Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cadillac: Halloween party

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2009. 10:47 
Naslov:  Cadillac: Halloween party
31.10.2009. 22:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U proširenom prostoru caffe bara "Cadillac", Alojzija Stepinca 28, u subotu 31. listopada 2009. održat će se Halloween party, nastupaju DJ Sly i Big Mama Session Dj-i: Pips, Kema & Paavle.

Special bar: cocktails & shooters by Fićo (Remy).

Ulaz besplatan i dopušten samo maskiranima i kostimiranima (nisu uvjet horror maske, iako su preferirane)!

Organizator: ekipa koja je prošle godine organizirala Halloween party u Planu B.


Kamo za Halloween? - portal Osijek031.com ekskluzivno donosi opsežan pregled mjesta za tematski provod na Halloween. Ostala zbivanja pogledajte u rubrici Najave 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
naci
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2009. 5:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Organizator: ekipa koja je prošle godine organizirala Halloween party u Planu B.


samo da rijesimo nedoumice. prosle godine su sly and co. uz pomoc ekipe iz plana b organizirali hween party. ove godine sly parti radi u cadillacu a ekipa iz plana b je ostala u planu b. tako da tvrdnja s kraja najave ne stoji tj. stoji samo polovicno.

zelio sam ovo naglasiti jer mi je dosta ljudi doslo i pitalo zasto smo mi (plan b) u cadillacu.

dobar provod svima gdje god bili.

pozdrav

alen
planb

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: