Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Daj pet! - skupljeno tri milijuna kuna - akcija se nastavlja do svibnja 2010. [galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Cruella1
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2009. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Valjda će se moći i tamo uplatiti???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2009. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruella1 je napisao/la: › Valjda će se moći i tamo uplatiti???


Mozes vec sada, poziv na broj: 060 9006

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2009. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Cruella1 je napisao/la: › Valjda će se moći i tamo uplatiti???


Mozes vec sada, poziv na broj: 060 9006

taj broj iz nekog razloga jučer nije radio. ali sad radi, provjereno. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.12.2009. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobra reklama za neke ali ideja je jako dobra ali mislim da na ovaj nacin nekako nije dobra .
Moja porodica i ja smo donirali ideju jer je humanitarna ali ....ali ostaje u pitanju...
Tko zna shvatit ce...
Vidimo se veceras

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mmaann
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2009. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo je jako žalosno što se za svaku humanitarnu akiju naplaćuje PDV!!!Šta se država toga ne odrekne u korist djece!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2009. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la: ›
Dobra reklama za neke ali ideja je jako dobra ali mislim da na ovaj nacin nekako nije dobra .
Moja porodica i ja smo donirali ideju jer je humanitarna ali ....ali ostaje u pitanju...
Tko zna shvatit ce...
Vidimo se veceras

samo ti znaš što si htjela ovime reći! poanta foruma nije da se ostavljaju poruke tipa "tko zna shvatit će", nego da se nešto prodiskutira, ukaže na nešto, komentira, argumentira... oni koji znaju, shvatit će i bez tvoje sugestije. a onima koji ne znaju ovakav post ne znači ništa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2009. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo upravo gledam koncert Daj 5! u prvim redova ispred televizora i ne mogu doći k sebi od smijeha!! osijek031.com smile osijek031.com smile Kako ovaj Saša Lozar izokreće Škorinu pjesmu ''Šumi, šumi javore''...to je za plakat'...kako se krevelji, hehehehehe osijek031.com smile...mislim da se Škoro u negdje sastrane podbočio i smijao dok je ovaj pjevao...stvarno je prestraašno zvučalo!

Većinom ne zvuče dobro ta izokretanja pjesama drugih pjevača...i na ovu sam se dooobro nasmijala osijek031.com smile

Ali sam poslala SMS poruku, da podržim akciju Daj 5!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xfluxx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2009. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivančica3 je napisao/la: ›
To nisu slike bolesne djece, to jesu bolesna djeca. Osječka dječja intenzivna sastoji se od 2 dijela: tzv. D5 odjel i JIT (jedinica intenzivne terapije). JIT zbrinjava djecu starosti od 1 mjeseca do 18 godina. Na D5 odjelu leže uglavnom bebe koje su prijevremeno rođene. Smještene su u inkubatorima od kojih su neki sigurno za baciti koliko su stari. Ove su bebe jako osjetljive i podložne raznim infekcijama koje su za njih životno opasne. Te bebice imaju jako malu porođajnu masu ( 800 g npr.), jako su malene, ali su nezamislivo veliki borci. Ne možete vjerovati što sve tako mala beba može preživjeti.
Naša su oba sina ležala na tom odjelu jer su prijevremeno rođeni. I mogu vam reći da osoblje odradi lavovski posao. Uvijek se nekome može nešto prigovoriti, nečim nismo zadovoljni ili nas nešto brine, ali ne smijemo zaboraviti da ti ljudi spašavaju našu djecu. I većina te djece ode kući jednoga dana.
Što se tiče dr. Bereckog, on je predivan čovjek. Ne znam jesam li srela boljeg doktora. On je spasio našeg drugog sina koji se poslije rođenja 4 mjeseca borio s teškom tahikardijom. Danas je zdrav i neumoran četverogodišnjak.
Mogu se samo svima zahvaliti i pozvati sve da sudjeluju u akciji. Ako nam država neće pomoći, pomoći ćemo si sami. Od čekanja ništa, a naša djeca imaju pravo na život i zdravlje baš kao i svako drugo dijete.


i mi smo imali sl.situaciju.....ovo je predivna stvar!!!!!

_________________
Ne mogu Vam dati recept za uspjeh,ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh
NASTOJTE SVAKOM UGODITI !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2009. 1:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve u svemu, jako lijep i prikladan koncert! Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2009. 10:06 
Naslov:  Re: Daj pet! - skupljeno više od tri milijuna kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvi dio fotografija...

Galerija 031: 'Daj 5' - humanitarni koncert
[Foto: Daniel Antunović, Igor Košćak][10.12.2009. Trg Ante Starčevića]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2009. 12:20 
Naslov:  Re: Daj pet! - skupljeno više od tri milijuna kuna [galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bih samo voljela ponoviti ono sto je Ingo ovdje napisao, jer ne vidim nacin da to drugacije kazem:

Ingo je napisao/la: ›
sve se to zapakira u sareni papir poznatih osoba, pateticnih slika bolesne djece ... i onda udri po pranju svoje savjesti.

jebem ti ja drzavu u kojoj je zdravstvo uredjeno na ovaj nacin.

ja svaki mjesec izdvajam 15% moje bruto place za zdravstvo. Ne koristim ga i gospodo izvolite od tih novaca pomoci djeci, bolesnima, starcima, invalidima.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2009. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dodane su fotografije iz Zagreba...

Galerija 031: 'Daj 5' - humanitarni koncert
[Foto: Daniel Antunović, Igor Košćak][10.12.2009. Trg Ante Starčevića]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
question
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2009. 19:58 
Naslov:  Re: Daj pet! - skupljeno tri milijuna kuna - akcija se nastavlja do svibnja 2010. [galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast na akciji!
ali je zbilja sramotno da se iz svih silnih poreza i državnog proračuna bolnicu nije moglo namiriti.
naravno,kad 300 milijuna ide crkvi .kad su toliki dobrotvori nek se odreknu oni svojih 10% s kojim će se pedijatriji pomoći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2009. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drugi dio fotografija...

Galerija 031: 'Daj 5' - humanitarni koncert
[Foto: Daniel Antunović, Igor Košćak][10.12.2009. Trg Ante Starčevića]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2009. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivančica3 je napisao/la: ›
To nisu slike bolesne djece, to jesu bolesna djeca. Osječka dječja intenzivna sastoji se od 2 dijela: tzv. D5 odjel i JIT (jedinica intenzivne terapije). JIT zbrinjava djecu starosti od 1 mjeseca do 18 godina. Na D5 odjelu leže uglavnom bebe koje su prijevremeno rođene. Smještene su u inkubatorima od kojih su neki sigurno za baciti koliko su stari. Ove su bebe jako osjetljive i podložne raznim infekcijama koje su za njih životno opasne. Te bebice imaju jako malu porođajnu masu ( 800 g npr.), jako su malene, ali su nezamislivo veliki borci. Ne možete vjerovati što sve tako mala beba može preživjeti.
Naša su oba sina ležala na tom odjelu jer su prijevremeno rođeni. I mogu vam reći da osoblje odradi lavovski posao. Uvijek se nekome može nešto prigovoriti, nečim nismo zadovoljni ili nas nešto brine, ali ne smijemo zaboraviti da ti ljudi spašavaju našu djecu. I većina te djece ode kući jednoga dana.
Što se tiče dr. Bereckog, on je predivan čovjek. Ne znam jesam li srela boljeg doktora. On je spasio našeg drugog sina koji se poslije rođenja 4 mjeseca borio s teškom tahikardijom. Danas je zdrav i neumoran četverogodišnjak.
Mogu se samo svima zahvaliti i pozvati sve da sudjeluju u akciji. Ako nam država neće pomoći, pomoći ćemo si sami. Od čekanja ništa, a naša djeca imaju pravo na život i zdravlje baš kao i svako drugo dijete.


ivancice perfektan post!

bravo za skoru i bravo za inicijativu. barem se netko sijetio nesto pokrenuti i za osijek, za nasu regiju, za nasu djecu. tesko je gledati kako se za zg odvaja, koliko se tamo radi oko djece, kao da nasa nisu ista kao i njihova. za mene su djeca DJECA, ali ako netko gleda vikendima djecju tv dovoljno je vidjeti da je samo 1 spot poslan sa djecom iz osijeka, zumbicima, dok ostali spotovi su vecinom iz zg i nekih drugih gradova. zasto je to tako i zasto se kod nas ne gleda toliko na djecu ne znam, ali kao roditelj znam da mi je ova manifestacija DAJ 5 jako prirasla srcu, pa i moja malena donacija je kap u tom velikom moru. i svaki roditelj koji mora na pedijatriju mislim da je zahvalan. uvijek mi je drago vidjeti kada se donira i djeci po domovima, naravno, no mislim da je bolnica najveci prioritet, nesto bez cega se ne moze i ne smije, dodala bih jos i djecu koja su korisnici pomoci pri czss. na njih se vecinom zaboravlja tokom godine, a paketici za bozic koje dobivaju, iako su prekrasni i razvesele ih, nisu dostatni za cijelu godinu. dakle i na tu bi se djecu puno vise trebalo gledati.... no to su vec sanje kako mi se cini.

jos bi pozdravila i jednog striceka zeljka koji radi vrhunske slike, pa tako i od ove manifestacije i jednog magija-decka koji uveseljava djecu na svakom koraku Smile)) kao i DOKKICU, tete iz gradske knjiznice i ine koji u ovo vrijeme darivanja cine sve da malenima bude prelijepo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: