Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Iskon.Trio: Povoljniji Iskon.TV do kraja studenog

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65436
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2009. 8:15 
Naslov:  Iskon.Trio: Povoljniji Iskon.TV do kraja studenog
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako bi što većem broju korisnika osigurali mogućnost da iskoriste 30 posto popusta na sve naše TV pakete, u Iskonu smo odlučili promotivnu akciju koja je u tijeku produžiti do kraja studenog.

Svim korisnicima koji se do kraja studenog prijave za neki od Iskonovih TV paketa Iskon poklanja 30 posto popusta prva tri mjeseca. Tako će novi korisnici paketa Iskon.TRIO Start umjesto dosadašnjih 209 kn prva tri mjeseca imati mjesečnu naknadu od svega 146,30 kuna. Paket uključuje 43 TV kanala, 60 minuta telefoniranja te neograničen pristup internetu (flat internet) brzinom do 3 Mbps.

Cijena paketa Iskon.TRIO Super snižena je s 279 kn na 195,30 kuna. Super paket osim 43 TV kanal uključuje i uslugu snimalice, neograničeno telefoniranje prema brojevima u fiksnoj nacionaloj mreži, mogućnost aktiviranja 5 međunarodnih friend brojeva prema kojima korisnici razgovaraju po cijeni nacionalnih poziva te flat internet brzinom do 5 Mbps.



Korisnici koji žele samo digitalnu televiziju i internet mogu odabrati paket Iskon.DUO. Mjesečna naknada za Iskon.DUO paket iznosi prva tri mjeseca 132,68 kuna umjesto dosadašnjih 189,54 kuna. Iskon.DUO paket sadrži 43 TV kanala i flat internet do 3 Mbps.

U svojoj ponudi Iskon ima novi TV paket koji uključuje telefon i digitalnu televiziju. Njegova redovita mjesečna naknada iznosi 159 kuna, a korisnici koji to postanu tijekom akcije plaćat će prva tri mjeseca samo 111,30 kuna.

Za učenike, studente te djelatnike i suradnike CARNetovih ustanova članica Iskon u suradnji s CARNetom nudi paket TRIO.CARNet čija mjesečna naknada iznosi 166,35 kuna, odnosno 116,45 kuna prva tri mjeseca. Paket TRIO.CARNet uključuje 43 TV kanala, flat internet do 3 Mbps te telefonsku liniju.

Sponzorirani članak

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sokios
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2009. 11:58 
Naslov:  Re: Iskon.Trio: Povoljniji Iskon.TV do kraja studenog
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam iskon trio i mogu reći da sam zadovoljan. Imam ga već 4 mjeseca i stvarno nemam zamjerke. Mislim da je to za sada najbolja ponuda na tržištu ako izuzmemo b.net koji ionako ne mogu imati jer živim u kući.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.10.2009. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

3 mjeseca 30% popusta je smjesno.

akcija vrijedna paznje bi bila 6 mjeseci 50% popusta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.10.2009. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
3 mjeseca 30% popusta je smjesno.

akcija vrijedna paznje bi bila 6 mjeseci 50% popusta


tebi bi bilo najbole da ti daju godinu dana za dabalesku mozda bi bio zadovoljan onda. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2009. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
3 mjeseca 30% popusta je smjesno.

akcija vrijedna paznje bi bila 6 mjeseci 50% popusta


možda je smiješno, ali za razliku od t-coma i ostalih ipak je najbolje... kada gledaš, bolje išta nego ništa... bio sam u utorak potpisati za iskon trio super, i nadam se dobrim rezultatima...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2009. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav.

Koristim bnet-ov paket "3D Carnet". Mjesečno me izađe 192kn, imam: neograničeni pristup internetu brzinom od 4096/512 kbps, 40-ak programa na kablovskoj i neograničeno telefoniranje prema svima u fiksnoj mreži, prikaz broja koji zove i ostale đinđe.
Kvaliteta slike je bolja na bnet-u, nego na iskonu ili maxtv-u, cijena je praktički ista kao i ova snižena "akcijska" cijena na iskonu, ali ću proći jeftinije kad vama na iskonu akcija prođe.

Nije mi cilj reklamirati nikoga, niti radim za bnet. Svatko ima pristup internetu danas i može sve ovo provjeriti i odlučiti koja mu je opcija najjfetinija. Isto tako, bnet nema pokrivenost za sve dijelove Osijeka (?), a kamoli za ostatak Slavonije i Baranje (?) tako da odlučite što vam je najbolje, a nemojte na prvu loptu tvrditi "e ovo je super i naj". Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sokios
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2009. 12:42 
Naslov:  Re: Iskon.Trio: Povoljniji Iskon.TV do kraja studenog
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina je da je b.net najpovoljniji ali je nažalost samo dostupan u naseljima(zgrade) i nekoliko kuća u blizini zgrada jer oni koriste svoju kablovsku infrastrukturu. Za nas ostale koji ne živimo u zgradama ostaje izbor t-scum, optima i iskon. U toj konkurenciji iskon je najbolja opcija, ja sam ga uzeo prije 4 mjeseca tako da nisam dobio ni taj popust ali nije mi žao što sam prešao kod njih, telefon flat, internet flat 5 mbita i televizija za 279kn , mislim da je to povoljno. Moram priznati da me se kod iskona najviše dojmila automatska snimalica nacionalnih kanala 48sati unazad koju ne nudi konkurencija, to je stvarno opaka stvar. Dodješ kući i vidiš da je upravo prošla neka serija i pustiš je ispočetka Smile, nemoraš je j...t s namještanjem snimalice, stvarno zgodna stvar i još je BESPLATNA Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2009. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Pozdrav.

Koristim bnet-ov paket "3D Carnet". Mjesečno me izađe 192kn, imam: neograničeni pristup internetu brzinom od 4096/512 kbps, 40-ak programa na kablovskoj i neograničeno telefoniranje prema svima u fiksnoj mreži, prikaz broja koji zove i ostale đinđe.
Kvaliteta slike je bolja na bnet-u, nego na iskonu ili maxtv-u, cijena je praktički ista kao i ova snižena "akcijska" cijena na iskonu, ali ću proći jeftinije kad vama na iskonu akcija prođe.

Nije mi cilj reklamirati nikoga, niti radim za bnet. Svatko ima pristup internetu danas i može sve ovo provjeriti i odlučiti koja mu je opcija najjfetinija. Isto tako, bnet nema pokrivenost za sve dijelove Osijeka (?), a kamoli za ostatak Slavonije i Baranje (?) tako da odlučite što vam je najbolje, a nemojte na prvu loptu tvrditi "e ovo je super i naj". Pozdrav


slažem se s tobom da je bnet najbolji, ali oni, kao što je već navedeno, nemaju svoje instalacije svuda i to je glupo... živim u dvorišnom stanu, te sam ih nazvao da vidim postoji li mogućnost spajanja, pa su mi lijepo objasnili da treba prvo uzeti predstavnika stanara da svi u dvorištu potpišu, pa se njima to odnese u sjedište u osijeku, pa onda oni to šalju u zagreb gdje provjeravaju stanje te šalju nekog u izvidnicu da vide kakvo je stanje, i onda dok još to odobre, pa dok provedu svoju instalaciju ( naravno ako imaš sreće da odobre ), previše je to vremena...

kao drugo, i iskon ima isto carnet opciju, kao i bnet, i isto je znatno jeftinije nego ovako obično, ali niti imam mogućnosti niti želim to staviti zato što imaju neka ograničenja ili ne znam šta mi je tamo pričala... dakle opet super... mislim kako ću biti zadovoljan sa iskonovim trio paketom...

Sokios je napisao/la: ›
Moram priznati da me se kod iskona najviše dojmila automatska snimalica nacionalnih kanala 48sati unazad koju ne nudi konkurencija, to je stvarno opaka stvar. Dodješ kući i vidiš da je upravo prošla neka serija i pustiš je ispočetka Smile, nemoraš je j...t s namještanjem snimalice, stvarno zgodna stvar i još je BESPLATNA Smile


pričao sam sa prijateljem koji ima optimu, također telefon, TV i internet i rekao je da ima ista fora... dakle iskon nije jedini...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: