Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svećenici prvi put ujedinjeno pozvali na bojkot Halloweena

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
-B-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2009. 16:45 
Naslov:  Re: Svećenici prvi put ujedinjeno pozvali na bojkot Halloweena
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

također!! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.10.2009. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar naša civilizacija nije otišla naprijed i zar se ne zove europskom, čiji su korijeni kršćanski?


to kaže svećnik?? de molim te... Al svi trebaju vjerovat kako je sex prije braka loš..al kad mu daš 500kn da isere svojih 2 min onda može... Mi jesmo krenuli naprijed, samo su ti čobani ostali u 11.stoljeću... Mislim, nisu.. Srakić mnogo sere al se komotno vozi u A6.... to može, jel... Treba ići u Crkvu pa njima plaćat fikciju..ovi ostali su im konkurencija

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.10.2009. 17:04 
Naslov:  Re: Svećenici prvi put ujedinjeno pozvali na bojkot Halloweena
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve su ove gluposti?Crkva,vjera,...kažu otišli smo korak unaprijed?!Pa da smo otišli korak naprijed crkve i njihove "tiranije" nebi ni bilo jel bi shvatili da je to najveća mafijaška organizacija ikada napravljena...pa pogledajte stajalište crkve..svugdje se trpa,..šta god da napravite automatski ste griješnik....sve se svodi na crkvu i njihovu vijeru....prejadni su,toliko o crkvi koja voli sve ljude ali ako nevjerujete u njihov prikaz života idete u pakao....ma marš i crkva i svećenici i svi...nisam planirao niti slaviti noć vještica ali ću ga iz principa proslaviti kao nikad u životu...jel mi neće neki nadobudni svećenik u crkvi reći šta ću ja raditi i što ću ja slaviti!Puna mi je kapa više vjere,....te vjera ono te vjera ovo....toliko mi bude drago da sam ateista jel neke stvari vidim i mogu komotno razmišljati bez utjecaja crkve i vjere na moje odluke i razmišljanja...
I ako ćemo baš o crkvi i tome da su ljudi otišli korak naprijed...evo jedno jednostavno pitanje:
Šta da nije bilo vjere i da nije bilo križarskih ratova i crkve općenito koliko bi ljudi otišli naprijed?To je kao da su svi zaboravili šta je crkva radila u prošlosti i šta sad rade samo na drugačiji način...ali to nitko nevidi...Nevidim da poštujete hiltera....isto je pobio puno ljudi sve osudio na propast jel su drugačiji i manje više donosio odluke za život prema svojem stavu a ne prema stavu drugog...zašto onda ne štovati i hitlera...isti vrag drugo pakovanje....Baš me briga i da me popljujete što se tiče ove teme jel imam svoj stav prema crkvi i neću ga niti promijeniti ni da smak svijeta bude...Kakve se sve gluposti događaju u svijetu,....koliko dijece umire na najgore načine....božija volja?Pa ima smisla....ima super smisla....Neznam šta bih više rekao i koliko bih mogao napisti riječi da "popljujem" i crkvu a da opet ostanem na nivou kuurnog izražavanja....
Nebi me niti čudilo da se ovaj moj post i obriše i dobijem upozorenje....jel ipak nisam napisao kako je crkva super i da bez vijere je čovjek izgubljen...super je crkva stvarno....



@unlogic --->Idemo se ispresavijaeti za noć vjerštica toliko jako kao da je nova godina Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2009. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemojte tako crkva je tu da nam daje pravila a mi da igramo po njima,jer ak mislimo drugčije gorit ćemo u paklu...dno dna,oni zaista nemaju pametnijeg posla,osim da grade crkve od 800 kvadrata,kupuju si aute,imaju žene i ljubavnice i kroje ljudima život..de bok !!

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.10.2009. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dajem ruke oba dvije da smo u srednjem vijeku da bi sad sve palili na lomači koji idu slaviti noć vještica...jel tako oni riješavaju "druge ljude".
Ovo je čisti oblik nametanja kao i svaki put i svaki isusov put bude isto....dosta mi ih je više i njih i njihove vjere i svega...Netrebam vjeru da mi govori što da radim i kako da radim stvari...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.10.2009. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemoj tako..moj svećenik ima 2 mercedesa e klase..jedan stariji model i ovaj aktualni...on je svet čovjek..čita na misi tko ne pohađa vjeronauk..jel... da svi čuju, sve babe...

u crkvi nema pedofilije..nego ebeofilije..ili kako već... ma mamu ja njima jebem..treba ih razvlastit..banda lopovska.. kolko će oni love dat akciji Daj 5! dat će im kurac...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.10.2009. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako da daju novac kad trebaju zlatne školjke da seru u njih....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2009. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@chosen
moj potpis na post

al uz malu ispravku
odvojiti crkvu i vjeru, premda bi trebale ići zajedno (na papiru) nikad nisu bile povezane, pogotovo u današnje vrijeme

jer ipak je tema o licemjerima (99,99%)

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2009. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bojkot crvke za vrijeme helouvina
a i kasnije

_________________
...I put on my robe and a wizard hat...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2009. 17:31 
Naslov:  Re: Svećenici prvi put ujedinjeno pozvali na bojkot Halloweena
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dugo već razmišljam o tome kako se glupo osjećam kad mi crkvene face iz mercedesa pričaju o skromnosti. I to još za moj novac jer se iz Proračuna lijepo podmiruju svake godine.
I pričaju i o tome što jest, a što nije dobro za mene kao i političari.
I njih plaćam iz Proračuna da mi diži tlak.
Isto i državni činovnici koji nadopunjuju svoje izvora prihoda traženjem escajga i plahti kao mito da ne rade svoj posao, a plaću primaju.
Isto i branitelji koje plaćam, a zajedno smo bili cijelo vrijeme i neznam kako su se dočepali invalidskih mirovina.
Isto i Petrač koji iz zavora vodi poslove iz ureda zamjenika smjene
Isto i isto i isto ....

Ne znam samo dokle ima smisla razmišljati o tome. Postajem umoran, a vrijeme je za akciju. Ili ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.10.2009. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm možda sam to samo ja ali nemam potrebu slušati čovjeka koji dobija informacije od nečega što nikad nije vidio ali je pročitao u knjizi....^^

Baš se pitam da je harry potter knjiga bila u to vrijeme napisana dali bi svi vjerovali u Hogwarts i harry potter likove^^

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.10.2009. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo hercegovci slavonije bojkotirajte halloween

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2009. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo hercegovci slavonije bojkotirajte halloween


ravno u sridu

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2009. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U pravu su. Halloween je novotarija (Bida'ah) a svaka novotarija vodi u vatru pakla.

Međutim, to ne mijenja na stvari stanje Pavlove sljedbe-trula institucija koja nema nikakve veze s izvornim Isusovim naukom.

Također, vidim iz nekih postova da se ne razlikuje crkva i religija od vjere, a to je žalosno i neispravno razmišljanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ciao_bao!
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2009. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
u drugu ruku i zesce je retardirano forsirati nekakve obicaje/tradicije i praviti zestoki hype od toga cisto jer su to vidjeli na "televiziji na amerckim filmovima" Very Happy

razumijem vlasnike birtija koji iskoristavaju sve sto im dodje pod ruku ne bi li zaradili nesto malo vise, ali ne i ove koji puse sve sto im se servira

potupuno se slazem!!!
postujem svaciji izbor i volju, ali onih koji su svjesni sto i zasto rade...
ovo je vise u stilu: kud' svo turci, tud' i mali mujo...

_________________
veni, vidi, i zamalo odustadoh...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: