Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki Michael Jackson vratio se kući

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65430
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2009. 19:53 
Naslov:  Osječki Michael Jackson vratio se kući
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako su se svi članovi žirija u showu “Supertalent” složili da je 19-godišnji Boris Morović iz Osijeka savršeno “skinuo” kralja popa Michaela Jacksona i njegove plesne korake, Boris ipak nije dobio dovoljno glasova publike za ulazak u finale. Vratio se u Osijek tužan što nije prošao dalje, ali sretan što je ipak uspio javnosti pokazati petogodišnji plesni trud i rad.

- Jackson je moj idol još otkad sam bio klinac. Imam kolekciju njegove glazbe i snimke nastupa, s kojih skidam plesne korake. Replike kostima s koncerata kupujem na internetu. Sve to skupo plaćam novcem koji mi roditelji daju za džeparac, ali ga štedim - kaže Boris, koji u Osijeku uspješno studira ekonomiju.

Boris Morović - Super Talent show [NovaTV]



Kaže da se odrekao svega kako bi kupio Michaelove kostime. Samo čuvena Jacksonova rukavica od kristala Swarovski stajala je 1500 kuna. Mama Nada i tata Zdravo nisu presretni zbog sinove opsesije, ali ga ipak podržavaju. Pet je godina u svojoj sobi pred ogledalom proučavao i kopirao Jacksonove korake, za koje kaže da su veoma teški. Često nije mogao spavati od bolova u cijelom tijelu. Želi postati što bolji Michaelov imitator.

- Vani profesionalni impersonatori žive od svojih nastupa, a u nas se s tim još sprdaju. I moji su se frendovi sprdali, a sad su oduševljeni i čestitaju mi - kaže Boris, koji je već nastupao na moru i u Zagrebu prije premijere novog Jacksonova filma. Tim je nastupima izmamio ovacije publike.

Izvor: 24sata
Foto: NovaTV


Zadnja promjena: Redakcija 031; 12.03.2012. 12:43; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2009. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha borise.... svaki put iznova me nasmiješ Very Happy Very Happy Very Happy

hahaha uspješno studira ekonomiju... čitavih mjesec dana Smile svaka čast

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badman
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2009. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

punk urac je napisao/la (Pogledaj post): › haha borise.... svaki put iznova me nasmiješ Very Happy Very Happy Very Happy

hahaha uspješno studira ekonomiju... čitavih mjesec dana Smile svaka čast


hahaha...da, da, to su ti novopeceni studenti. Very Happy
samo neka oni i dalje uspjesno studiraju.hahahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kolacic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 171
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2009. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dečku svaka čast, jer je bio odličan..

a što se tiče uspješnog studiranja ekonomije... onak, hellooo to je ekonomija Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.11.2009. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno je ples pretežak i izvukao ga je predobro i doista pleše fenomenalno to mu stvarno svaka čast....ali kolega treba malo ohladiti odMichaela Jacksona,...5 godina zatvoren u sobu i samo njega gleda,kupuje odijela od njega..(mislim 1500Kn za rukavicu XD wtf?! )...ono sve 5 ali nađi si curu Smile))

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2009. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›
Stvarno je ples pretežak i izvukao ga je predobro i doista pleše fenomenalno to mu stvarno svaka čast....ali kolega treba malo ohladiti odMichaela Jacksona,...5 godina zatvoren u sobu i samo njega gleda,kupuje odijela od njega..(mislim 1500Kn za rukavicu XD wtf?! )...ono sve 5 ali nađi si curu Smile))

Very Happy Very Happy očeš sve moje kikirikije (a imam ih jaaako puno)???? jao fala ti, nasmijao si me do suza Very Happy

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lea50
Offline
Ukupno postova: 67
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pitam se je li netko može napisati nešto pozitivno o nekome...Sve isfrustrirani Hrvati puni jala....Bravo narode...

...Tebi Boris sve čestitke...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.11.2009. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lea50 je napisao/la: ›
Pitam se je li netko može napisati nešto pozitivno o nekome...Sve isfrustrirani Hrvati puni jala....Bravo narode...

...Tebi Boris sve čestitke...

ma da nije ovo Boris pod ženskim imenom ? Very Happy

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daria04
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2012. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrlo je lijepo vidjeti osobu koja radi ono što voli i u čemu uživa.Svaka čast na izvedbi,malo tko bi se usudio nastupiti jer bi ga "prala" trema i pitao bi se što će drugi ljudi misliti.Mi smo balkanci,primitivan narod i zato nam i je tako.Rugamo se drugima,ne znamo se pobuniti za bolje i imamo predrasude.Impresionirana sam i želim ti uspješnu karijeru,neugodne komentare nauči "progutati" i čuvaj ono što voliš.Zbilja imaš potencijala,a najbitnija je,po mom mišljenju,čovjekova volja i ambicioznost.Svijet ti je otvoren,pogotovo nakon ulaska u EU.Kao što si i sam pričao u intervjuima,stranci cijene rad i trud,a dobro znaš da se kod nas ništa ne cjeni.Zato i cijeli sustav i država propada.Nego,da ne duljim,svaka čast ,pohvala još jednom,želim ti svu sreću.Lijep pozdrav,Daria.

Ps: I Elvisu Pressleyu su rekli :"Sinko,ostavi se ti pjevanja,idi peri kamione"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2012. 16:36 
Naslov:  Re: Osječki Michael Jackson vratio se kući
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shocked Very Happy

nego,sta ima novo kod borisa??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: