Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bacaju mačke s 11. kata, spaljuju ih i lome im noge

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tibit2009
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.11.2009. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubitelj sam životinja ali u granicama normale.Nevolim pse i ostale beskućne tj bez nadzora lutalice jer su potencijalni prenosnici raznih bolest s smetlišta. Zato ili u azil do udomljavanja ili eutanazija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alnea
Offline
Ukupno postova: 108
Lokacija: susjedstvo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2009. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...naravno da je zalosno vidjet beskucnike, svakim danom ih je sve vise i vise...al to smo i mi krivi, dijelom....jer i kad mozemo pomoci-mi okrecemo glavu. a tko ce zivotinjama pomoc? one si same ne mogu pomoc...
a tu mladez bi strpala na duze vrijeme u neke ustanove, da malo razmisle....(samo nazalost takvima ni to ne pomaze). jednoom montrum, uvijek monstrum...zalosno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bumbix
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MegaSmrT je napisao/la: ›
Osječanka1990 je napisao/la (Pogledaj post): › Pa tu mladež treba zadavit..sve bi ih ubila.Stoke jedne!

kak' životinju možeš staviti ispred čovjeka?!


kako ne bi mogli?? ono što će ti čovjek napravit,životinja nikad neće, samo će ti pokazat zahvalnost,pogledat toplim okicama,pružit bezuvjetnu ljubav. i uvijek ću davat novce za udruge tipa udruga maca i volonterima iz azila,nego nekom što prosi a ako mu ne dam novac opsuje ili ako dam ode na pivo a ne po kruh.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alnea
Offline
Ukupno postova: 108
Lokacija: susjedstvo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2009. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako ne bi mogli?? ono što će ti čovjek napravit,životinja nikad neće, samo će ti pokazat zahvalnost,pogledat toplim okicama,pružit bezuvjetnu ljubav. i uvijek ću davat novce za udruge tipa udruga maca i volonterima iz azila,nego nekom što prosi a ako mu ne dam novac opsuje ili ako dam ode na pivo a ne po kruh.

potpisujem!! slazem se defintivno....

_________________
U mojoj glavi sve izgleda bolje, tamo je sve sto pozelim moje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.11.2009. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pogledajte stručne analize i vidjet ćete da ljudi koji stavljaju životinje ispred čovjeka ne cijene ljudski život i imaju određeni poremećaj, ima to i stručno ime al nisam stručnjak da ga znam Very Happy ... ugl. ljudski život je neprocjenjiv Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alnea
Offline
Ukupno postova: 108
Lokacija: susjedstvo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2009. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
pogledajte stručne analize i vidjet ćete da ljudi koji stavljaju životinje ispred čovjeka ne cijene ljudski život i imaju određeni poremećaj, ima to i stručno ime al nisam stručnjak da ga znam Very Happy ... ugl. ljudski život je neprocjenjiv Wink


a zivotinje su manje vrijedne samo zato jer nemaju ime i prezime, i jmbg? ma daaaj

_________________
U mojoj glavi sve izgleda bolje, tamo je sve sto pozelim moje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 23:56 
Naslov:  Re: Bacaju mačke s 11. kata, spaljuju ih i lome im noge
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Takvi počinju s mačkama, a završavaju na ljudima.
A da se kojim slučajem nađe neki pametan čovjek i takvom psihopatu zavali šamarčinu (bravo Frost) , digla bi se kuka i motika od kojekakvih "pravobranitelja" i "zaštitnika ljudskih prava".
Naše društvo je postavljeno tako da apsolutno potiče nasilje, bahatost, kriminal i potpunu neodgovornost za svoja djela.
Danas će ubiti mačku ili psa, sutra nekog zbog mobitela ili par kuna.
A onda će se svi iščuđavati - od roditelja, preko štampe do političara.
Kako...? Pa, on je tako mirno dijete...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2009. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadne životinje! Ma to je stvarno stoka, ništa drugo!

Ići se iživljavati na jadnim mačkama i ostalim nedužnim bićima...da se probaju potući s jačim od sebe pa nek p**uše dobre batine, pa da onda vidimo! A ne se ovako idotski i neljudski ponašati! Grrrr...! Fight

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2009. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grissom je napisao/la: ›
Takvi počinju s mačkama, a završavaju na ljudima.

... a i jedno i drugo podjednako odvratno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glechudesa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
pogledajte stručne analize i vidjet ćete da ljudi koji stavljaju životinje ispred čovjeka ne cijene ljudski život i imaju određeni poremećaj, ima to i stručno ime al nisam stručnjak da ga znam Very Happy ... ugl. ljudski život je neprocjenjiv Wink
stručne analize? lega ti si *!!!
te stručne analize pokazuju da ljudi koji muče i ubijaju životinje dolaze iz disfunkcionalnih obitelji u kojima je nasilje svakodnevica... a ta izreka ide naopako, onaj ko ne cijeni životinjski, ne cijeni ni ljudski život!
da neko pipne mog mačka ili psa noge bi mu polomio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2009. 1:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet! A u kLinac više mi je muka od ovakvih nasLova.. ne mogu i nikad neću moć shvatit te njihove boLesne umove! Uživat u mučenju životinja, ma prekrasno, krasna su ta djeca danas Smile Tu su roditeLji gadno zakazaLi.

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zerathul
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2009. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kak nebi mogli stavit zivotinju ispred covijeka? ti "ljudi" sto to rade uopce nisu ljudi neke odvratne stoke i treba ih sve ubit na isti nacin na koji su ubijali te jadne zivotinje koje im nisu nista napravile i koje se nisu mogle branit. zasto ih stavljam ispred stoka? zato sto zivotinje koje cak i ubiju covijeka rade to iz neakog instinkta one nemaju izbora , ta stoka koja to radi njima ima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 3:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i "stoka" su životinje. Very Happy No, šalu na stranu.

Ovo što su napravili zivotinjama je odvratno, a u tematiku vrijednosti ljudskog i životinskog života ne bih ulazio, nije to tema, a o tome se već pričalo kad su dolazile vijesti slične ovoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.11.2009. 7:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odnos prema životinjama odraz je ličnosti... Ukoliko netko može, bez jebemti, bacit mačku s 11. kata taj je klinički slučaj... Napušteni pas ne može skupljati boce pa ih unovčit, skitnica može + 99% skitnica puše i alkosi su.. nitko me nikada nije pitaom da mu kupim burek i jogurt svi bi lovu... e , i zato ću ja prije kupit psu lutalici hranu..jer mu u očima vidiš da je zahvalan, neko dat nekom 2 kn ( u 90% slučajeva)

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.11.2009. 7:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakvi kreteni, pa to sve treba dobro prebit

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: