Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



AIESEC Osijek održao Local Training Seminar

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 0:40 
Naslov:  AIESEC Osijek održao Local Training Seminar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lokalni odbor AIESEC-a u Osijeku održao je „Local Training Seminar“, prvi seminar regrutacijskog procesa ove akademske godine. Seminar je bio prvenstveno namijenjen za potencijalne nove članove, no na njemu su sudjelovali i trenutni članovi AIESEC-a.

Seminar je održan 7. i 8. studenog 2009. godine u Ekonomskoj i upravnoj školi u Osijeku. Na njemu se novim članovima nastojala približiti slika same organizacije, njezin identitet, vizija, ciljevi, način na koji se u njoj radi, kultura i druge osnovne značajke. Kroz interaktivne radionice i predavanja članovi su upoznali osnove AIESEC-a, vidjeli koje im se mogućnosti pružaju njihovim angažmanom u istom, upoznali jedni druge te imali priliku raditi u timovima. Također su imali interaktivne radionice o različitim vještinama koje će im pomoći kako u osobnom tako i poslovnom životu, a to su prezentacijske vještine, prodajne i pregovaračke vještine, timski rad i liderske vještine.

Na seminaru je sudjelovalo više od 50 delegata, uključujući trenutne članove AIESEC-a Osijek. Seminar je dodatno obogaćen dolaskom AIESEC članova iz zemalja poput Meksika, Rusije, Švicarske, te susjedne Bosne i Hercegovine.

AIESEC Osijek se posebno zahvaljuje restoranu „Bendek“, lageru pića „Bijelić Co“, restoranu „Indeks“ te „Osječkom Sajmu“ na pomoći u organizaciji cjelokupnog regrutacijskog procesa i samog Local Training Seminara.

Kontakt informacije

Svi zainteresirani za suradnju nas mogu posjetiti u uredu preko puta kantine na Ekonomskom fakultetu u Osijeku. Također, mogu nas kontaktirati na telefonski broj: 031/ 224 470, ili na e-mail adresu: [email protected]

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2009. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

De više mi puna kapa tog AISEC-a! Stalno slušam na faxu: ''Pridružite se AISEC-u, AISEC je ovakva, onakva organizacija, samo se pridružite...bla, bla...''.

Dosadni nerdovi...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 1:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
De više mi puna kapa tog AISEC-a! Stalno slušam na faxu: ''Pridružite se AISEC-u, AISEC je ovakva, onakva organizacija, samo se pridružite...bla, bla...''.

Dosadni nerdovi...


samo duboko diši i ne sekiraj se zbog tebi nevažnih stvari... ili ih ignoriraj, primjerice AIESEC Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2009. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
samo duboko diši i ne sekiraj se zbog tebi nevažnih stvari... ili ih ignoriraj, primjerice AIESEC Smile

Ma dosadni su ko ljevpro...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: