Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bolonja, početak kraja ili ??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2009. 14:27 
Naslov:  Bolonja, početak kraja ili ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.10.2009. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da...kontam ja bit će revolucija... prvo su nam pričali..skupljajte ects bodove, jebeš ocjene..onda na 3. nekima 4. kažu.. bitne su vam ocjene... još čak i bolje ako nešto vučete..al evo kvaka..imate dodatno opterečenje..pa ko vas...doslovce..jebe... weeeee..

bliži se revolucija

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2009. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čuj nije ni bolje starome programu
imaš pravo na diplomirati do 30.9.2010.g. a nakont oga te bacaju na bolonju s razlikom ispita, a ne znaju na koju godinu bolonje

ja znam mnogo ljudi koji su samnom krenili na faks, zahvaljujući bezuvjetnom dovukli se do apsolventske sa 15+ ispita i sad čiste, ali nemaju šanse do roka

baš me zanima što će smisliti

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2009. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolonja je super. Ako si upisao faks i ako to stvarno želiš, onda se podrazumijeva da radiš i učiš kontinuirano (ili manje kontinuirano, ovisi kako tko) , a ako tako učiš sigurno ćeš dati godinu. Ne vidim uopće problem, znam da su kod nas na faksu svi koji su radili tijekom godine uspješno upisali iduću godinu, a šta bi se sada onima koji su ladili dupe cijele godine trebalo popustiti?

_________________
Smile...happy looks good on you... Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2009. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nora je napisao/la (Pogledaj post): › Bolonja je super. Ako si upisao faks i ako to stvarno želiš, onda se podrazumijeva da radiš i učiš kontinuirano (ili manje kontinuirano, ovisi kako tko) , a ako tako učiš sigurno ćeš dati godinu. Ne vidim uopće problem, znam da su kod nas na faksu svi koji su radili tijekom godine uspješno upisali iduću godinu, a šta bi se sada onima koji su ladili dupe cijele godine trebalo popustiti?


A koji je fakultet u pitanju?
Jel sigurno nije isto na filozofskom ili recimo medicini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2009. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
čuj nije ni bolje starome programu
imaš pravo na diplomirati do 30.9.2010.g. a nakont oga te bacaju na bolonju s razlikom ispita, a ne znaju na koju godinu bolonje

ja znam mnogo ljudi koji su samnom krenili na faks, zahvaljujući bezuvjetnom dovukli se do apsolventske sa 15+ ispita i sad čiste, ali nemaju šanse do roka

baš me zanima što će smisliti

Ja sam čuo da će produžiti taj rok...Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.10.2009. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam 4. godina i nikada nisam pao ispit..žalosno:-D nije stvar u bodovima..nego sad su počeli jebat ljudes s prosjekom..moj je 3.9 tako da sam miran.. ali ljudi su se patili ,učili 5 kolegija paralelno dobivali 2,3,4 ..rušili si prosjek i sad ih jebu

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anica
Offline
Ukupno postova: 48
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2009. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na filozofskom je fakultetu u osijeku bolonja prve i druge godine bila smeće. sad su se svi nekako ufurali pa su sređeni i problemi s bodovima, a i profesori (pa čak i oni stariji) se nekako trude da predavanja i kolokviji budu u duhu bolonjskog sustava.
za deset godina će bit super! Very HappyVery HappyVery Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2009. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma opet ima onih koji se tuže... od većine fakulteta su napravili tečajeve, ali nekima još to nije dovoljno... pa najbolje onda neka upišu neku lakšu srednju školu nakon mature... na istom tom sveučilištu je moj kolega jedini bio koji je u roku završio određenu kombinaciju dvopremetnog studija koji je sad zbog težine ukinut kao kombinacija koliko sam čuo, pa nitko nije prigovarao... a sad se dijele ocjene iz seminara, pohađanja predavanja, zadaća i aktivnosti... kao posljedica će nam porasti postotak visokoobrazovanih (i to još s odličnim prosjecima) i fah-idiota istovremeno...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2009. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
nora je napisao/la (Pogledaj post): › Bolonja je super. Ako si upisao faks i ako to stvarno želiš, onda se podrazumijeva da radiš i učiš kontinuirano (ili manje kontinuirano, ovisi kako tko) , a ako tako učiš sigurno ćeš dati godinu. Ne vidim uopće problem, znam da su kod nas na faksu svi koji su radili tijekom godine uspješno upisali iduću godinu, a šta bi se sada onima koji su ladili dupe cijele godine trebalo popustiti?


A koji je fakultet u pitanju?
Jel sigurno nije isto na filozofskom ili recimo medicini.


Filozofski. Također, dobra mi je prijateljica studentica medicine i dala je sve u 6. mjesecu i to s dobrim prosjekom, a nije da nije izlazila iz kuće cijele godine. Ne kažem da je isto, ali kažem da je moguće, i to na oba fakulteta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2009. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anica je napisao/la: › za deset godina će bit super! Very HappyVery HappyVery Happy

Više-manje je super već sad (barem na nekim katedrama).

Stvar je u organizaciji cijelog tog sustava. Naravno da će na sveučilištu koje nije osiguralo sve uvjete za funkcioniranje bolonjskog sustava sve past u vodu.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: