Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Putnici žele dvije stanice kod Eurodoma

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2009. 7:00 
Naslov:  Putnici žele dvije stanice kod Eurodoma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok većina korisnika GPP-a Osijek jedva čeka da se autobusi ponovno počnu zaustavljati na staroj autobusnoj postaji kod Eurodoma, stanovnici Vijenca Ivana Meštrovića i Sjenjaka strahuju da će im biti ukinuta postaja koja je privremeno napravljena prekoputa naselja. Od vijećnika Gradske četvrti Tvrđa zatražili su da apeliraju na gradsku upravu i GPP da im ostave postaju i nakon što se aktivira stara kod Eurodoma. Vijećnici Tvrđe podržali su tu inicijativu, no iz Grada su uzvratili dopis u kojem pojašnjavaju da je to stajalište privremenog karaktera od kada je počela gradnja Eurodoma. Zahtjev je, stoji u odgovoru Upravnog odjela za komunalno-stambeno gospodarstvo i promet te zaštitu okoliša, koji je potpisao Milan Kamenko, proslijeđen Upravnom odjelu za urbanizam i graditeljstvo jer je taj odjel i izradio zamjensko ugibalište. Trenutno se, pojašnjava Kamenko, prema njihovom zahtjevu izrađuje projektna dokumentacija za rekonstrukciju tog dijela grada, odnosno prometnica, a istovremeno se izrađuje i projektna dokumentacija za uređenje okoliša Eurodoma kojom će se riješiti ostale pješačke površine. Upravni odjel za urbanizam i graditeljstvo vodio je i izgradnju biciklističke staze na tom prostoru i, kako sada izgleda, pješaci nemaju ni pristup do lokacije stare autobusne postaje jer tamo sada prolazi samo biciklistička staza od raskrižja Vukovarske i Trpimirove do Istarske ulice. Kamenko pojašnjava da trenutno nema detaljnija saznanja o planovima kojima gradski urbanisti nastoje naći prometno rješenje tog dijela grada pa im je stoga i proslijedio prijedlog građana kako bi ih ta stručna gradska služba imala u vidu.

Tekst: D.Pejić/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/arhiva 031

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blistav_osmjeh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.11.2009. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kuzim. pa udaljenost sadasnje i bivse stanice je, kolko, 100 metara? svasta..

_________________
osijek031.com smile Wherever you go, no matter what the weather, always bring your own sunshine. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.11.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma brate svaka dva metra stanicu.. i prije je bila tamo pa se niko nije žalio...al to sa biciklističkom mi nije jasno...šta ja kao pješak tam ne smijem ako ne želim da me neko potepe...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.11.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još i s druge strane imaju tramvajsku stanicu....još im treba zračna luka...i onda je to to...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Otofx
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i pristanište za one, one... hoverkrafte s jeguljama.

_________________
http://similarpetshop.blogspot.com
http://twitter.com/IzSesira
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2009. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malecka je napisao/la (Pogledaj post): › ma brate svaka dva metra stanicu.. i prije je bila tamo pa se niko nije žalio...al to sa biciklističkom mi nije jasno...šta ja kao pješak tam ne smijem ako ne želim da me neko potepe...


A eto, vozi se malo biciklom po stazama pa će ti bit jasno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: