Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trijumf nogometa u Gradskom vrtu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 7:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da su nam ostali Smoje i Skender bili bi sigurno drugi na tablici. Garantirano bi primili 5-10 golova manje. Dugo sam upozoravao na Kneževićev talent, dečko mora samo malo poraditi na nekim elementima (manje soliranja, bolja defanzivna igra) i bit će reprezentativni potencijal. Već sada nije lošiji od razvikanog Badelja. Vida je definitivno jedan od najboljih stopera u ligi, no i on još mora sazrijeti, ponekad se malo zaigra i teži kompliciranim rješenjima. Marcello Lippi je svojevremeno rekao Tudoru 'Postat ćeš pravi igrač kad naučiš lopte ispucavati na tribinu'. Uh, kad bi još otkinuli one cibalijanere tamo u vinkulji...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 7:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › nevjerujem. prenose oni slavonski derbi dosta često.


???

Dvaput su ga prenosili. Jednom finale kupa 1999. i drugi put ono prošle sezone iz VK.
Ak je tebi to često Rolling Eyes


Zadnja promjena: cohors; 09.11.2009. 14:39; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › nevjerujem. prenose oni slavonski derbi dosta često.


???

Dvaput su ga prenosili +. Jednom finale kupa 1999. i drugi put ono prošle sezone iz VK.
Ak je tebi to često Rolling Eyes
neznam, imo sam osjećaj da su više puta prenosili. uostalom na tim tekmama uglavnom budem pa me iskreno boli briga oće prenosit ili ne

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepa serija dobrih rezultata se napravila i svaka čast dečkima na tome.

Koef da Vida na zimskom prijelaznom roku prelazi u Dinamo je 1,03 Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.11.2009. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šteta ako vida ode, al ja sam mišljenja da će svi oni otić cim uhvate priliku.. ipak je osijek s financijske strane rupa bez dna Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega37
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2009. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

badman je napisao/la: ›
asko je napisao/la (Pogledaj post): › gledaj to s vedrije strane.skender je popio 5 komada Very Happy

SVI U VINKOVCE!!!

p.s. nadam se da priče koje kruže oko dovođenja živkovića također nemaju uporište jer bi to bila katastrofa!


slazem se, ovo sa živkovićem bi bila potpuna katastrofa, a i on se nebi nikako mogao uklopiti u ekipu, prestar je i islužen igrac..valjda nece napraviti takvu gresku, ako ce vec uzimati stopera neka vrate smoju.


Nema straha da bi Živković bio angažiran za NK Osijek, ono zbog čega ima straha je razlog zbog kojeg je dotični bio na utakmici a bio je zbog odvođenja Osijekove mladosti i s kim se susreo i tko mu je omogućio iz rukovodstva kluba susret sa Osijekovim igračima. Tako da ove priće o neprodaji igrača su priće za malu djecu.
Igra se ko nikada i oko igrača i trenera Štace sa svojim pomoćnicima Vranješem i Grnjom sve je ko nikada...ne zna se koji je igrač bolji..sve se posložilo i uživanje je gledati. No tko će to zadržati sa ovim stanjem u klubu i nesposobnim rukovodstvom, plaća ni otkuda, premije ni ne spominje nitko I to je vrijednost ove mladosti da bez obzira na sve ginu za ovaj klub...Opravdane su povike na Bilića zbog nepozivanje Vide u reprezentaciju koji to apsolutno zaslužuje...no što reći ako taj isti njegov klub isto tako ga ne cijeni pa ima igrača poput Todorčeva koji ima duplo veća primanja od njega ili nekoliko puta više od jednog Miličevića, Jugovića, Ibriksa, Kurtovića.
Ovo skoro Osijek nije imao...ovu mladost poniklu iz Osječke škole nogometa sa stručnim štabom domaćih trenera..to je ekipa koju bi trebalo zadržati namanje 2-3 godine i ne znam tada ko bi im se suprostavio u HNL-u pa i Dinamo sa svim svojim strancima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: