Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gorio krov zgrade u Tvrđi, ozlijeđenih nema

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 11:17 
Naslov:  Gorio krov zgrade u Tvrđi, ozlijeđenih nema
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mnoge Osječane su u ponedjeljak probudile sirene vatrogasnih vozila, koja su jurila prema Tvrđi. Gorio je krov zgrade u Fakultetskoj ulici u neposrednoj blizini gradskog poglavarstva. Oko 10 vatrogasaca gasilo je požar.

- Da smo došli samo nekoliko minuta kasnije mislim da bi vatra zahvatila i dva stana na tavanu kuće! Ovako, s obzirom da se na istom mjestu požar drugi put ponavlja iz istih razloga, mogu samo pozvati vlasnike ugostiteljskog objekta da počnu brinuti o svojim odvodnim kanalima. Ventilacijski odvod je pun masnoće pa bi opet mogao izbiti požar - kaže Boris Banjan, zapovjednik osječkih vatrogasaca. Dodaje kako vlasnici imaju sreće jer su vatrogasci požar gasili po danu te da su puno bolje mogli požarište držati pod kontrolom.

Piše: Željko Garmaz/24sata.hr
Foto: arhiva 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odma vlasnike opalit po džepu!!!

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
s obzirom da se na istom mjestu požar drugi put ponavlja iz istih razloga, mogu samo pozvati vlasnike ugostiteljskog objekta da počnu brinuti o svojim odvodnim kanalima.


Hrvatska je država u kojoj su birtijaši jedna od najmoćnijih društvenih skupina. Radi se zapravo o onim birtijašima koji su svoj predratni status kriminalaca, pa ratni status branitelja, nakon rata pretvorili u status birtijaša u mirovini.

Nije li tragično za sve institucije države da vatrogasci moraju moliti vlasnike ugostiteljskih lokala da prestanu uzrokovati požare? Koliko je poznato laiciima poput mene, ti ugostiteljii morali su od države dobiti nekakve dozvole za rad. Pa su tu onda i nekakve inspekcije. Da ne spominjemo policiju. Puno činovnika, u svakom slučaju. I koliko su onda birtija zatvorili?

Dapače, kako očito u Hrvatskoj ne postoje inspekcije, nego samo gomila neradnika koji su se preko Hdz-a uvalili u državnu upravu, ispada da je birtijaški posao od najvećeg značaja za Hrvatsku. Pa se zbog tih ljudi mijenjaju zakoni o pušenju, da bi se nepušači i dalje trovali, pa im se produžuje radno vrijeme, pa se kažnjavaju maloljetnici što su pijani, umjesto ugostitelja koji ih napijaju, itd.
Ovo je sramota, ali samo još jedna u nizu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U rečenom ugostiteljskom objektu spravljaju finu i obilnu gastronomiju, ali eto, vrag ne spava pa im često zagori u zadnje vrijeme.
Priklanjam se i pridružujem lijepim i kulturno, u pola tona, izrečenim zamolbama naših vatrogasaca da gospon vlasnik bude dobar i opravi dimnjak, te nas poštedi nedajbožnog uskraćenja blagovanja delicija iz svog restorana uslijed posljedica požara većih razmjera koji bi usput (ali ne toliko bitno) mogao progutati dio grada znan kao Tvrđa...
b.l.a.,b.l.a. ...
Čini mi se da inspekcijske službe skaču na noge i djeluju žustro samo po nalozima moćnika koji žele zagorčati život drskim poduzetnicima, deklariranim ili zamišljenim neposlušnicima i nepodobnicima vlastite osobe, stranke, familije, kumova i prijatelja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jerko
Offline
Ukupno postova: 61
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.11.2009. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba mu zatvorit lokal.naplatit zatvaranje..pa kad sve uredi po normama otvorit..al ponovo naplatit otvaranje..al ne nešto simbolično..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.11.2009. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jerko je napisao/la: ›
treba mu zatvorit lokal.naplatit zatvaranje..pa kad sve uredi po normama otvorit..al ponovo naplatit otvaranje..al ne nešto simbolično..

Dobar je taj utopijski svijet u kojem ti živiš...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2009. 1:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A o kojem ugostiteljskom objektu je riječ?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2009. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To i mene zanima Very Happy Nešto me k'o da vuče na Top, al nisam sigurna Very Happy I wanna knooow Very Happy

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2009. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A meni se sve nekako čini da je Pandur...sve je tu kod Poglavarstva, al pošto je Pandur nov...ne znam.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krajken
Offline
Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2009. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › A meni se sve nekako čini da je Pandur...sve je tu kod Poglavarstva, al pošto je Pandur nov...ne znam.
kTOPu, piše u novinama. Fina klopa, pristupačne cijene. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2009. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ahaaa...Top znači...pa da, tamo kuhaju, peku meso, prave hamburgere...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.11.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krajken je napisao/la: › kTOPu, piše u novinama. Fina klopa, pristupačne cijene. Smile

Uh, odlične pljeske prave (pravili) Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2009. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo su previše roštiljali
kvragu od jedini izvor donkle čistih hamburgera

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: