Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Fantom na biciklu opet napao!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.11.2009. 13:08 
Naslov:  Fantom na biciklu opet napao!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fantom na biciklu napao je još dva puta! I opet su žrtve bile ženske osobe koje su ostale bez novčanika i torbe. Posljednji napad razbojnika na biciklu zbio se jučer oko 16 sati u Svačićevoj ulici u Osijeku. Žena s djetetom kretala se pješačkom stazom uz zid tvornice OLT prema raskrižju Svačiće s Vukovarskom ulicom. U ravnini novog studentskog doma, s leđa joj je prišao nepoznati mladić na biciklu i iščupao je torbicu iz ruke. Šokirana žena i dijete počeli su vrištati dok je razbojnik odjurio prema Vukovarskoj ulici.

Vrisak žene čuli su studenti iz doma koji su pohitali na prozore, pa su neki od njih i vidjeli mladića na biciklu kako bježi. Kako doznajemo, žena je vikala da joj se pomogne i da je u torbici bilo oko 1.500 kuna i dokumenti. Napadač je bio odjeven u crne hlače i crnu jaknu, a podrobniji opis žrtva je dala policiji.

Prema opisu, sličan napadač napao je i u subotu u Gundulićevoj ulici u Osijeku. Naime oko 12,50 sati ispred kućnog broja 23, mlađa muškarac na crnom biciklu MTB (mountain bike, nap.a.) istrgnuo je iz ruke 58-godišnjakinje novčanik u kojem se nalazilo 610 kuna i mjesečni pokaz za gradski prijevoz, doznajemo od Ivana Kotrisa, dežurnog iz Operativno-komunikacijskog centra Policijske uprave osječko-baranjske.

Prema opisu koji je Osječanka dala policiji, drski kradljivac je star oko 20 godina, visok je oko 170 centimetara i ima kestenjastu kovrčavu kosu. Bio je , kao i napadač iz Svačićeve ulice, odjeven u tamne hlače i zimsku ski-jaknu bijele boje. Na glavi je imao crnu kapu.

Prvi napad zbio se u četvrtak oko 16,10 sati na raskrižju Srijemske i Mljetske ulice na Jugu II. Napadač na biciklu 69-godišnjoj Osječanki oteo je torbicu u kojoj je bio novčanik s 1.040 kuna. Srećom, ni jedna od žrtava u ovim napadima lopova na biciklima nije ozlijeđena. Iz PU osječko-baranjske poručuju da intenzivno tragaju za napadačem. Ako ga se pronađe, mogao bi “zaraditi” zatvorsku kaznu u trajanju od šest mjeseci do pet godina.

Kao fantom iz “Smogovaca”

Starije generacije otimačine torbica po gradskim ulicama odmah će asocirati na popularnu seriju “Smogovci”. Tada je nogometni virtuoz Pero Vragec na biciklu “operirao” Zagrebom, i za Crnog Džeka, lokalnog sitnog kriminalca, otimao ženama torbice. Na TV ekranima to je izgledalo simpatično, no ako ga policija uhvati, osječkom lopovu u “reali” kazna neće biti nimalo smiješna.

Tekst: Sandra Lacić/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.11.2009. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa sad vi gradite te đavlije biciklisticke staze Sad


Zadnja promjena: Ingo; 17.11.2009. 13:38; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.11.2009. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fantom na biciklu, pa de nemojte me jebat, hahahaha Very Happy

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2009. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A prije cca mjesec dana u onoj seriji na rtl-u kojoj se trenutno ne mogu sjetiti imena "fantom na žutom biciklu" ubijao je policajce Very Happy

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2009. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nešto mi ne štima oko opisa...za razbojnika iz Svačićeve žena je rekla: "....Napadač je bio odjeven u crne hlače i crnu jaknu...", a vrla novinarka malo dalje u tekstu veli: "...Bio je , kao i napadač iz Svačićeve ulice, odjeven u tamne hlače i zimsku ski-jaknu bijele boje."
....malo više obraćanja pažnje na sitne detalje ne bi škodilo, novinarstvo bi trebalo biti ozbiljna profesija....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.11.2009. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@anakonda, pa nije novinar izmisljao pricu pa da je u razmaku od dvije recenice zaboravio sto je napisao... ;-)

Fantom je napao vise puta u vise dana. Valjda se presvukao u medjuvremenu. Nije nemoguce. Onako znojan i smrdljiv od bijega... petica iz higijene!

Citati s razumijevanjem... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boris_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"star oko 20 godina, visok je oko 170 centimetara i ima kestenjastu kovrčavu kosu. Bio je , kao i napadač iz Svačićeve ulice, odjeven u tamne hlače i zimsku ski-jaknu bijele boje. Na glavi je imao crnu kapu. "

..kak znaš da ima kestenjastu kovrčavu kosu kad je na glavi imao crnu kapu ahahahahahaha.. jojjojjoj..
al fantom na biciklu ahahahahahahahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2009. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @anakonda, pa nije novinar izmisljao pricu pa da je u razmaku od dvije recenice zaboravio sto je napisao... ;-)

Fantom je napao vise puta u vise dana. Valjda se presvukao u medjuvremenu. Nije nemoguce. Onako znojan i smrdljiv od bijega... petica iz higijene!

Citati s razumijevanjem... ;-)


...@mungoše, znam da novinar nije izmišljao priču, ali on je tu da uobliči istu....triput sam pročitala cijeli tekst baš iz razloga što sam mislila da imam problem s razumijevanjem, ali ne....
...mislim da dio rečenice "...kao i...." nema previše smisla, obzirom da se radi o dva različita opisa....no, nema veze, izgleda da obraćam previše pažnje na detalje...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2009. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je fantom Pero Vragec!!

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KohortaV.N.O
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2009. 14:20 
Naslov: Oooh ! Re: Fantom na biciklu opet napao!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koji lik!!
Boli njega uvo!!Nitko ne zna tko je i on zarađuje!!
hehhe! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.11.2009. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a najveca fora je kako pronalazi zenice sa brdom para. u recesiji ni jedna nije bila bez love Smile Smile Smile Smile ono...de gle malo te iznose Smile Smile Smile

ja bi mu dala savijet ak je malac na forumu i ak me vidi, da glumi robin huda, i ubaci mi koju kunu hahahaahaha.......

nemos vjerovati sta se kod nas sve nece dogoditi. nakon toga sto su popu popalili kaleze, sada i ovaj motorizirani klinac.

viva predizborna ludnica Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.11.2009. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a di su sad policajci na bičikletama?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2009. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): › a di su sad policajci na bičikletama?


Oduzimaju vozačke pijanim vozačima bicikala Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nonblank
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2009. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bitno da svi imaju milju kuna u novčaniku, jebate!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2009. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da je to Anonymous

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: