadni nogometaši, sad više nemaju ni za BMW"! To je van svake pameti.

@Preacher
I meni raznorazni tajkuni idu na jetra, ali ne možeš ni njima oduzeti da su u danin trenucima imali i talenta i truda da isplivaju daleko iznad prosjeka i budu to što jesu. Da je lako biti milijunaš, svi bi to bili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2009. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I meni raznorazni tajkuni idu na jetra, ali ne možeš ni njima oduzeti da su u danin trenucima imali i talenta i truda da isplivaju daleko iznad prosjeka i budu to što jesu. Da je lako biti milijunaš, svi bi to bili.
[/quote]
Da, imali su talenta, ali za lopovluk! (bar ovi koje sam nabrojao)

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2009. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › ... mene ovdje ne smeta činjenica što nogometaši zarađuju tolike iznose (uredu je kad se sagleda koliko pravi nogometaš mora trenirati, čega se odriče i same činjenice da je nogomet popularan, a ne npr. atletika) već to što su ovdje prikazani kao najveći patnici jer sad nemaju za BMW ??? wtf jel' to bmw ide po defaultu ???
mene više zabrinjavaju radnici peveca koji ne dobivaju plaću ili npr. seljaci koji su ostali bez poticaja


Totalno ste promašili poantu ovog teksta! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2009. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MegaSmrT je napisao/la: ›
eh, da su učili, sada bi možda bili specijalisti za kardiovaskularne bolesti ili asistenti na biologiji, a oni su uzeli balun pod noge... KO IH JEBE


BRAVO!!!!

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2009. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eno koliko vidim, Vida za kojih mjesec dana prelazi u Dinamo za milijun ojra.
Za njim će otići još par njih i onda opet sve iz početka, tj. nigdje ništ narednih 5-6 godina... pa ti onda budi lud i navijaj za Osijek...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2009. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Eno koliko vidim, Vida za kojih mjesec dana prelazi u Dinamo za milijun ojra.
Za njim će otići još par njih i onda opet sve iz početka, tj. nigdje ništ narednih 5-6 godina... pa ti onda budi lud i navijaj za Osijek...


to ti je sudbina malih sredina u (gotovo) svim sportovima - i ne samo sportovima (kazalište npr.). Ljudi idu za vecim izazovima i vecom lovom. Nije za zamjeriti! A na nama je da stvorimo uspjesnu i stimulativnu sredinu bar za nesto... pa da onda ljudi u Osijek dolaze....ah, bojim se da su to samo pusti snovi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2009. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Eno koliko vidim, Vida za kojih mjesec dana prelazi u Dinamo za milijun ojra.
Za njim će otići još par njih i onda opet sve iz početka, tj. nigdje ništ narednih 5-6 godina... pa ti onda budi lud i navijaj za Osijek...

24sata. Pa tko njima vjeruje!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.11.2009. 9:11 
Naslov:  Re: Nekad su jurili po BMW, sad nemaju za telefon
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Zene moje...ostavite se vi nogometa Wink


i prihvatite se kuhace i pregace Smile jel tako ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: