Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U tjedan dana 750 građana prijavljeno u osječki HZZ [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2009. 17:08 
Naslov:  U tjedan dana 750 građana prijavljeno u osječki HZZ [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prema procjenama Zavoda za zapošljavanje broj nezaposlenih, do kraja ove godine, povećat će se na čak 32 tisuće. Samo u posljednjih tjedan dana na Zavodu za zapošljavanje prijavljeno je novih 750 građana Osječko-baranjske županije. Naime, takav epilog rezultat je točno četiri parametra – završetak turističke sezone, otvaranje stečaja u belomanastirskoj Škrobari, otkazi u nekoliko manjih privatnih osječkih tvrtki te otpuštanje djelatnika u poduzećima u 100-postotnom ili, pak, većinskom vlasništvu Grada Osijeka.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- održan Open Days 2009.
- do daljnjega zabranjene posjete u KBO
- Dan je grada Belog Manastira
- u HNK-u započinje rad na Gavranovim "Paralelnim svjetovima"
- osječkim projektima nominacije za Nagradu hrvatskog glumišta
- sutra sunčano, ali hladnije, posebice ujutro


Osječka televizija - Vijesti, 11.11.2009.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 1:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a kafići sve puniji, hahaha

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2009. 2:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kad se ljudima više isplati spavati do kojeg doba žele, ustati, raditi što hoće...odmarati...a pritom dobivat pare od Zavoda...a ne ustajat se rano, plaćat mjesečnu kartu, rintat k'o stoka, dopustit šefovima da ti kljukaju po mozgu, gubit živce i još pritom radit za minimalac...to se ne isplati.

Pa svatko bi normalan bio na Zavodu, hehe... osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 2:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ja lijepo radim za njih... čak mi se i porezi dižu da se neradnike može održavati na burzi... ne govorim o jadnim ljudima koji žele raditi, ali im je propala firma i sada imaju nekoliko gladnih usta koja svaki dan pitaju zašto je frižider prazan... takvima svaka čast i neka što prije nađu posao...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2009. 2:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
a ja lijepo radim za njih... čak mi se i porezi dižu da se neradnike može održavati na burzi... ne govorim o jadnim ljudima koji žele raditi, ali im je propala firma i sada imaju nekoliko gladnih usta koja svaki dan pitaju zašto je frižider prazan... takvima svaka čast i neka što prije nađu posao...

Al pogledaj ovako...recimo, da si nezaposlen i da ti se nudi neki šugavi poslić od 2500 kn, a da pritom svaki dan moraš plaćati gorivo ili kupiti mjesečnu, pa onda svaki dan trošiti na hranu...a da još imaš najmanje jedan kredit...i da se za taj posao moraš ubijat, rano ustajat, trpit kojekakve idiote na poslu i sl.

Dal bi radije bio na Zavodu i primao pare, a da ne moraš ni prstom mrdnuti..? Žalosno je i glupo, ali tako je...smijala sam se kad su nam to predavali na faxu, ali kad vidim realnost...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 2:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
123456 je napisao/la: ›
a ja lijepo radim za njih... čak mi se i porezi dižu da se neradnike može održavati na burzi... ne govorim o jadnim ljudima koji žele raditi, ali im je propala firma i sada imaju nekoliko gladnih usta koja svaki dan pitaju zašto je frižider prazan... takvima svaka čast i neka što prije nađu posao...

Al pogledaj ovako...recimo, da si nezaposlen i da ti se nudi neki šugavi poslić od 2500 kn, a da pritom svaki dan moraš plaćati gorivo ili kupiti mjesečnu, pa onda svaki dan trošiti na hranu...a da još imaš najmanje jedan kredit...i da se za taj posao moraš ubijat, rano ustajat, trpit kojekakve idiote na poslu i sl.

Dal bi radije bio na Zavodu i primao pare, a da ne moraš ni prstom mrdnuti..? Žalosno je i glupo, ali tako je...smijala sam se kad su nam to predavali na faxu, ali kad vidim realnost...


zato i živimo u naprednoj i prosperitetnoj državi Hrvatskoj... ali koliko znam (a znam da malo toga znam) ni primanja na birou nisu vječna, nekih pola godine ili koliko?

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2009. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
zato i živimo u naprednoj i prosperitetnoj državi Hrvatskoj... ali koliko znam (a znam da malo toga znam) ni primanja na birou nisu vječna, nekih pola godine ili koliko?

Ne znam koliko se to točno prima, ali znam da je nekoliko mjeseci.

Treba raditi, ali stvarno realno gledajući, u nekim situacijama se i ne isplati... Na kraju čovjek još bude u minusu i s parama i sa živcima...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 2:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Treba raditi


ajde, dobro kažeš Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: