Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Humanitarni koncert - Mandrili, La Gusta Superior, Popeye, Dogo Argentino i ostali...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2009. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mengeskas je napisao/la: ›
avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › I da nije humanitarnog karaktera, prostor i izvodjaci zasluzuju placanje uzlaznice od 50 kn.

Mislim da bi najbolje bilo da se u buduce na humanitarnim koncertima placa ljudima na ulazu sto su uopce dosli. Koliko iznosi neka prosjecna dnevnica?


ajoj, u svakoj šali malo zbilje, nažalost.....

neke osobe traže da se dovedu madona i robi vilijams osobno na koncert humanitarnog tipa...samo za njih, i to u Osijek, u šećeranski dom, a gdje drugdje.

sve mi izgleda kao podvala nekog od klubova koji organiziraju helovin parti...? ili se varam

Na kog se to odnosilo?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nonblank
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2009. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

superweshmashina!!
lajna i roTAACIJAA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2009. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Pohvala za humanitarni karakter koncerta, ali mislim da jedan bend koji pjeva "Pere žuto, pere bijelo...daj mi dop" (OPP) nema što tražiti na koncertu čiji je cilj prikupljanje novca za liječenje bolesti.

Ne volim ih, priznajem! Smile


Evo, moram priznati da sam se suzdržavala komentara, ali kad sam vidjela daljnji tijek rasprave,......
Jesmo malo prestrogi? Ili nismo?
Ne znam, ali lajkam otipkano osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2009. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa organizirajte Vi nešto po Vašem ukusu, a mi ćemo se suzdržavati od gluposti koje pišete.
Ukoliko to napravite, imate mogućnosti za dvije korisne stvari, biti na zabavi kakvu volite, a ujedno to namjeniti onima kojima je potrebno.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.10.2009. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako mi idu na živce ljudi koji su si svi važni kako idu na humanitarku a drugi su sebična gamad pa ne idu. jebote led, ako oću pomoć nekom pomoći ću, ne trebaju mi tu neki šugavi eventi da se natjeram za to. drugo je ako ideš spojit ugodno s korisnim, a ja ovdje ne vidim ništa ugodno Wink tako da ću preskočit. jbg, baš sam đubre Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.10.2009. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ovi bendovi, prije svih Popeye, Mandrili i OPP se mogu popišati po gore navedena jer su im pojeli za večeru i kvalitetom i originalnošču,


lega na ovo se moram Laughing . i to još jednom Laughing . nhf Wink
ako je popaj originalan ja sam franjo asiški. problem našeg mentaliteta je u tome što ne vidimo dalje od naše smrdljive selendre. tako je npr. ovdje originalan dino dvornik i sl. gluposti. ako nitko u tvojoj državi ne svira sličnu glazbu kao i ti to ne znači da si popularan. u hr. ima stravično malo originalne glazbe. "alternativa" je gotovo isključivo sastavljena od bendova koji faktički sviraju prežvakane obrade bendova koji su utemeljili pojedini žanr. iz više razloga: 1. nemaju čuke za glazbu i izričaj 2. publika im je jebeno konzervativna i ništa imalo izvan ustaljenih granica na koju briju im ne dolazi u obzir
od trenutno aktivnih hrvatskih izvođača za koje bi svatko recimo morao znati, a da su kvalitetni i originalni izdvojio bih npr. Kries. kakvi popaji...
@ puding - za majke i sl. gluposti se totalno slažem Wink. let 3 i ta balega kirvajska već...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.10.2009. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › kao i ti to ne znači da si popularan.


ovdje ide originalan, a ne popularan, my bad Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2009. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da se nadovežem na svoj prethodni komentar: nemam ništa protiv ove i sličnih manifestacija, baš nasuprot. Samo mi nije baš logičan spoj OPP i borba protiv bolesti. Kao da Vital Remains skuplja lovu za Caritas.

Toliko.
Ugodan provod svima želim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.10.2009. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Da se nadovežem na svoj prethodni komentar: nemam ništa protiv ove i sličnih manifestacija, baš nasuprot. Samo mi nije baš logičan spoj OPP i borba protiv bolesti. Kao da Vital Remains skuplja lovu za Caritas.

Toliko.
Ugodan provod svima želim.


meni je to npr. jako logično Wink
postoji nešto što se zove sarkazam i parodija Wink. i izbacivanje viška energije kroz kreativnost. a upravo to rade ovi iz OPP-a. uopće me ne bi začudilo da npr. Suzuki iz VR-a (iako više nije tamo al bijo je glavni bajo jel) vikendom posjećuje djecu u vrtiću i kvalitetno se druži s njima (bez ikakvih primisli Very Happy ).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.10.2009. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Da se nadovežem na svoj prethodni komentar: nemam ništa protiv ove i sličnih manifestacija, baš nasuprot. Samo mi nije baš logičan spoj OPP i borba protiv bolesti. Kao da Vital Remains skuplja lovu za Caritas.

Toliko.
Ugodan provod svima želim.


meni je to npr. jako logično Wink
postoji nešto što se zove sarkazam i parodija Wink. i izbacivanje viška energije kroz kreativnost. a upravo to rade ovi iz OPP-a. uopće me ne bi začudilo da npr. Suzuki iz VR-a (iako više nije tamo al bijo je glavni bajo jel) vikendom posjećuje djecu u vrtiću i kvalitetno se druži s njima (bez ikakvih primisli Very Happy ).


kad smo već kod toga sada mi je pao na pamet donedavni član Gorgorotha, koji je deklarirani satanistički bend. basista njihov jel je po zanimanju teta u vrtiću. pa si ti misli Wink. problem je što su kod nasl judi prezadrti da bi razumjeli slojevitost ljudi i potrebu za ispražnjavanjem. zašto i bi kada mogu mlatit ženu i decu kod kuće Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2009. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Da se nadovežem na svoj prethodni komentar: nemam ništa protiv ove i sličnih manifestacija, baš nasuprot. Samo mi nije baš logičan spoj OPP i borba protiv bolesti. Kao da Vital Remains skuplja lovu za Caritas.

Toliko.
Ugodan provod svima želim.


meni je to npr. jako logično Wink
postoji nešto što se zove sarkazam i parodija Wink. i izbacivanje viška energije kroz kreativnost. a upravo to rade ovi iz OPP-a. uopće me ne bi začudilo da npr. Suzuki iz VR-a (iako više nije tamo al bijo je glavni bajo jel) vikendom posjećuje djecu u vrtiću i kvalitetno se druži s njima (bez ikakvih primisli Very Happy ).


kad smo već kod toga sada mi je pao na pamet donedavni član Gorgorotha, koji je deklarirani satanistički bend. basista njihov jel je po zanimanju teta u vrtiću. pa si ti misli Wink. problem je što su kod nasl judi prezadrti da bi razumjeli slojevitost ljudi i potrebu za ispražnjavanjem. zašto i bi kada mogu mlatit ženu i decu kod kuće Wink

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2009. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vish,a i ono Hladno Pivo ima stvar:
'Kad su problemi preteski,
Ti samo uzmi heroin,
Ako je jednom premalo,
Zajebi ih - uzmi duplo!'
Sunce li jim jim njiovo,iruda't! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2009. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mengeskas je napisao/la (Pogledaj post): › Pa organizirajte Vi nešto po Vašem ukusu, a mi ćemo se suzdržavati od gluposti koje pišete.
Ukoliko to napravite, imate mogućnosti za dvije korisne stvari, biti na zabavi kakvu volite, a ujedno to namjeniti onima kojima je potrebno.


sunce kalaisano....presiguran sam da nisam ovo nažvrljao ja....nije moj izričaj ako ništ drugo. siguran sam da nisam više od 3 piva sinoćke popio, ter bi se sjećo da sam napiso ovo....tko li me hakiro dam i je znat'?

no nea veze, u jedno sam siguran, slažem se sa svakom točkom i zarezom ovog hakiranog posta. tako je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2009. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[spam removed]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.10.2009. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Vish,a i ono Hladno Pivo ima stvar:
'Kad su problemi preteski,
Ti samo uzmi heroin,
Ako je jednom premalo,
Zajebi ih - uzmi duplo!'
Sunce li jim jim njiovo,iruda't! Very Happy


pa gle ako netko ne kuži sarkazam tom nema pomoći. neka takvome mozak služi za kombiniranje tiketa u kladionici i složene odluke tipa: podriguša ili burek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: