Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Darda: Vodka-Energis Party @ Caffe Svik90

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
plur_ex
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2009. 9:35 
Naslov:  Darda: Vodka-Energis Party @ Caffe Svik90
21.11.2009. 22:11
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eksplozija odličnog provoda koja će vas sve zapaliti i natjerati da plešete i ludujete dok vas noge ne zabole doživljava se jedino s nama. Da bi se u to uvjerili dođite u subotu 21. studenoga 2009. u Caffe Bar Svik90, u Dardi, jer vas očekuje Energis-Vodka-Party + atraktivne hostese + nagrade... Obećavamo dobru ziku i nabrijanu atmosferu za koju će se pobrinuti naša dva Dj-a - Microseven i Urban Disidents... Vidimo se!

Vodka-Energis po cijeni od 8 kn.




n1011597322_9272.jpg
 Opis:
 Veličina:  19.9 KB
 Pogledano:  27 put(a)

n1011597322_9272.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
starfucker085
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2009. 3:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plur_ex je napisao/la: ›
Eksplozija odličnog provoda koja će vas sve zapaliti i natjerati da plešete i ludujete dok vas noge ne zabole doživljava se jedino s nama. Da bi se u to uvjerili dođite u subotu 21. studenoga 2009. u Caffe Bar Svik90, u Dardi, jer vas očekuje Energis-Vodka-Party + atraktivne hostese + nagrade... Obećavamo dobru ziku i nabrijanu atmosferu za koju će se pobrinuti naša dva Dj-a - Microseven i Urban Disidents... Vidimo se!

Vodka-Energis po cijeni od 8 kn.



Super najava, jedino mi nije jasno zasto nije objavljena s moje strane a prekljuce sam ju postao jos...mora da su webmasteri imali pune ruke posla....Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: