Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Darda: Mc Coco Afrika feat. DJ Dee Dee & Heineken Party @ Caffe Svik90

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
starfucker085
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 21:59 
Naslov:  Darda: Mc Coco Afrika feat. DJ Dee Dee & Heineken Party @ Caffe Svik90
14.11.2009. 21:10
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Caffe Bar "Sivk90" u subotu 14. studenoga 2009. organizira Heineken party, pored promotivne cijene Heineken piva tu je i mnogo vise razloga da dodjete. Smile Prelijepe hostese, prelijepe nagrade, prelijepa atmosfera uz odličnu mjuzu koju ce za vas pustati Dj Dee Dee uz, naravno, nasu gošću večeri predivan house vocal, mladu Coco Africu koja će na eventu odraditi posao MC-ja... Vidimo se!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.11.2009. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je neka romkinja ili--

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.11.2009. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stoko, vidiš da piše koko AFRIKA osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2009. 23:29 
Naslov:  Re: Darda: Mc Coco Afrika feat. DJ Dee Dee & Heineken Party @ Caffe Svik90
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha znam da mi od nekud poznata faca,vidjo sam ju na hvaru ove godine.

jako dobar MC-ing osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.11.2009. 8:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da i koja je funkcije coco cure nista ne kuzim da me netko malo prosvijetli a gdje joj je stanga i kune i evrici u grudnjaku i gacicama.
Stvarno ne kuzim sto po diskacima organiziraju striptizete

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
starfucker085
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2009. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj ti vesnice nazad u q club, tamo ti ne treba mozak...
znaci ako je cura u clubu i ima neku točku mora biti striptizeta ili prostitutka???
evo ti sad malo svijetla: Pojam ''MC'' znači majstor ceremonije (Master of Ceremony), kada se Hip-Hop počeo razvijati MC je bila osoba koja je za mikrofonom slagala rime i zabavljala ekipu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.11.2009. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la: ›
da i koja je funkcije coco cure nista ne kuzim da me netko malo prosvijetli a gdje joj je stanga i kune i evrici u grudnjaku i gacicama.
Stvarno ne kuzim sto po diskacima organiziraju striptizete

glupa si ko kurac.

evo, riskirat ću drugi žuti karton za ovo.

starfucker085 je napisao/la: ›
Aj ti vesnice nazad u q club, tamo ti ne treba mozak...
znaci ako je cura u clubu i ima neku točku mora biti striptizeta ili prostitutka???
evo ti sad malo svijetla: Pojam ''MC'' znači majstor ceremonije (Master of Ceremony), kada se Hip-Hop počeo razvijati MC je bila osoba koja je za mikrofonom slagala rime i zabavljala ekipu...

ma nema smisla objašnjavat, neki ljudi će zauvijek ostat u balkanskom mentalitetu i moš ga jebat

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.11.2009. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali ova cura nista ne zabavlja samo ispusta neke krike i vrti guzom a mogla je biti i zgodnija i naravno nikakve rime ne izlaze iz njenih usta a na sto se sve novci daju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
starfucker085
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2009. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to Frost:Skontao sam ja to jako dobro...prodao razglas i digao ruke od svega...jedino cu Shocku in memoriam svake godine odraditi as za ostalo me boli k... trudis se, ubijes se i na kraju se poseru po tebi...zalosno al istinito....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.11.2009. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

riba je iz orahovice ili tak tu negdje oko osijeka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2009. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kyx@ludilo brale od partija

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2009. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

starfucker085 je napisao/la (Pogledaj post): › Aj ti vesnice nazad u q club, tamo ti ne treba mozak...
znaci ako je cura u clubu i ima neku točku mora biti striptizeta ili prostitutka???
evo ti sad malo svijetla: Pojam ''MC'' znači majstor ceremonije (Master of Ceremony), kada se Hip-Hop počeo razvijati MC je bila osoba koja je za mikrofonom slagala rime i zabavljala ekipu...



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2009. 18:22 
Naslov:  Re: Darda: Mc Coco Afrika feat. DJ Dee Dee & Heineken Party @ Caffe Svik90
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › About MC Coco Africa
Ne...ne bojte se necu napisat ni da sam talentirana,jedinstvena,neobicna jer to vec svi znaju a ono sto je zapravo vazno nikog ne jebe...:p Rodila sam se prije 19g...zvijela sam 10godina u Njemackoj i odrasla sam u pravom ghettu,nemoram glumiti kao mnogi drugi.Ujutro se spremaju leševi koji su se hladili preko noci. Preko noci se dilalo naveliko i orgijalo a prek dana su majke cuvale djecu od pedofila...sta je mala Coco radila tada? Mala Coco je redovno isla u crkvu gdje su debele crne tete pjevale gospel.Svakog dana je pumpala svoje glasnice znajuci da ce joj to dobro doci.Bila sam jedina svijetlija clanica gospel zbora a nisam se osjecala diskriminirano heheh... Sa 6 godina upisuje glazbenu skolu...jednu pa drugu pa trecu...i sad svira mnogo instrumenata...najdrazi su joj pak Saksofon,Djimbe i Marokosi... Vratila se u Hrvatsku i zavrsava skole i to sve vec kako ide. Sa 13 godina prvi put stoji na pozornici i pjeva Proud Mary...Ljudi su samo zinuli i rekli da je Tina opet mlada...Nakon toga suraduje s mnogim vinkovackim bendovima...Gdje uci o disciplini i dobroj suradnji...Nekom cudnom situaciom otkrilo ju je nekoliko lokalnih dj-eva...Pokušavaju integrirati njen dubok i mocan glas u tad jaku techno i house scenu...sto i uspjeva! Nastala je Mc Coco Africa! Sa vise od 30 nastupa obilazi cijelu istocnu Hrvatsku i suraduje sa svjetski poznatim dj-evima na poznatim partijima i eventima.Nakon partijanja se bude ambicije...snaga...i ogromna zelja za samostalnim umjetnickim postignucem...Krece u lov za dobrim beatovima i dobrim plesacicama koje u kombinaciji s jebenim lyricsima i mocnim glasom daju pravu kombinaciju za slanje poruke svijetu.UZIVAJTE U GLAZBI! Nemojte me pitat ni tko sam,sta sam,odakle sam jer ni sama neznam...zelim samo pjevat i suradjivat s talentiranim ljudima a za ostale stvari...me zivo zaboli...heheheheh peace



http://www.myspace.com/c0coafrica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.11.2009. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme koji valjak pa to je gore nego gotovcevi limunada pa dajte dj stvaite je na tv najbolje kod malnara s sladjom na nocnu moru pa ovo je prestrasno.
Dilanje droge i te stvari pa za napraviti neki filmic ganula me je iz njemacke preselila s takvim talentom u Hrvatsku obecanu zemlju za stvari koja ona radi.
Nema druge nego prijeci u narodnjake ima tu puno prostora prva tamnoputa narodnjacka zvijezda.
Pa gdje je sad gotovac on trazi nove zvijezde ajme pa i taj lik je odvaljen.
Ali zelim sve najbolje COCO da napravi s nasim DJ (ima ih barem u svakoj ulici 10)neku karijeru
Sorry ako je netko uvrijedjen na ovo sto je napisano

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
starfucker085
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2009. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la (Pogledaj post): › ajme koji valjak pa to je gore nego gotovcevi limunada pa dajte dj stvaite je na tv najbolje kod malnara s sladjom na nocnu moru pa ovo je prestrasno.
Dilanje droge i te stvari pa za napraviti neki filmic ganula me je iz njemacke preselila s takvim talentom u Hrvatsku obecanu zemlju za stvari koja ona radi.
Nema druge nego prijeci u narodnjake ima tu puno prostora prva tamnoputa narodnjacka zvijezda.
Pa gdje je sad gotovac on trazi nove zvijezde ajme pa i taj lik je odvaljen.
Ali zelim sve najbolje COCO da napravi s nasim DJ (ima ih barem u svakoj ulici 10)neku karijeru
Sorry ako je netko uvrijedjen na ovo sto je napisano

Mislim da se niko nece uvrijediti na komentare ovako maloumnog i primitivnog oblika života...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: