Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Humanitarni koncert - Mandrili, La Gusta Superior, Popeye, Dogo Argentino i ostali...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2009. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, mene zanima u kojem je kvadrantu ta T-metropola...

_________________
Beware of the Powerpuff
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2009. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PowerPuff je napisao/la (Pogledaj post): › E, mene zanima u kojem je kvadrantu ta T-metropola...


...daleko od realnog svijeta, kako mi se lijepo vidi....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2009. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...u kvadrantu gdje su Psihomodo i slični najbolji rock bendovi, a Gazde najbolji tamburaški bend....al' neka - op,op,op - @Stela je muzički stručnjak i ne dao bog da netko ima drugačije mišljenje!!!!...op, op, op....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2009. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pohvala za humanitarni karakter koncerta, ali mislim da jedan bend koji pjeva "Pere žuto, pere bijelo...daj mi dop" (OPP) nema što tražiti na koncertu čiji je cilj prikupljanje novca za liječenje bolesti.

Ne volim ih, priznajem! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
svartalfaheim
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2009. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Kad će biti neki pravi rock koncert...Hladno pivo, Gužva, Psihomodo pop, Maajke.....i još brdo kvalitetnih bendova..?



loool boze pa koliko sam ja skuzio skoro svake godine su ti bendovi u osijeku

konacno su neke nove rock bendove (poseban naglasak na OPP koji uzivo odusevljavaju) uspjeli dovesti a i cijena nije uopce prevelika a jos je i humanitarnog karaktera Smile
svaka cast organizatoru i vjerojatno se vidimo u sub

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wHITe
Offline
Ukupno postova: 75
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2009. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mandrili , La Gusta Superior i OPP predobre grupe originalnost na mjestu!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
WeGo
Offline
Ukupno postova: 37
Lokacija: Valpovo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2009. 13:32 
Naslov:  Re: Humanitarni koncert - Mandrili, La Gusta Superior, Popeye, Dogo Argentino i ostali...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radili smo predavanje o autizmu u sklopu ovogodišnjeg Festivala FUZija i stvarno me se dojmilo, pa stoga pozdravaljam event same organizatore i bandove koje nastupaju. Svaka čast

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2009. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...u kvadrantu gdje su Psihomodo i slični najbolji rock bendovi, a Gazde najbolji tamburaški bend....al' neka - op,op,op - @Stela je muzički stručnjak i ne dao bog da netko ima drugačije mišljenje!!!!...op, op, op....

@Anakonda, ne se*i! Wink Karikirala sam Psihomodo pop...i takvi diklići...Meni su osobno najbolji od naših domaćih bendova Belfast Food, Gužva u 16-ercu, Hladno pivo i takvi neki bendovi. Psihomodo pop ne slušam, ali bendovi takvog tipa su dolazili samo većinom na ''Jesen uz Osječko''. Tako da nema više baš puno prilika čuti takve stvari kao što to je to donedavno bio slučaj, a sad su tu Merlin i Čolić. Čolić mi ima par dobrih pjesama, ali ovako mi nije ništa posebno.
Čula sam se s Belfastovcima i ne planiraju skoro doći u Osijek, tako da ću na neki njihov koncert možda morati putovati, ako bude para, negdje u neki sasvim deseti grad, jer ih ovdje neće biti. Sve nestaje...pa tako i ti dobri koncerti koje volim!

@Evil Poodingh, tko je rekao da ja ne dam šansu drugom bendovima? Slušam ono što volim, a ako za neke nisam čula, ili ako mi se ne da to slušati/ne sviđa mi se, pa što onda...tko voli nek izvoli! Kažeš da i sam sviraš u nekom bandu...pa valjda onda i znaš da uspjeh ne dolazi preko noći...svi su se ti bendovi, za koje ti kažeš da su, citiram :''SMEĆE KOJE SE SERVIRA 15 ZADNJIH GODINA!'', trudili godinama za svoj uspjeh i probijali se na sceni, a sad što si ti možda zbog toga revoltiran što vi niste još ni blizu toga...postoji UFO, a nekad je postojala i ''Jesen uz Osječko'', gdje su bendovi poput onog u kojem ti sviraš, imali prilike pokazati što znaju.

I btw, slušam stvarno jako puno vrsta glazbe (house, hip-hop, punk, rock, metal, dance i još svašta) i onih nepoznatih pjevača/grupa, većinom stranih ili nešto od domaćih...tako da puno vremena provodim slušajući glazbu i stvarno mi onda nitko ne može reći da ne istražujem i ne slušam nešto novo...slušam ono što mi se sviđa. Kad god negdje idem, ne idem bez svog MP4-ja, stalno su mi sluške na ušima i to po 2h dnevno najmanje+slušanje mjuze kod kuće...tako da...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2009. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kada si se to cula sa Belfastovcima, kada su Belfastovci u pregovorima s nama za promociju novog albuma Very Happy, i to vrlo skoro...eto da i ja odam nesto, iako inace nista ne pricamo dok finalno ne dogovorimo...

Btw na Jeseni uz Osjecko sam svirao sa proslim bendom, i moram priznati da se tamo prema manjim bendovima odnose kao prema svjezem govnetu, i ne bi mi na pamet palo tamo svirati, a i UFO je do ove godine ima slican odnos, ove godine su to popravili ali im je izbor i kolicina bendova bio loš...

Nisam ja ništa revoltiran, ja niti nemam želju biti jednog dana Psihomodo Pop, radije bih imao reputaciju kakvu npr sada imaju jedni Orange Stripsi ili Mandelbrot Set, bendovi za koje iskreno sumnjam da si čula, a kod nas su već godinama ime u undergroundu, a po Europi isto rasturaju i ultra su popularni...

Btw nije bitno što ti slušaš, bitno je to da su ljudi danas takvi da po svemu što nije poznato ( JOŠ ) automatski pljuju...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2009. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ma kada si se to cula sa Belfastovcima, kada su Belfastovci u pregovorima s nama za promociju novog albuma Very Happy, i to vrlo skoro...

Evo ovako: Belfastovcima nekad pošaljem mail, a i čujem se s njima preko njihove stranice...slobodno možeš pogledati. A prošle godine sam imala s njima jedan baš fora i iscrpan intervju...dok sam još išla u srednju, koji je krasio dvije stranice lista moje srednje škole i bio senzacija.

Pozz

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2009. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro, ja samo kazem, mozda oni ne znaju sto njihov manager dogovara, ali Belfaste ces moci gledati u Mini Teatru Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2009. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
pa dobro, ja samo kazem, mozda oni ne znaju sto njihov manager dogovara, ali Belfaste ces moci gledati u Mini Teatru Wink

Tako su mi napisali...a često znaju reći da skoro neće u Osijek. Znaš li možda kad bi trebali nastupati u Mini Teatru, da unam pripremiti BF Majicu? Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2009. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam, ti pregovori ne idu preko mene nego preko druge osobe, no cim bude dogovoreno biti ce najavljeno...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2009. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ne znam, ti pregovori ne idu preko mene nego preko druge osobe, no cim bude dogovoreno biti ce najavljeno...

Ok, tnx anyway!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2009. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da nije humanitarnog karaktera, prostor i izvodjaci zasluzuju placanje uzlaznice od 50 kn.

Mislim da bi najbolje bilo da se u buduce na humanitarnim koncertima placa ljudima na ulazu sto su uopce dosli. Koliko iznosi neka prosjecna dnevnica?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: